Czy wy takze lubicie koty?

Poznaj zakręcony koci świat razem z Michaelem i innymi futrzakami!

czy masz kota? (takiego prawdziwego a nie w glowie!!)

tak i uwielbiam te futrzaki
38
29%
tak i uwielbiam te futrzaki
38
29%
tak, ale wole inne zwierzaki
8
6%
tak, ale wole inne zwierzaki
8
6%
nie, ale chcial(a)bym miec!
11
8%
nie, ale chcial(a)bym miec!
11
8%
nie i nie bede mial(a)
8
6%
nie i nie bede mial(a)
8
6%
 
Liczba głosów: 130

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt paź 17, 2003 3:34 pm

Keitaro nie lubisz koni???? No jak tak mozna ;P
Ja kiedys jak bede juz bardzo bogata ;] to mam zamiar jako pierwsza osoba w Polsce hodowac konie fryzyjskie :]

Obrazek

Obrazek

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt paź 17, 2003 4:08 pm

Konie jakoś tak są mi obojętne^^" Jak ja będę bogaty to założę schronisko dla kotów^^ albo raczej jakiś przytulny duży dom dla nich.. ech marzenia..

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt paź 17, 2003 7:03 pm

Kotki są fajne i milusie ;) a ja niestety mam alergię na sierść :cry: Ale i tak kiedyś kupię sobie kota, choćbym miała to odchorować!!! :)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt paź 17, 2003 7:20 pm

Pasuzuko pisze:Kotki są fajne i milusie ;) a ja niestety mam alergię na sierść :cry: Ale i tak kiedyś kupię sobie kota, choćbym miała to odchorować!!! :)
Nyo ostatni się dowiedziałem, że też mam alergie na psy i koty - co nie przeszkadza mi mieć w domu psa i mieć bzika na punkcie kotów. Zresztą niby tą alergie na zwierzaki mam ale jakoś sie nie objawia ^^

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » pt paź 17, 2003 7:25 pm

U mnie też się nie objawia, chociaż ja nie mam zwierzaka w domu... Ale jak z jakimś przebywam nawet dłużej to nic mi nie jest... Gorzej z pyłkami traw... ;)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt paź 17, 2003 8:31 pm

A ja jakoś nigdy nie miałem alergi żadnej.. może to się kiedyś dopiero objawi.. tymczasem mogę spać ze swoją głową wtuloną w futerko kotka :lol: :wink:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt paź 17, 2003 11:27 pm

Lilu pisze:Keitaro nie lubisz koni???? No jak tak mozna ;P
Ja kiedys jak bede juz bardzo bogata ;] to mam zamiar jako pierwsza osoba w Polsce hodowac konie fryzyjskie :]
:shock: to moje najwieksze marzenie,m.in tego weterynarie wybralam :shock: :twisted:

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » ndz paź 19, 2003 5:25 pm

nyo koniki:D uwielbiam je. szczegolnie takie jakie pokazala Lilu. sa piekne. ale ja uwielbiem na konie patrzec a nie na nich jezdzic ^^'

co do alergii na koty. jest rasa lysa... to co ze wyglada strasznie ale zawsze to jakies rozwiazanie :wink:

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pt lis 14, 2003 11:45 pm

kuso pisze:Xeo tak ja lubie koty :o
I tak trzymać! 8)
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » pt lis 14, 2003 11:51 pm

kuso pisze:(kumpel ma i sie nim za malo zajmuje, dupek mnie dziabnal w palca , a jakies 2 godziny wczesniej dziabnal w palca innego kolege - krewka nam leciala ^^'')
Fajnych masz kolegów, co cię gryzą :D :D :D
(to się nazywa tendencyjne czytanie :twisted: )
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » wt lis 18, 2003 9:14 pm

kie kie smiesnie wyszlo...
I tak trzymać!
no pewnie :D

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » wt lis 18, 2003 9:36 pm

Mój entuzjazm do kotów właśnie osłabł drastycznie po tym jak głupi Serafin (kocio mój) zostawił trwałe ślady łapek na czole mojego postacia :evil:
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt lis 18, 2003 9:46 pm

Mojego ukoffania do ktotów nic nie zmieni.. słyszałem ostatnio też, że uwielbianie kotów ponad wszystkie zwierzęta (kot jest doskonały itp.) to jest to odmiana fobi i ma własną nazwę nawet.. :roll:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt lis 18, 2003 9:48 pm

Me-ouch pisze:Mój entuzjazm do kotów właśnie osłabł drastycznie po tym jak głupi Serafin (kocio mój) zostawił trwałe ślady łapek na czole mojego postacia :evil:
eh,mialam podobnie tylko ze z psem,ktory obslinil mi wszystkie moje rysunki i czyste kartki :evil: yslalam,ze ukatrupie psa....a kot to mi tylko na klawiaturze lubi sie klasc i zaslaniac ekran akurat jak robie cos waznego-.-"

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » wt lis 18, 2003 11:43 pm

Trzymałem kiedyś w domu kota, ale to nie był mój kot tylko od kumpeli. Ponieważ zmieniała mieszkanie poprosiła mnie, ażebym się nim zaopiekował, bo ona tam nie miała warunków, żeby go trzymać (mieszkanie znajduje się na 2 piętrze) a jak wiadomo wszystkim koty lubią swobodę. Ja takowe miałem, ponieważ mieszkam w domku z ogródkiem, a na dodatek za ogródkiem mamy łąkę to miał dużo przestrzeni żeby sobie hasać. Kot mieszkał u mnie ale jego wyżywienie finansowała kumpela. Nazywał się Filemon (tak tak - tak samo jak ten kotek z najsłynniejszej polskiej kreskówki). Niestety nie cieszyłem się nim długo, bo tylko parę miesięcy. Po prostu został rozjechany przez samochód :twisted: . Nie zdążył nawet dożyć roku :( . Czy chciałbym mieć kota, ale tym razem własnego? Też pytanie. W naszej okolicy jest dużo kotów bo sąsiedzi i z jednej i z drugiej strony, trzymają te zwierzaki, więc jakiś kontakt z kotami mam.

wyslales 2 prawie identyczne posty (usunalem ten krotszy...) /kuso

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » śr lis 19, 2003 1:19 pm

_Keitaro_ pisze:Mojego ukoffania do ktotów nic nie zmieni.. słyszałem ostatnio też, że uwielbianie kotów ponad wszystkie zwierzęta (kot jest doskonały itp.) to jest to odmiana fobi i ma własną nazwę nawet.. :roll:
Mój entuzjazm powrócił - po godzinie :D
Uwielbienie kotów nie może być fobią (fobia=paniczny lęk), ale być może masz na myśli kotofilię (chociaż nie wiem czy to dla odmiany nie zboczenie -_- ')

Mój kot właśnie się umościł na drukarce i mam go w zasięgu ręki :D
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr lis 19, 2003 5:30 pm

Zawsze motam wszystkie pojęcia - -" Nie pamiętam dokładnie bo tylko raz to sformułowanie słyszałem..

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » czw lis 20, 2003 4:59 pm

nyo fobia to strach a ***filia to chyba zboczenie ^^'' wiec ja bym sie nie przyznawal do tego drugiego :twisted:
poprostu najlepiej napisac ze jest sie milosnikiem kotow :wink:

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » czw lis 20, 2003 10:11 pm

Kotomania brzmi całkiem nieźle ^ ^ '
Neko no otaku :wink:
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

RyuChanek
Status: Offline

Post autor: RyuChanek » ndz gru 21, 2003 1:02 pm

Ludziska !!! Ja na punkcie kotow mam totalnego bzika ! Koty to tak niesamowite,sympatyczne i przecudne zwierzeta ze nie ma slow aby je dokladnie opisac. Ja sama mam kotkow .... 7 :o a dzis bedzie osma kotka znaleziona na przystanku autobusowym w aluminiowej torbie !!!! :shock: ludzie nie maja serca poprostu ... :(

Michaela uwieeeelbiam choc czytalam jedynie 1 i 2 tomik to zakochalam sie w tej mandze. Kupilam ja w promocji 1 tomik za 2 zeta ! (czy idzie jeszcze dostac wszystkie tomy ??? :( )

Oprocz kotkow kocham tez wszyyyystkie zwierzaki procz robali i pajakow ... a najbardziej zadziwiaja i interesuja mnie:

wilki
nietoperze
jaszczurki , weze i zolwie
chomiki (HAMTARO the best :wink: ) myszki szczurki i inne tego typu
psy domowe i dzikie szczegolnie LIKAONY ! No to chyba wystarczy . Oczywiscie zwierzakow ktore kocham jest duuuuzo wiecej :lol: :lol: :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Cześć, Michael"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości