Saiyuki już w piątek w tym tygodniu

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
yanek_old
Status: Offline

Saiyuki już w piątek w tym tygodniu

Post autor: yanek_old » ndz gru 11, 2005 1:02 am

Warto czasem zerknąć w zapowiedzi -> Saiyuki już w ten piątek (tj. 16.12.2005)!! :D

muaaahahahahahahahhahahahahahah <- śmiech szaleńca :D

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz gru 11, 2005 2:02 pm

Już w ten piątek O__o, miałam tego nie kupować, ale strasznie mnie kusi, żeby sprawdzic czy warto kupować^^

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » ndz gru 11, 2005 3:10 pm

... Tak samo czuję :P
Miałem nie kupować ( z powodu jakże niezachęcającego wyglądu "dema" :roll: ) , ale słyszę ostatnio same dobre opinie na temat tego tytułu ... więc na pierwszy tom się skuszę , później zobaczymy :wink:

Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » ndz gru 11, 2005 4:03 pm

!!!!!HURRA!!!!!
nareszcie!!! jutro lece marudzic do Matrasa żeby mi odłożyli jeden egzemplarz.... oni maja mnie juz tam chyba dosyć

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » ndz gru 11, 2005 4:30 pm

SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPEEEER dostałam trochę kasy na Mikołaja od wujka z Ameryki, już wiem co sobie kupię :twisted:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz gru 11, 2005 5:06 pm

Galadhriel pisze:SUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUPEEEER dostałam trochę kasy na Mikołaja od wujka z Ameryki, już wiem co sobie kupię :twisted:
Szczęściara, skzoda, że ja nie mam takiego wujka:/

Ośmiorniczka
Status: Offline

Post autor: Ośmiorniczka » pn gru 12, 2005 5:52 pm

Uuuuu...akurat wtedy gdy cierpię na brak kasy!!!

dark_grzyb
Status: Offline

Post autor: dark_grzyb » pn gru 12, 2005 9:43 pm

no to wiem co mi kumpel kupi na klasową gwiazdkę [ o ile dojdzie do nas do tej gwiazdki] - ja mu kupuje 14ty tom Naruto :D

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn gru 12, 2005 10:41 pm

Ośmiorniczka pisze:Uuuuu...akurat wtedy gdy cierpię na brak kasy!!!
Ja też nie:/. Mam do kupienia płyte, hinatke kupiłam dzisiaj już :D i prezenty na świeta:/
A w saiyuki beda jakies kolorowe stronki?

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » pn gru 12, 2005 10:59 pm

Lina pisze:A w saiyuki beda jakies kolorowe stronki?
Obawiam się że nie :(

przypadkowy przechodzen
Status: Offline

Post autor: przypadkowy przechodzen » śr gru 14, 2005 5:32 pm

Juz sie nie moge doczekać piątku :) pieniążki juz naszykowane, strategiczne miejsca (tzn ksiegarnie, kioski i empiki ofcourse) juz "obadane". Ewentualnie zostaje jeszcze zakupienie tej mangi drogą wysyłkową gdyby jakimś wyjątkowo złośliwym zrządzeniem losu na mojej "metropolii" sie nie pokazała... ale mimo wszystko wolalabym sobie na nią sama zapolować w ksiegarniach :>

Ech... piekna nieco podniosła atmosfera, idą świeta, zbliza sie data wydania nowej mangi... piątek tuż tuż... pozostaje tylko zapytac: Czy Saiyuki faktycznie wyjdzie tak jak jest to zaplanowane czy znowu będą jakieś opóźnienia z których Waneko juz (niestety) słynie.

Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » śr gru 14, 2005 10:44 pm

ach ja chce juz piatek! *chlip*

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Kolorowe strony

Post autor: wataken » czw gru 15, 2005 9:56 am

Witam!
SAIYUKI tom 1 ktory wydajemy rozni sie nieco od pierwszej wersji mangi, jaka moze byc niektorym z Was znana. Zmiany zostaly wprowadzone gdy prawa do wydawania SAIYUKI w Japonii przejelo inne wydawnictwo. Zmienili okladke ( my oczywiscie wydajemy te zmieniona, nowsza wersje ) oraz dodali cztery kolorowe strony :D . Pierwotnie pierwszy tomik nie posiadal kolorowej wkladki. Nasz oczywiscie ja ma. :)))
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich fanow tego tytulu,
WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Re: Kolorowe strony

Post autor: Lina » czw gru 15, 2005 10:02 am

wataken pisze:Witam!
SAIYUKI tom 1 ktory wydajemy rozni sie nieco od pierwszej wersji mangi, jaka moze byc niektorym z Was znana. Zmiany zostaly wprowadzone gdy prawa do wydawania SAIYUKI w Japonii przejelo inne wydawnictwo. Zmienili okladke ( my oczywiscie wydajemy te zmieniona, nowsza wersje ) oraz dodali cztery kolorowe strony :D . Pierwotnie pierwszy tomik nie posiadal kolorowej wkladki. Nasz oczywiscie ja ma. :)))
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich fanow tego tytulu,
WANEKO
kolrowe strony będą i to 4, ale fajnie :D

Kira the Demon
Status: Offline

Re: Kolorowe strony

Post autor: Kira the Demon » czw gru 15, 2005 2:32 pm

wataken pisze: ( my oczywiscie wydajemy te zmieniona, nowsza wersje ) oraz dodali cztery kolorowe strony :D . Pierwotnie pierwszy tomik nie posiadal kolorowej wkladki. Nasz oczywiscie ja ma. :)))
O_O *died* ja chce juz poniedzialek ;_; <bo w piatek to oczywiscie nie bedzie '''>.> >

Dida
Status: Offline

Post autor: Dida » czw gru 15, 2005 10:16 pm

Miałam tego nie kupować, ponieważ seria zapowiada się na tasiemiec. :? Ale może nie warto jej tak od razu skreślać... Z drugiej strony krucho u mnie z kasą. Trzeba będzie pomarudzić pewnym osobom o zbliżającej się Gwiazdce, prezentach itd. :mrgreen:

Galadhriel
Status: Offline

Re: Kolorowe strony

Post autor: Galadhriel » czw gru 15, 2005 10:53 pm

wataken pisze:Witam!
Pierwotnie pierwszy tomik nie posiadal kolorowej wkladki. Nasz oczywiscie ja ma. :)))
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich fanow tego tytulu,
WANEKO
Ide się opić z radości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Mam w domu pyszną wiśniówkę domowej roboty przez znajomą mojej mamy! Jest pyszna, ale miałam ją trzymać na sylwka... kusi mnie. Może łyczek na toaścik!!! Uwaga nalewam!
<stuk> <gul, gul, gul, gul> Mmmmmmmm
#######.......zzzzzzzzzzzzzzzz.......#############

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Re: Kolorowe strony

Post autor: Lina » pt gru 16, 2005 8:24 am

Galadhriel pisze:
wataken pisze:Witam!
Pierwotnie pierwszy tomik nie posiadal kolorowej wkladki. Nasz oczywiscie ja ma. :)))
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich fanow tego tytulu,
WANEKO
Ide się opić z radości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Mam w domu pyszną wiśniówkę domowej roboty przez znajomą mojej mamy! Jest pyszna, ale miałam ją trzymać na sylwka... kusi mnie. Może łyczek na toaścik!!! Uwaga nalewam!
<stuk> <gul, gul, gul, gul> Mmmmmmmm
#######.......zzzzzzzzzzzzzzzz.......#############
ej podziel się xddd :wink:

Wątpię czy wyjdzie saiyuki o czasie, bo jeszcze gto nie pojawiło się (15 miał wyjśc)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Re: Kolorowe strony

Post autor: Gotenks » pt gru 16, 2005 12:24 pm

Lina pisze:
Wątpię czy wyjdzie saiyuki o czasie, bo jeszcze gto nie pojawiło się (15 miał wyjśc)
GTO dzisiaj wyszlo 8)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » pt gru 16, 2005 9:37 pm

przeprowadzilam dzisiaj szturm na matrasy i NIC! NI MA!
w akcie desperacji kupilam sobie 4 tom Tokyo Mew Mew... nu ale Saiyuki! *chlip* :cry:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości