Seimaden tom 5

Fantastyczna kraina, piękni kochankowie, walka o miłość - oto intrygujący świat Lauresa i Hildy, oto początek nowej, niesamowitej przygody...
Mileyu
Status: Offline

Seimaden tom 5

Post autor: Mileyu » ndz sty 29, 2006 3:03 pm

Jak wam sie podoba nowy tom? Mi bardzo, zwlaszcza historia Lauresa i Ellis *_* No i okladka jest cudna ^_^ Ale i tak najbardziej kocham Zardiego ^.^

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » wt sty 31, 2006 10:36 pm

Dzisiaj dorwalam nowy tomik.
Duzo sie wyjasnilo,bardzo mi sie podoba no i wkoncu umiescili tlumaczenia kolorowych stron,na koncu tomiku.
Po tym tomiku to nawet troche Hilde znow polubilam(tylko dzieki Ellis) no i duzo mozna dowiedziec sie o przeszlosci Lauresa,czemu tak a nie inaczej:]

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr lut 01, 2006 4:51 pm

Jak dla mne jest to jak narazie jeden z najlepszych tomów. Tak jak Sheril już wspomniała dużo się mozna było z niego dowiedzieć o Lauresie.
No i zdecydowanie na plus są te dodatkowe ilustracje z bohaterami poprzebieranymi za sportowców :)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Mileyu
Status: Offline

Post autor: Mileyu » śr lut 01, 2006 9:34 pm

Mi Ellis bardziej przypadla do gustu niz Hilda... Hilda mnie tak wnerwia, ze nie moge na nia patrzec... zachowuje sie jakby miala rozdwojenie jazni, raz pyskata raz rozlazla _^_"

Vampire
Status: Offline

Post autor: Vampire » pt lut 03, 2006 9:26 pm

Teraz wiemy,że z lauresa w przeszłości też był niezły gagatek :twisted:

J-C-P
Status: Offline

Post autor: J-C-P » śr lut 08, 2006 9:22 am

a mnie się nie podobało TT TT.... skrzywdzili Tetiusia ...znowu , ten to ma pecha jeszcze go nic dobrego w tej mandze nie spodkało (chej ... czyja przypadkiem nie za to lubię tę mangę ?!.... <<chwila namysłu>> TA .... zato ją lubię... czyli mnie też się chyba najbardziej ten tomik podobał) :)

<Lauresek zawsze mówił że zmienił się w demona dla Ellis ... jak dlamnie jedyną 'zmianą' buła operacja plastyczna uszu...zawsze był z niego sadysta...>

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr lut 08, 2006 10:52 am

Nie no przecież zdobył jeszcze demoniczne moce, więc nie tylko uszka dostal.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

J-C-P
Status: Offline

Post autor: J-C-P » śr lut 08, 2006 12:49 pm

a no dostał .... ;p
chodziło mi o to że Hilda w któryms tam momęcie mówiła że on naprawdę jest demonem bo niema ludzkich uczuć....a z tego dodatku wynika że już jako człowiek ich nie miał

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » śr lut 08, 2006 5:33 pm

No chyba jednak miał ich troche skoro zakochał się w Ellis :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

J-C-P
Status: Offline

Post autor: J-C-P » śr lut 08, 2006 10:02 pm

:) to było chwilowe zamroczenie i największy błąd jego życia .... i tak mu już potem zostało
Ostatnio zmieniony czw lut 09, 2006 8:59 am przez J-C-P, łącznie zmieniany 1 raz.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw lut 09, 2006 1:38 am

Chwilowe zamroczenie??
Przeciez on ja kochal od dziecinstwa :roll:
No i uczucia okazywal glownie jej jak nie tylko jej.

J-C-P
Status: Offline

Post autor: J-C-P » czw lut 09, 2006 9:02 am

no przecież napisałam że mu już tak zostało .... ;p
miał chwilowe zamroczenie umysłu i się raz jeden zakochał... a potem się okazało że to nieuleczalne

Amician
Status: Offline

Tom 5

Post autor: Amician » sob lut 11, 2006 1:09 pm

A mnie właśnie ten dodatek wkurzył...Przez to skrócono bierzącą akcje i niewiadomo czy Teti żyje.Teraz czekaj człowieku do następnego tomu. Do tego wszystkiego ta akcja z mieczem...A już myślałam że Laures zginie :twisted:
Najlepsze były końcowe scenki między Tetiusem a Zardim. To oderwanie skrzydła.Piękna scena. Hehe, no i nie można pominąć wyznania miłości. Cały czas mam nadzieję, ze Teti w końcu da sobie z Lauresem spokój. Ta jego wierność Lauresowi jest gorsza od...nie napiszę czego, bo to publiczne forum.

Mileyu
Status: Offline

Post autor: Mileyu » sob lut 11, 2006 1:53 pm

No ja tylko moge zaspoilowac, ze w nastepnym tomie niema nic o Tetim, o Zardim sa dwie strony i na cokolwiek trzeba bedzie czekac do 7 tomu.

LiQ
Status: Offline

Post autor: LiQ » czw lut 16, 2006 6:50 pm

aaaaachhhh xD Seimaden rozkręcił się na maxa i okładki są coraz lepsze (tom 5 zdecydowanie wymiata ;D).
Historia miłości Lauresa i Hildy umm *_* a zawsze bylam przekonana, że chodziło o boginie Eris xD cóż..

gdyby tylko jeszcze inna czcionka była, no po prostu nie mogę się przyzwyczaić ;(

czekam z niecierpliwością na tomik 6 ;)

Vampire
Status: Offline

Post autor: Vampire » pt mar 03, 2006 4:51 pm

Ahh!Chce juz 6 tomik!A nawet nie wiem kiedy będzie :(

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pt mar 03, 2006 5:43 pm

Vampire pisze:Ahh!Chce juz 6 tomik!A nawet nie wiem kiedy będzie :(
wystarczy spojrzec na zapowiedzi na stronie Waneko.
Tom 6 zapowiadany jest na prawdopodobnie koniec marca,czyli juz nie dlugo.
A poza tym,to jest temat o tomie 5,wiec prosze w miare na temat,pojawi sie tom 6 to sie zalozy odpowiedni temat. Posty nie wnoszace nic do tematu beda kasowane.
Rzekłam.

Vampire
Status: Offline

Post autor: Vampire » ndz mar 26, 2006 8:29 pm

OK,ale nowy seimaden miał być od 24 marca,ale nie widze zadnych informacji,zeby juz go wydano.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pn mar 27, 2006 2:13 pm

Jak narazie minły od planowanej daty dopiero 3 dni więc myślę ,że nie powodów do obaw. Aczkolwiek myślę, że jeśli będzie dłuższa obsuwa z terminem wydania to zostaniemy o tym powiadomieni. :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Anai
Status: Offline

Post autor: Anai » pn mar 27, 2006 11:00 pm

Mam nadzieje ze tak owej nie bedzie bo tomik 5 zaostrzyl mi zdecydowanie apetyt na 6. Och, jakze miloby bylo juz go miec w swoich lapkach... :D

Zablokowany

Wróć do „"Seimaden"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości