Czy warto?

Poznaj zakręcony koci świat razem z Michaelem i innymi futrzakami!

Czy warto kupić mangę Cześć Michael

Tak warto
22
47%
Tak warto
23
49%
Nie, szkoda kasy
1
2%
Nie, szkoda kasy
1
2%
 
Liczba głosów: 47

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Czy warto?

Post autor: Lina » śr mar 31, 2004 1:41 pm

Wiem że ta manga została wydana dosyć dawno. Ale chciałabym się dowiedzieć czy warto ją kupić, bo zastanawiam się czy ją sobie zamówić.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr mar 31, 2004 4:29 pm

Ja co prawda czytałem pierwszy tom dopiero ale ony imho był naprawdę świetny.. usmiałem się w paru scenach jak głupi (rodzina nie wiedziała co się dzieje :D) Tytuł bardzo lekki i zabawny, polecam go wszystkim miłośnikom kotów, gdyż trzeba znać dobrze ich mentalność^^ (innym może się nie spodobać poprostu)

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr mar 31, 2004 4:43 pm

Ja czytałem zarówno pierwszy jak i ostatni ^^
Faktycznie manga lekka i zabawna. Można się zdrowo pośmiać. Dla miłośników kotów pozycja obowiązkowa a i innym się spodoba.
Też myślałem, żeby dokupić całą serie - gdy będzie jakiś przypływ gotówki to nadrobię zaległości ^^

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2685
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr mar 31, 2004 6:10 pm

Ja posiadam wszystkie tomy i szczerze polecam ten tytuł :D
Można się przy nim naprawdę nieźle ośmiać :D A z kotami miałem naprawdę niewiele wspólnego.
Tak więc kupuj w ciemno, nie powinnaś się zawieść :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

czytacz
Status: Offline

Post autor: czytacz » czw kwie 01, 2004 9:46 pm

Ja rowniez jestem szczesliwa posiadaczka wszystkich 9 tomikow - musze przyznac, ze poczatkowo okladka mnie zniechecila, ale po przeczytaniu zawartosci jednego tomiku juz wiedzialam, ze musze miec wszystkie :-D
Goraco polecam

Kota obecnie nie posiadam, ale miewalo sie w porywach do 11 sztuk...

Osoby uczulone na kocia siersc bardzo sobie tytul chwalily :wink:

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pn kwie 05, 2004 5:04 pm

Linus (mam nadzieje ze moge tak ladnie zdrobniale, milusio mowic?? :D )
pierwsze pytanko, czy lubisz koty? jezeli tak to to pozycja obowiazkowa.
drugie, czy posiadasz kota? jezeli tak to patrz wyzej:)
jezeli tak srednio ci podchodzi ta tematyka to chyba nieszkodzi. mam kolege uczuleniowca na futro kotow, ktory nazywal mojego kotka sku*****m :evil: :wink: a jednak mu sie manga podobala.
jest ona lekka, przesmieszna, parodjujaca no i nie za droga.
jak dla mnie to byla/jest pozycja obowiazkowa. :wink: 8)

Chiyo_chan
Status: Offline

Post autor: Chiyo_chan » pt kwie 30, 2004 8:06 am

Ja kupiłam 9 używanych tomów ;) Świetne. Najbardziej rozwaliła mnie opowieść o uczeniu Minikela życia ("A kiedy Michael zaczał tańczyć, Pocia pierdnęła sobie z wdziękiem") i Ten o programie z miłośnikami kotów:)

Katie
Status: Offline

Post autor: Katie » ndz maja 02, 2004 8:31 pm

Naprawdę warto kupić. Manga jest lekka, zabawna i przyjemnie się ją czyta. Niech żyje Kocilla!!!!

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn maja 03, 2004 1:21 am

Katie pisze:Niech żyje Kocilla!!!!
Ja ostatnio mam małego kotka w domu, a na drugiego mojego starszego i dużego presa zacząłem mówić Kocilla od tego czasu :3 Mały kot dachowiec kontra duzy Pers od razu imię Kocilla mi do głowy przyszło :D

w pierwszym tomie zajefajna historia z Kocillą była, jak do domu Michela zawitał :lol: :D

Katie
Status: Offline

Post autor: Katie » pn maja 03, 2004 8:03 am

"Mamo! Mamo! Kup mi takie kocisko! Oj, kup mi, Michaela się wyrzuci!" (tom3, s.64) Ten tekst powalił mnie na kolana! I jeszcze podoba mi się ten motyw, kiedy rodzina coś je, a bezstresowo wychowywana Kocilla leży na środku stołu. Bajer! :lol:

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » sob maja 08, 2004 9:19 pm

Niestety nie czytałam tej mangi i teraz tego bardzo żałuje :(

Maga
Status: Offline

Post autor: Maga » ndz maja 09, 2004 10:29 am

Darla pisze:Niestety nie czytałam tej mangi i teraz tego bardzo żałuje :(
Darla, jeszcze nic straconego. O ile wiem manga nadal jest do kupienia w wydawnictwie :D. Ja mogę komiks tylko polecić :D, szczególnie jak się się z kotem mieszka. Chociaż widzę, że Michael podoba się też "niezakoconym"
Katie pisze:I jeszcze podoba mi się ten motyw, kiedy rodzina coś je, a bezstresowo wychowywana Kocilla leży na środku stołu. Bajer!
Motyw jak "z życia wzięty", sama mam bezstresowo chowane koty :oops: i wiem do czego są zdolne :lol:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » sob cze 05, 2004 2:24 pm

stwierdzilam ze na razie sobie zamówie 4 tomy bo na reszte niemam kasy.Dziękuje,że mi pomogliściew dokonaniu wyboru.Kuso możesz tak na mnie mówić

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » wt lip 06, 2004 1:55 pm

no i jak Linus? juz miesiac od zamowienia tych tomow... i jak spodobalo sie? :D
sama mam bezstresowo chowane koty i wiem do czego są zdolne
moj tez byl bezstresowo wychowywany... i niezly byl z niego gagatek :lol: :twisted:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » wt lip 06, 2004 2:34 pm

W końcu może napisze co miałem już zrobić dawno. Otóż jakiś czas temu udało mi sie uzupełnić kolekcje Michael'a (czyli kupić 8 tomów ^^'') i powiem jedno: warto było! Naprawde świetna manga. Michaela nie da się nie lubić, można go tylko uwielbiać. Szkoda, że nie ma więcej tomów.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr lip 07, 2004 11:20 pm

No już dostałam przesyłkę i powiem że ta manga jest super i nawet uzbierałam kase na następne tomy. Nawet mojemu bratu się podobało,a on nie cierpi kotów.

Maga
Status: Offline

Post autor: Maga » ndz lip 11, 2004 10:11 am

Lina gratuluję dobrego wyboru 8) Mam wszystkie 9 tomów i nigdy nie żałowałam wydanych na nie pieniędzy. Często wracam do tej mangi i za każdym razem bawię się równie dobrze jak za pierwszym razem.
kuso pisze:
Cytat:
sama mam bezstresowo chowane koty i wiem do czego są zdolne
moj tez byl bezstresowo wychowywany... i niezly byl z niego gagatek
A da się jakoś inaczej wychowywać koty? :wink: :lol:

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » ndz lip 18, 2004 5:29 pm

Maga pisze: A da się jakoś inaczej wychowywać koty? :wink: :lol:
hehe wiesz... chyba nie. te koty to sa!! :D

Aggie
Status: Offline

Post autor: Aggie » wt lip 20, 2004 11:36 am

Właśnie, kotów inaczej nie da się wychować :D Kiedyś próbowałam ale mój kot się obraził i po prostu sobie porzedł (do innego pokoju) :P
Mogłoby być więcej tomów, to jest tak lekkie i przyjemne że się fajnie czyta :D A nie wierze by przy kotach mogło zabraknąć pomysłów, pewnie kazdy kto kiedyś miał/ma kota przeżył wiele zabawnych historii z nim związanych :D

Fereby
Status: Offline

Post autor: Fereby » pn lip 26, 2004 4:07 pm

O tym czy warto, napisałem w felietonie w ostatnim Mangamiksie.

Fereby

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Cześć, Michael"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości