Seimaden tom1

Fantastyczna kraina, piękni kochankowie, walka o miłość - oto intrygujący świat Lauresa i Hildy, oto początek nowej, niesamowitej przygody...
Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob kwie 02, 2005 1:00 am

z Seiem jak z boginkami-im dalej tym lepiej :P
Teti jeszcze namiesza,i to taki przyklad demona w ladnym opakowaniu^^
a tez mysle,ze sie zacznie wiecej dziac w drugim tomie :D to takie wprowadzenie,uhuhuhu :twisted:

Alqua
Status: Offline

Post autor: Alqua » sob kwie 02, 2005 10:42 am

Coz czekam na drugi tom :P
Pierwszy mi się spodobał :) Po prawdzie czytałem tytuły lepsze, ale takze i gorsze:)

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » sob kwie 02, 2005 11:22 am

W Mangazynie napisano coś takiego: 10 tomów + prolog. Czy ktoś może tu coś rozjaśnić ? Mianowicie, czy tomik własnie wydany to prolog czy normalny "tom 1" zaś prolog będzie wydany dopiero na końcu ( co byłoby dość dziwne ).

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob kwie 02, 2005 9:12 pm

Prolog nazywa sie Azel Seimaden i z tego co wiem nie jest potrzebny do rozumienia serii :D a ten tomik co wyszedł jest pierwszym z dziesieciu :wink:

higetsuki
Status: Offline

Post autor: higetsuki » pn kwie 04, 2005 7:54 pm

a tak z czystej ciekawosci ... co konkretniej jest w azelu? jakies streszczonko link cokolwiek ...

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » wt kwie 05, 2005 1:38 am

Tyle pościków,
w tym temaciku;
az sie zdziwiłem,
..
myaah - gdybym nie zbierał juz tylu tytułów moze i z tym bym zaczął.. a tak? Pozostaje wygodne siedzonko w Empiku :twisted:

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt kwie 05, 2005 7:42 am

Oj takie stwierdzenia mogą być niebezpieczne dla zdrowia i życia ;)

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt kwie 05, 2005 11:34 am

Yaku pisze: a tak? Pozostaje wygodne siedzonko w Empiku :twisted:
*Sher leci krew z nosa*
O________O
przynajmniej nie przyznawaj sie do tego przy mnie,w tym dziale,na forum :x

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt kwie 05, 2005 5:00 pm

Sheril pisze:
Yaku pisze: a tak? Pozostaje wygodne siedzonko w Empiku :twisted:
*Sher leci krew z nosa*
O________O
przynajmniej nie przyznawaj sie do tego przy mnie,w tym dziale,na forum :x
wogole za cos takiego powinien byc lincz Oo i potem sie dziwic ze trzeba przerywac serie z braku opłacalnosci ;/

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr kwie 06, 2005 7:55 am

Yaku- bez takich tekstów bo to się źle skończy .
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » czw kwie 07, 2005 10:10 am

Yaku - przez takich jak ty mangowy rynek może upaść :roll: Następnym razem zachowaj taki komentarz dla siebie, bo ludzie mogą Ci krzywdę zrobić :)
Seimadenka już trzeci raz przeczytałam i ciągle nie mam dość. Ja chcę następny tomik!!!!!!!

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » pt kwie 08, 2005 4:21 pm

Pamiętam, że kiedyś na jakimś forum brałam udział w całej dyskusji na temat czytania mang w Empikach, tylko nie pamiętam na jakim forum to było.
BTW. Seimadenik też b. mi się podoba, dobże jest w końcu przeczytać do pożądnie przełumaczonego. :D

LiQ
Status: Offline

Post autor: LiQ » śr kwie 13, 2005 3:29 pm

pytanie... kiedy Seimaden trafi do normalnych saloników, bo czekam, czekam i doczekać się nie moge, a wypada już przeczytać XD

Teva
Status: Offline

Post autor: Teva » pt kwie 29, 2005 10:24 pm

Na początku kiedy tylko przejrzałam tomik byłam wielce rozczarowana, ponieważ nastawiłam się na dobre shonen-ai z nierozładowanym napięciem seksualnym , a tu dostaje Hilde o niezwykle denerwującym charakterze , która nie może się zdecydować czy jest damą czy dzikuską. Przeczytałam dziś dość szybko, o dziwo bo nie mogłam się za to wziąźć od ponad tygodnia tak mnie te przeglądnięcie nastawiło pesymistycznie nastawiło - ba myśłałam , że nawet nie kupie kolejnych tomików a to jest dla mnie nie do pomyślenia zważając do miłość do mojej pasji:). Jednak po głębszym zaczytaniu część negatywnych emocji opadła i nawet zaczęło robić się ciekawie. Traktuje ten tomik jako drobne wprowadzenie - i kupie jednak kolejne tomiki. Ciekawość wzięła górę - zobaczymy co z tego wyniknie w końcu co można powiedzieć po jednym tomiku. Możecie mi jednak zdradzić czy mam liczyć na jakieś akcenty shonen-ai czy w ogóle wybić to sobie z głowy :> I czy fabuła naprawdę się rozkręci i nie będzie się kręcić wokół "zagubionej-demonicznej tancereczki" . Hilda zajmuje u mnie drugie miejsce wsórd najgorszych kobiecych postaci w mandze&anime. Pierwsza jest niezastapywalna Kotori z X :twisted:

Zablokowany

Wróć do „"Seimaden"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości