Seimaden tom 3

Fantastyczna kraina, piękni kochankowie, walka o miłość - oto intrygujący świat Lauresa i Hildy, oto początek nowej, niesamowitej przygody...
Zablokowany
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Seimaden tom 3

Post autor: Madoka » sob lip 16, 2005 4:31 pm

Według informacji ze strony głównej trzeci tom Seimadena wejdzie do sprzedaży 18 lipca.

Tak wygląda okładka
http://www2.waneko.pl/seimaden/seimaden3.jpg
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » wt lip 19, 2005 12:49 pm

Fajna okładka. A tak poza tym to ktoś już ma Seimadena?? Ja dopiro będe jechała do empiku zobaczyć.

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » sob lip 23, 2005 9:31 pm

Ja już mam. Tomik jak zwykle dobry. Intryga ciągnie się dalej, komplikując się jak zwykle. Hilda jest chyba trochę pewniejsza swoich uczuć(pewne sceny mogą to sugerować). Ogólny poziom rysunków chyba się trochę poprawił. W pierwszym tomie zdarzały się mało dopracowane kadry. Tutaj jakoś ich mniej, wogule nie rzucają się w oczy. Poza tym fajnie,że dodano tłumaczenie opisów z kolorowych stron :D

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr lip 27, 2005 3:32 pm

Pysiol pisze: Poza tym fajnie,że dodano tłumaczenie opisów z kolorowych stron :D
Ups nawet nie zauwazylam ^^''

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn sie 08, 2005 6:49 pm

No i w końcu dorwałam 3 tom. Tłumaczenia tekstow z kolorowych stron są świetne. Wogóle w tym tomie moją uwagę przykuła postać Zardiego, który w tym tomie nie wypada tak jednoznacznie jak w poprzednim .
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

LiQ
Status: Offline

Post autor: LiQ » pt sie 19, 2005 2:47 pm

Zdecydowanie najlepszy tomik Seimadena z tych, które już wyszły. Nawet po okładce da się rozpoznać, że to tom 3. A nie jak w poprzednich dwóch, które były praktycznie identyczne...
Fabuła zaczyna wciągać i kreska robi się coraz lepsza. Są już nawet sceny na ktorych można zawiesić oko na dłużej :D. Po pierwszym tomie byłam całkiem zawiedziona -kreska nie taka jak myślałam, fabuła...
Ale od tego tomu wszystko sie zmienilo XD nie mogę się doczekać następnego tomiku... Tłumaczenia kolorowych obrazków to super pomysł ;D

Jedyne co mnie denerwuje w polskim wydaniu... to ta beznadziejna czcionka! Czy nie moze być taka jak jest w naruto czy w innych mangach? Tamta jest przyjemna dla oka.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob sie 20, 2005 3:17 pm

hmm 3. tomik był inny :twisted: to właśnie w nim polubiłam Zerdiego :) Okładka jak zwykle miodzio,historia coraz bardziej wciąga (dlaczego dopiero w październiku?) . Już nie mogę się doczekać reszty:> Nawet rysunki sie poprawiły(a przynajmniej ja nie zauważyłam zbyt dużych niedociągnięć*-*)

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » sob sie 20, 2005 7:27 pm

Z tym się zgadzam. W porównaniu do tomu pierwszego rysunki są rzeczywiście lepsze i mam nadzieję , że z tomu na tom bedą jeszcze lepsze
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » czw sie 25, 2005 12:37 pm

Mhm, zmiana w kresce autorki jest zauważalna w pierwszym tmie sporo było niedopracowanych kadrów, w tym nie rzucają się tak w oczy i jest ich zdecydowanie mniej... BTW ile tomów ma "Seimaden"? 7?

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw sie 25, 2005 2:12 pm

Seimaden ma 10 tomów plus jeden tom opowieści "Azel Seimaden" ( z tego co wiem to jest to prolog :wink: )
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » czw paź 06, 2005 10:33 pm

Po pierwszym toie zupełnie się zniechęciłam :( Kreska niedopracowana jakoś tylko postać Semaidena jest piękna, ale to by było okej gdyby nie to że jakoś nudne to jest... odrzuciło mnie a chciałam to zbierać. Zazwyczaj przeczytanie tomiku zajmuje mi od 25 min do 40 żeby wgłębić się w szczegóły to tłamsiłam chyba kilka dni... Ale może nie potrzebnie od razu się uprzedziłam, może tak jak piszecie dalsze tomy sa lepsze więc spróbuje może mile się zaskoczę... :lol:

kaja
Status: Offline

Post autor: kaja » sob paź 08, 2005 11:10 pm

heh. seimaden bardzo mi sie podoba.
dawno dawno temu widzialam wydanie oryginalne i wielce sie ucieszylam kiedy sie dowiedzialam ze bedzie wydane w Polsce.
polecam wszystkie tomy. choc dla wrogow scenek w klimacie yaoi...hmm no tak nie do konca..i nie nastepne tomy. moge sie mylis bo pamiec zawodzi....ale 4,5 tom... :wink:

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn paź 17, 2005 9:39 pm

Ah,dopiero dzisiaj przeczytalam 3tom Seia,jak fajnie,ze jutro przeczytam kolejny i nie musze czekac z niecierpliwoscia niewiadomo ile :D
Powoli przestaje lubic Hilde :roll:
Zardiego darze coraz wieksza sympatia.
Lauresa uwielbiam,chociaz moglby byc bardziej stanowczy :|

Zablokowany

Wróć do „"Seimaden"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości