Seimaden tom 7

Fantastyczna kraina, piękni kochankowie, walka o miłość - oto intrygujący świat Lauresa i Hildy, oto początek nowej, niesamowitej przygody...
Vampire
Status: Offline

Seimaden tom 7

Post autor: Vampire » wt maja 23, 2006 7:35 pm

Do sprzedaży trafił właśnie tom.7 Seimadena.I jak wrażenia?

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » pn cze 12, 2006 5:13 pm

Dostałam dziś następną część Seimadena!! :shock: Mam już tego dosyć!!!!! Normalnie się poryczałam! Ale ta Higuri lubi się znęcać nad czytelniczkami! Oczywiście mam tu na myśli sprawę Zardiego i Tetiusa. Myślałam, że serce mi pęknie z żalu!! Czy Teti nigdy nie bedzie z Zardim???? Czemu wszystkim podoba się ten cały ciapkowaty Laures!

Biedny Zardi!!! Nie moge znieść tego jak się poniża...chyba umrę!! :x

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn cze 12, 2006 9:09 pm

Iria pisze:Biedny Zardi!!! Nie moge znieść tego jak się poniża...chyba umrę!! :x
poczekaj do 9 tomiku :wink:

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » pn cze 12, 2006 11:20 pm

Ja już też mam dość Lauresa i tej jego "wielkiej miłości do Hildy" -_- To się robi nudne.
A Zardiego to koffam chyba bardziej niż on Tetiego ^^ Jakby tak Zardi był głównym bohaterem...................... Echhhhhhh....... Te marzenia.
W każdym bądź razie z niecierpliwością czekam na kolejne tomiki :) Ale jak pomyślę, że jeszcze tylko 3...... Nie lubię, gdy moje ulubione serie się kończą :(
Ale potem będzie YnM na otarcie łez ^^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt cze 13, 2006 10:31 am

a tak odchodząc troche od treści tomiku... czy tylko mój był z podwójnymi stronami, czy w drukarni więcej źle złozyli ? :roll:

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » wt cze 13, 2006 3:31 pm

Mój był normalny ;) Ciesz się, że to podwójne strony, a nie brak stron :D

Vampire
Status: Offline

Post autor: Vampire » wt cze 13, 2006 5:56 pm

Mój też był normalny...:D

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » wt cze 13, 2006 8:03 pm

Z moim tomikiem też wszystki gut :P

Uf....Kira the Demon to mnie normalnie pocieszyłaś!! Mała kropla nadziei :o Ja czytam Seimadena tylko ze względu na tą parkę. Reszta mnie nie interesuje (no chyba, że ingerują w ich sprawy...wtedy Iria się strasznie złości!!)
Och...Charon zginął....BŁACHACHA!!!!!!!!!! :twisted:
Żartuję, żartuję....Nawet go polubiłam na swój sposób. Szkoda go. No ale cóż, tego się mogłam po Lauresie spodziewać. Ważne, że Tetiego zdążył uzdrowić, fiu...

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt cze 13, 2006 9:38 pm

Och...Charon zginął....BŁACHACHA!!!!!!!!!!
Że co proszę ? :shock:
Żartuję, żartuję....Nawet go polubiłam na swój sposób. Szkoda go. No ale cóż, tego się mogłam po Lauresie spodziewać. Ważne, że Tetiego zdążył uzdrowić, fiu...
Bez takich żartów proszę. Nie wszyscy jeszcze zdazyli zakupić tom 7
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » czw cze 15, 2006 1:21 pm

Ja swój tomik już dawno przeczytałam, ale jak sesja tosesja więc nie miałam okazji zajrzeć wypowiem się więc teraz :D :
Tomik 7 jest boski zwłaszcza ze względu na powrót do akcji Zardiego i Tetiego (z tego jeszcze na pewno będzie coś fajnego :wink: )!
Gorzej przedstawia się reszta, ale i tak jestem szczęśliwa bo Hilda o dziwo :shock: dorobiła się w końcu tych dwóch neutronów w mózgu :roll: i może jeszcze z tym swoim końcowym postanowieniem na ludzi wyjdzie :lol: !
Nic dodać nic ująć czekam po prostu na kolejny tomik i rozwój akcji, bo zakończenie tego tomu było obiecujące 8) ...

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » pn cze 19, 2006 2:38 pm

Sądzę Madoka, że nie przeczytawszy tomu 7 nikt nie wejdzie na tą stronę :P

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt cze 20, 2006 12:43 pm

A zakład, że wejdą ? Ja jestem choćby przykładem takiej osoby, ale to nieistotne. Moim zadaniem jest pilnować tu porządku więc ostrzegam ,żeby więcej takich żartów nie robić.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

deedlit67
Status: Offline

Post autor: deedlit67 » wt cze 20, 2006 5:06 pm

A ja mam pytanie czy mam lipny tom czy Waneko ocenzurowalo ten tom, bo ja mam spory brak, jest strona 104 a nastepna 117 :/ i to w takim momencie buu ~~

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt cze 20, 2006 5:12 pm

Może im się coś źle posklejało. Kira miała z podwójnymi stronami. Jeżeli zamawiałaś w wydawnictwie to zgłoś i ci wymienią tomik. Jezeli kupowałaś w sklepie i masz paragon to tez spróbuj wymienic.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

deedlit67
Status: Offline

Post autor: deedlit67 » wt cze 20, 2006 5:16 pm

Niemam paragonu i wzielam ostatni tom z kiosku. Klapa :/

Iria
Status: Offline

Post autor: Iria » śr cze 21, 2006 4:12 pm

Madoka pisze:A zakład, że wejdą ? Ja jestem choćby przykładem takiej osoby, ale to nieistotne. Moim zadaniem jest pilnować tu porządku więc ostrzegam ,żeby więcej takich żartów nie robić.
W takim razie przepraszam. Następnym razem będe uważać :roll:

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » czw cze 22, 2006 7:22 pm

Faktycznie atek Laures-Hilda w tym tomiku nie jest za ciekawy, ale reszta akcji nadrabia ten brak. Zresztą tak sobie myślę, że Laures kochał przecież Elis i doszukuje się po prostu w Hilidi cech starej ukochanej, a tak na prawdę to nie kocha jej jako jej. Eee... mam nadzieję, że rozumiecie o co mi chodzi. Nom, ale ogólnie na tomiku się nie zawiodłam. Czekam na dalsze.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt cze 23, 2006 7:55 am

Ja rozumiem o co ci chodzi. :wink:
W końcu nadrobiłam zaległości i przeczytałam 7 tom. Oczywiście podobał mi się a czkolwiek po tak długiej przerwie w czytaniu tomików trochę się pogubiłam i w niedługim czasie chyba zrobię sobie powtórkę z wszystkich tomów jakie wyszły. Co do tego tomu to fajnie, że znowu pojawiły się postacie Tetiusa i Zardiego. Bardzo pozytywnie też i się odbierało siostrę Charona. Ogólnie oczywiście wszystko świetne i czekam na kolejny tom;)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » sob cze 24, 2006 4:07 pm

Pozdrawiam fanów Seimadena! :lol:
jestem właśnie po lekturze tomu 7. Najbardziej się ucieszyłam z powrotu Tetiusa ( to mój ulubieniec hehehe;))tomik super !!!!!!! Już czekam na kolejny!

Kiva
Status: Offline

Post autor: Kiva » czw wrz 07, 2006 7:48 pm

Ostatnio niepokoi mnie jedna rzecz - czemu premiera 8 tomu jest stale przekładana?

Zablokowany

Wróć do „"Seimaden"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości