Fragmenty mangi

Podforum dla miłośników mangi Saiyuki.
Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » czw lut 09, 2006 7:35 pm

Kira the Demon pisze:
Sino pisze:Waneko , chyba , mogło postarać sie bardziej :wink: ( chodzi mi o wybór mangi ).
wg mnie waneko sie postarało :wink:
kreska na poczatku moze i jest denerwujaca ale do klimatu mangi pasuje doskonale to po pierwsze, a po drugie z biegiem czasu poprawia sie ^^
Święte słowa. Ja osobiście czekałem na ta mangę od kiedy dowiedziałem się o jej istnieniu. A co do kreski, to na ogół jest OK (czasami twarze trochę dziwnie wyglądają). W "SR" kreska jest już wykopana w kosmos (widziałem kilka skanów - bez czytania oczywiście^^). Mam nadzieję, że u nas zostanie wydane i Gaiden i Reload.

yanek_old
Status: Offline

Fragmenty drugiego tomu

Post autor: yanek_old » pn lut 13, 2006 10:59 am

Na stronie Waneko możecie znaleźć fajniutkie, nowiutkie, fragmenciki drugiego tomu mangi Saiyuki:
http://www.waneko.pl/index.php?id=28&v=ma3
:)

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt lut 14, 2006 10:58 pm

scany wyglądaja tak jak pierwszego tomu^^
Kurcze niedługo wyjdzie nowy tomik saiyuki, a ja jeszcze nie kupiłam 12 tomu hinatki xd.

mypi
Status: Offline

Post autor: mypi » pt mar 31, 2006 4:10 pm

Dodam tez ze niedosc ze w polskiej wersji jezykowej nie wyglada to zachecajaco to jeszcze wrecz brzydko, lepiej czytac angielka wersje, a wlasnie pracuje nad oryginalem, ale ciezko idzie mi japonski :cry:

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » wt lip 18, 2006 2:45 pm

wow ludzie, chyba straciliście pewność siebie bo tłumaczenie mamy jednak z japońskiego :lol: "kreska nie odpowiada" jeśli to pisali fani Dragon Bolla to załamię się nerwowo... :cry: tia może jeśli miałyby dzieci więcej seksu, ciut więcej mordo-bicia a wszyscy by ją kochali? Co ja mówię tam wogóle erotyki nie ma, cuż za strata... :roll: :P och ludki, za bardzo was Waneko rozpieszcza... :) . Niech odezwą się prawdziwy fani saiyuki plizz...
Ostatnio zmieniony pn lip 09, 2007 10:00 pm przez Sadoko, łącznie zmieniany 1 raz.

ky_kiske
Status: Offline

Post autor: ky_kiske » czw wrz 07, 2006 7:20 pm

Zgodnie z życzeniem 8)
Mi się manga baaaardzo podoba.
A jak wam się nie podoba, to po prostu nie wiecie co dobre :wink:

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » sob maja 05, 2007 11:10 pm

Żeby nie zaśmiecać forum napiszę to tutaj:

Głosujecie na Saiyuki 3 w konkursie na mangę roku? Ja już zagłosowałam :). Link jest na stronie głównej Waneko. Cieszyłabym się gdyby Saiyuki zostało mangą roku :)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz maja 06, 2007 6:09 am

Tereska pisze:Głosujecie na Saiyuki 3 w konkursie na mangę roku? Ja już zagłosowałam . Link jest na stronie głównej Waneko. Cieszyłabym się gdyby Saiyuki zostało mangą roku
Pewnie, że już oddałam głos. Waneko chyba też by się cieszyło hihi 8-)

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » ndz maja 06, 2007 1:33 pm

Nominowane są jeszcze trzy GTO i Love Hina, więc Waneko cieszyłoby się jak jakakolwiek ich manga by wygrała, a ja będę się cieszyć tylko jeżeli t będzie Saiyuki.
Głosowałam też na Saiyuki w konkursie manga marca, ale zajęło dopiero (albo aż?) 3 miejsce, przegrywając o jeden głos z GTO. Pierwsze zdobył Full Metal Alchemist, nie kupuję go więc nie wiem czy zasłużył.

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » pn lip 09, 2007 10:04 pm

Wiem, ze trochę czasu minęło, ale FMA zasłużył na zwycięstwo jak najbardziej. :wink:
A Saiyuki wygrał juhuuu... Mimo, że 4 i 5 tom wydają mi się o wiele lepsze od trzeciego. :)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn lip 09, 2007 10:18 pm

Sadoko pisze:Wiem, ze trochę czasu minęło, ale FMA zasłużył na zwycięstwo jak najbardziej. :wink:
A Saiyuki wygrał juhuuu... Mimo, że 4 i 5 tom wydają mi się o wiele lepsze od trzeciego. :)
Jak dla mnie ten konkurs był strasznie dziwny, bo np. były 3 tomy GTO -.- Po zliczeniu by GTO wygrało ale spoko :P Saiyuki kupuje i nie żaluje bo fajna manga xD

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Saiyuki"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości