Tom 8

Fantastyczna kraina, piękni kochankowie, walka o miłość - oto intrygujący świat Lauresa i Hildy, oto początek nowej, niesamowitej przygody...
Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » sob lis 18, 2006 6:06 pm

Obawiam się, że Charon jest dość mocno zainteresowany Rodem, więc ich schadzka może potrwać dłużej niż te 5 minut. :)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob lis 18, 2006 7:26 pm

mnie to baaaaardzo cieszy XDD
fanservice ruleZ

Kisara: ok, najpierw do ciebie na 5 min, potem do Roda na zawsze? XDDD no, moze nie na zawsze... ale tak na całą noc XD
tez go ubóstwiam :3~~~

co do zakonczenia: dokladnie nie znam, czy raczej nei pamietam, ale mozna sie domyslec v_v''

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob lis 18, 2006 8:14 pm

baka-oni-ri pisze:ok, najpierw do ciebie na 5 min, potem do Roda na zawsze? XDDD no, moze nie na zawsze... ale tak na całą noc
no wiecie co... trzeba ustalić jakiś harmonogram czy plan XD

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob lis 18, 2006 9:21 pm

hmm, mi tam na Charonie pod moim dachem nie zalezy az tak bardzo.... chyba ze przyjdzie w towarzystwie XDD
(czasem sie zastanawiam, czy coś jest w stanie jeszcze mi pomóc, czy to juz jest nieuleczalne XDDD)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob lis 18, 2006 10:07 pm

baka-oni-ri pisze:czasem sie zastanawiam, czy coś jest w stanie jeszcze mi pomóc, czy to juz jest nieuleczalne
A wiesz co to jest Lunatic Asylum - oddział zmangagowacenie rozległe?? No to zapraszam do swojego pokoju dzisiaj XD

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » sob lis 18, 2006 10:43 pm

no no.Koniec rozrabiania.

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » ndz lis 19, 2006 1:01 pm

W 8 tomie za dużo było Hildy i Lauresa miziajacych sie w labiryncie (tak, wiem, że to główni bohaterowie, ale to ich nie usprawiedliwia ;) ), a za mało innych bohaterów. Skoro Hilda i Laures w koncu doszli do tego, że się kochają to mam nadzieję, że w następnym tomie autorka więcej miejsca poswięci pozostałym bohaterom: Tetiusowi, Zardiemu, Rodowi i Charonkowi^^.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz lis 19, 2006 1:17 pm

Tereska pisze:miziajacych sie w labiryncie
Ale fajnie namalowała ten labirynt ;) Podobała mi się też scena z tymi potworkami w labiryncie - fajne mordy :P

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz lis 19, 2006 3:47 pm

Ej bo zaczynacie trochę spoilerować.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » pt sty 26, 2007 6:18 pm

Tęsknię za Zardi'm T_T Kiedy będę mogła wąchać świeżutkie strony mangi?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt sty 26, 2007 8:07 pm

Iria pisze:Tęsknię za Zardi'm T_T Kiedy będę mogła wąchać świeżutkie strony mangi?
Niedługo ;] Cierpliwości ;P

Kiva
Status: Offline

Post autor: Kiva » sob sty 27, 2007 6:08 pm

Tak, ja też czekam i czekam, a na stronie Waneko nie ma nawet planowanej daty wydania:/.

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » sob sty 27, 2007 7:20 pm

Tia! Właśnie. No cóż... Nie pozostaje nic innego jak czekać i czekać. Przynajmniej zaostrzy apetyt ;)

Zablokowany

Wróć do „"Seimaden"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości