Seimaden tom1

Fantastyczna kraina, piękni kochankowie, walka o miłość - oto intrygujący świat Lauresa i Hildy, oto początek nowej, niesamowitej przygody...
Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » śr mar 23, 2005 9:44 pm

A gdzie ty we WD masz yaoi? Te kilka niewinnych scenek (typu pocałunek w łapkę :wink: ) to chyba nie powód, aby zaraz WD ochrzcić mianem yaoica (osobiście ucieszyłabym się z nieco ostrzejszych scenek, ale co tam... 8) ).
A co do Sei'a... Dziś kupiłam, przeczytałam i rozpływam się................. Wydane jest naprawdę porządnie (wszak za nieco wyższą cenę należy się nieco wyższa jakość :wink: ), a zawartość tomika to miodzio ^___^ Już nie mogę się doczekać kolejnych części!

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » czw mar 24, 2005 7:09 pm

Ja jutro obowiązkowo maszeruje do Empiku i kupuje Seimaden Jeszcze jakieś 14 godzin i będe w Empiku :D :D :D :D A jak nie będzie to lekko się wkurze i coś wysadze w powietrze, ale wiem że i tak będzie :D :D :D

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt mar 25, 2005 12:36 pm

Mam mam mam XD blehehe jak milo jest miec w lapkach polskie wydanie ^^ *worship Waneko* :twisted:

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pt mar 25, 2005 1:10 pm

Little Pony pisze:A gdzie ty we WD masz yaoi? Te kilka niewinnych scenek (typu pocałunek w łapkę :wink: ) to chyba nie powód, aby zaraz WD ochrzcić mianem yaoica (osobiście ucieszyłabym się z nieco ostrzejszych scenek, ale co tam... 8) )
Jeśli dobrze pamiętam, to gdzieś w pierwszym tomie, który przeglądałem, widziałem jak dwóch facetów się całuje...po tym zresztą skończyłem mój kontakt z tymże tytułem.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt mar 25, 2005 2:45 pm

Toż to nie Yaoi. Yaoi by był gdyby robili coś więcej.Koniec kropka

Od tej pory prosze pisać tylko na temat Seimadena.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » sob mar 26, 2005 8:31 pm

Ja mam już tomik zamówiony, ale czekać trzeba. Przeglądałam jednak mangę w empiku, doszukałam się nawet klorowej strony :D , wogule papier jakiś bielszy niż we wcześniejszych mangach Waneko. Już nie mogą się doczekać swojego własnego tomiku. Fabułe właściwie znam, bo czytałam skany z interneatu, jednak komiks tak bardzo mi się spodobał iż postanowiłam zainwestować.

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » sob mar 26, 2005 8:44 pm

Powiem szczerze, ze nie mam pojecia co wy wszyscy w tym Seimadenie widzicie. Ja niczego sczegolnego w tej historii nie widze. Kupilam pierwszy tomik kierujac sie przychylnymi opiniami na forku i niestety troche sie rozczarowalam. Chyba po prostu mialam zbyt duze oczekiwania...

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » sob mar 26, 2005 9:04 pm

Ja mam nadzieję na przyzwoite fantasy... Czy wymagam za dużo ?

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz mar 27, 2005 4:19 pm

Grisznak pisze:Ja mam nadzieję na przyzwoite fantasy... Czy wymagam za dużo ?
Walki, miecze, demony, upadle anioly, magia, ee.. smoki tez sa :P i ratowanie ksiezniczki <powiedzmy :roll: >

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » wt mar 29, 2005 9:39 pm

No bo rewelacja to nie jest, ale mimo wszystko komiks dobry, sobry nie genialny :wink: . Mi tam się podoba :D

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » wt mar 29, 2005 10:01 pm

No przeciez nie mowie, ze jest zly... I pewnie sie miesci w stwierdzniu "przyzwoite fantasy". Po prostu nastawilam sie na cos ponad przecietnego, calkowicie wyjatkowego i cudownego. A czlowieka z takim nastawieniem w zasadzie nic nie jest w stanie zadowolic :D

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr mar 30, 2005 1:34 am

Seia dopadlam jeszcze przed swietami,no ale ze nie mialam okazji wczesniej sie wypowiedziec...
Wydanie mi sie bardzo podoba.Zachwycam sie caly czas kolorowymi stronkami^^
Seia czytalam wczesniej w skanach,ale jednak trzymac tomik w lapkach to calkiem inna i lepsza przyjemnosc :D
Girsznak>>co masz na mysli piszac: "nawet stada bizonów przewalające sie przez cały tomik jakoś mi nie przeszkadzają ",bo nie zrozumialam :roll:
O fabule nie bede sie rozpisywac,podoba mi sie,kreska roowniesz,nawet bardzo(Laures*__*),i co do "uszu" Lauresa to jak wkoncu widac,nie pojawiaja sie tak czesto,wiec wszyscy odstraszeni przez nie mogliby sie skusic:>

Kiichigo
Status: Offline

Post autor: Kiichigo » śr mar 30, 2005 11:32 am

No coz... Seimaden jest naprawde wspanialy, choc moim zdaniem w pierwszym tomiku widac to najmniej. Po prostu z kolejnymi tomikami poglebia sie intryga, wychodza na jaw prawdziwe motywy wielu bohaterow... ci co wydawali sie dobrzy pokazuja swoja ciemna strone i na odwrot... to jest naprawde przyzwoite fantasy, ktore cenie wlasnie za brak stereotypow.
No, to tyle. Aha! ja tez nie czaje o co chodzi z tymi bizonami... :(

LiQ
Status: Offline

Post autor: LiQ » czw mar 31, 2005 1:45 pm

lol, nie wiem czy przypadkiem bizony = bishoneneni... a jak nie... to ja tez nie wiem XD
[a ja nadal nie czytalam 1 tomu.........]

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pt kwie 01, 2005 3:33 pm

Tak, bizon to okreslenie stworzone na potrzeby pewnego fanfiku a następnie rozpropagowane w pewnych kręgach bardziej swojskie określenie biszonena.

Dobra, stało się, Grisznak kupił Seimadena. Tego samego zresztą dnia w klubie stałem się obiektem żartów "He he he, Grisznak kupił jaoi !!", ale to akurat jest tu jedynie aspekt humorystyczny, ukazujacy bezmyślność fanek tegoz gatunku, które to w momencie pojawienia się bizona wietrzą ślady pedalstwa. Co zaś do samej mangi. ładnie narysowana, choć spodziewałem się ciut lepszego rysunku. Fabuła nawet ciekawa, choć mam nadzieję, że nie skończy się na tym co pokazano w pierwszym tomiku. Spodobał mi się patent z kolorowymi stronami, dobrze by było, gdyby stało się to normą w polskich wydaniach. Co zaś mi sie nie podoba ? Ten jakby żywcem wyjęty z Łisza aniołek na T.

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » pt kwie 01, 2005 4:48 pm

Ten "aniołek na T." zdązy jeszcze sporo namieszać do końca serii, zresztą to wcale nie jest aniołek a demon :wink: . Ja też uważam iż fabuła z czasem robi się dużo ciekawsza, dochodzi masa nowych wątków... Mimo iż czytałam całość w skanach to nie to samo co tomik. :D

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » pt kwie 01, 2005 6:02 pm

Pysiol pisze:Ja też uważam iż fabuła z czasem robi się dużo ciekawsza, dochodzi masa nowych wątków...
Z czasem czyli kiedy? Skoro juz zaczelam kupowac serie wydana przez Waneko to mysle, ze bede jej wierna do konca. :wink: Chcialabym tylko wiedziec od ktorego miej wiecej tomiku ma sie zrobic interesujaco :)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt kwie 01, 2005 6:57 pm

Desponia pisze:
Pysiol pisze:Ja też uważam iż fabuła z czasem robi się dużo ciekawsza, dochodzi masa nowych wątków...
Z czasem czyli kiedy? Skoro juz zaczelam kupowac serie wydana przez Waneko to mysle, ze bede jej wierna do konca. :wink: Chcialabym tylko wiedziec od ktorego miej wiecej tomiku ma sie zrobic interesujaco :)
eee jak dla mnie to od momentu kiedy sie pojawia Zardi <aka Zadei :roll: > co ma miejsce w drugim tomiku :twisted:
Gnisznak pisze: ładnie narysowana, choć spodziewałem się ciut lepszego rysunku.
kreska z czasem sie poprawia i staje sie jeszcze lepsza ^^

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pt kwie 01, 2005 7:29 pm

kreska z czasem sie poprawia i staje sie jeszcze lepsza
Mam nadzieję, bo kiedy widziałem screeny, to zapowiadało się ciut lepiej.

Darla
Status: Offline

Post autor: Darla » pt kwie 01, 2005 10:03 pm

Seimaden podobał mi się bardzo. Kreska super, pierwsze strony kolorowe :D i ciekawa fabuła. Po prostu kocham tą mange :D :D :D

Zablokowany

Wróć do „"Seimaden"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości