Princess Ai *_*

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
Narsil_Alavel
Status: Offline

Princess Ai *_*

Post autor: Narsil_Alavel » ndz paź 23, 2005 2:30 pm

kto czytal Princess Ai? Manga moim zdaniem swietna, cudne rysunki i postac Ai *_______* plusmejest tez to ze ma TYLKO 3 tomy :D hehehe

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » ndz paź 23, 2005 3:54 pm

Mi manga bardzo się podobała, co prawda sama Ai nie jest jakoś szczególnie sympatyczna, ale da się ją polubić. Poza tym te lolickie ubranka... :D . Tylko Kent jakiś taki bez charakteru zupełnie.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz paź 23, 2005 7:22 pm

mi sie podoba klimat tej mangi i kasenowskie tlumaczenie :D
kreska tez jest nice ^^

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz paź 23, 2005 8:23 pm

a do tego jest bardzo ładnie wydana jak na Kasen hehe :D
przesadzacie Ai jest sliczna ;p

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn paź 24, 2005 5:36 pm

Narsil_Alavel pisze:a do tego jest bardzo ładnie wydana jak na Kasen hehe :D
szkoda tylko ze okładki sa tokjopopowskie :p bo orginaly sa duzo ladniejsze ale to taki maly szczegoł ^^

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pn paź 24, 2005 10:37 pm

ta... i ni ema u nas kolorowych stron .__. *ale u kasena to normalne >.>*

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt paź 25, 2005 12:54 pm

Narsil_Alavel pisze:ta... i ni ema u nas kolorowych stron .__. *ale u kasena to normalne >.>*
wtedy byloby jeszcze drozej XD

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt paź 25, 2005 10:09 pm

hmm drozej juz sie chyba nie da ._. JPF ma z kolorowymi za 17 zeta >.>

Tereska
Status: Offline

Post autor: Tereska » śr paź 26, 2005 4:33 pm

Manga fajna, kreska śliczna, dużo niezłych bishonenów :) Czego chcieć wiecej? :D
Kent jest spoko, lubię go :D

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » śr lis 16, 2005 10:49 pm

Narsil_Alavel pisze:hmm drozej juz sie chyba nie da ._. JPF ma z kolorowymi za 17 zeta >.>
Porównując nakład i popularność mang JPF, zaryzykuje stwierdzenie:
-tak mangi Kasen mogą być droższe bo pewnie jest mniejszy nakład
-są drogie bo taniej to pewnie nic by nie zarobili na tym a jedynie splajtowali
-niech ludzie zaczną kupować mangi Kasen`u to może.......hehehe (is this posible?) zmniejsza cenę....

A tymczasem ja sobie wzdychnę patrząc na okładkę Princess Ai i pomarzę że być może kiedyś ją kupię :lol:

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » pn gru 12, 2005 10:52 pm

Hehehe:) I kupiłam właśnie dziś :twisted:
Piękne rysunki choć i tu można dopatrzeć się błędów anatomicznych, na jednej stronie kent wygląda tak "płasko" jakby był cienki jak strona na której jest. Bodajże jest to str 26 licząc od 1 str. To takie małe zboczenie :twisted:

A tak poza tym kreska jest cud miód i orzeszki :D !!!!
Kent jest fajny ale troche nie pasuje do Lolitkowej Ai. Mimo to jest słodki, a skoro sa 3 tomy to ja chętnie to uzbieram do końcaXD.

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt gru 13, 2005 11:44 am

z tego co wiem to Kasen ma wziecie szczegolnie wsrod jaoistek a u nas ich niemalo >_> ech no i Islanda troche luda kupuje.. i Ragnaroka >< zreszta o czym my mowimy niska cena WLASNIE przywoluje potencjalenych klientow a wysoka ich odstrasza :/ ... tak dalej a nikogo nie bedzie stac na ich mangi ...

Ai jest fajna ale nieco za infantylna.. ech...zobaczymy co bedzie dalej :3

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » wt gru 13, 2005 3:31 pm

Poza tym fakt faktem, że ich komiksy są trochę drogie. Jeszcze gdyby miały kolorowe strony i dodatki, ale w sumie papier szary, kolorów brak a cena jaka jest taka jest. Z drugiej strony mangi które wydaje Kasen stały się dla mnie ostatnio najleprzymi na rynku(może poza Seimadenem Waneko)

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt gru 13, 2005 8:34 pm

no wlasnie >_> .. nie wposminam nic ze tokyopopowskie wydanie Princess Ai ma kolorowe strony >______> a tu nic!! za TAKA cene >< grrr......

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 13, 2005 8:38 pm

Narsil_Alavel pisze:no wlasnie >_> .. nie wposminam nic ze tokyopopowskie wydanie Princess Ai ma kolorowe strony >______> a tu nic!! za TAKA cene >< grrr......
bo tokyopop wydaje dziesiatki mang a rynek tamtejszy jest duzo bardziej rozwiniety niz nasz przez co wydawnictwo wiecej zarabia :wink: a do tego kasen jest jeszcze mlody :wink:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt gru 13, 2005 8:47 pm

jpf jak byl mlody nie zdzieral z nas tyle kasy heheh to zadne usprawiedliwienie! wlasnie wydawnictwo powinno zachecac klientow cena a nie ich odstraszac >< ;p

Galadhriel
Status: Offline

Post autor: Galadhriel » wt gru 13, 2005 10:42 pm

Łatwiej powiedzieć ale jednak chyba trudniej zrobić ;P W każdym razie zauważyliście że Mangi kasen (przynajmniej Ai, bo o niektórych nie można tego powiedziedź np Les Bieux czy jak się to pisze) sa wydawane na lepszym papierze i są jakościowo lepsze wydruki niż w JPF. W kasenie doskonale widac odcienie szarości. W JPF jest to naprawde tylko czarnobiała manga (acz fakt z kolorowymi str XD pod tym względem i ceną JPF rulez)

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr gru 14, 2005 12:14 am

jak wiesz mangi rozine sa wydawane i jednym odpoiada taka forma ainnym taka.. zreszt chyab jpf dal kiedys ankiete na jakim papierze maja wyc wydawanejego mangi no i mamy jak mamy mi to nie przeszkadza, a czy trudniej zrobic? czy ja wiem klient raczej chce wiedziec za co placi, szczegolnie jesli musi zaplacic dosc spore ieniadze za jeden tom! prawa rynku obowiazuja wszedzie, rynek mangi to nie wyjatek heh

Cristal
Status: Offline

Post autor: Cristal » czw gru 22, 2005 7:35 pm

Ja teraz czekam tylko na wydanie drugiego tomu Princess Ai. Manga super, z chęcią bym jeszcze obejzala anime...... Ale dla mnie 3 tomy to troche malo... :( moglobybyc ich wiecej.....

Scary Miss Mary
Status: Offline

Post autor: Scary Miss Mary » pn sty 30, 2006 4:59 pm

Drugi tom Princess Ai pojawi sie najwczesniej w marcu, gdyz maja jakies problemy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość