Princess Ai *_*

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » czw sty 25, 2007 1:48 pm

przeczytałam drugi tomik i robi się ciekawie...mam nadzieje że trzeci nie wyjdzie za rok ;)))

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw sty 25, 2007 1:54 pm

Lisa pisze:A jak myslicie, kiedy bedzie tom 3?? Za rok??
Kazik-chan pisze:Według mnie za rok, pięć miesięcy, dwa tygodnie, sześć dni, osiem godzin
żebyście sie nie zdziwili ;DDD

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob sty 27, 2007 4:52 pm

Chce sobie zakupić Princess Ai... z tego co widzę, polecacie...
Zaraz, ile to ma tomów? 3?

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » sob sty 27, 2007 6:04 pm

Są 3 tomiki, ale w Polsce dopiero 2 wyszły :/ Jeśli chodzi o 3 to nic nie wiadomo...

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr lut 14, 2007 7:14 pm

Sorry, ale jestem totalnie niezorientowana, co ile wychodzą mangi w Kasenie.
Wspomnienia Demona i Princess Ai zakupiłam jednym sztachem, więc czy ktoś może mnie uświadomić :]
Chce już 3 tom TT-TT

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr lut 14, 2007 8:17 pm

wychodza nieregularnie, srednio raz na pol roku *roll*

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz lut 18, 2007 9:56 am

Haa rzućcie okiem na ten artbook, zwłaszcza strony przykładowe xD -> O czerwoną chodzi :P

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr mar 21, 2007 9:44 pm

Zaopatrzylam sie rowniez w Princess Ai,bardzo mi sie spodobala,zwlaszcza ta ciagla zmiana strojow,uwielbiam patrzec na te sliczne cudenka^^

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr mar 21, 2007 10:00 pm

Stroje w tej mandze są tak R$%%#&*(%&%(*@#%, że mi dech zapiera *_____* naprawde respekt

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » śr mar 21, 2007 11:16 pm

HAHA,prawda^^
nie zebym w takich miala ochote chodzic(chociaz w niektorych,w hmm,w zaleznosci od sytuacji,hyhy).
Tak btw całosc ile ma tomow?

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » śr mar 21, 2007 11:51 pm

Zdaje się że tylko trzy :( szkoda...

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw mar 22, 2007 6:46 am

Sir Hellsing pisze:Zdaje się że tylko trzy :( szkoda...
No, ale jest artbook... z resztą na TokyoPop trzeba by luknąć :P

wiktoria
Status: Offline

Post autor: wiktoria » czw mar 22, 2007 8:12 pm

Kreska w Princess Ai jest po prostu cudowna!!!! A te stroje... Aż żal, że będą tylko 3 tomy... :(
Nawet nie wiedziałam, że został wydany artbook P.A.! Muszę zacząć zbierać kaskę i sobie kupić! ^__^ Mieć te wszytskie cudeńka w kolorze... *__*

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » czw mar 22, 2007 8:17 pm

Ja tam za Princess Ai nie przepadam. Fabuła mnie nieco nudzi. Fakt, kreska piękna (chociaż nogi czasami wychodzą jakby miała je conajmniej z gumy...) i tylko dla tej kreski kupuję. No, może jeszcze dlatego, że ma tylko trzy tomy, a kupiwszy pierwszy można i pozostałe :)

wiktoria
Status: Offline

Post autor: wiktoria » pt mar 23, 2007 2:57 pm

Mnie to trochę denerwuje, że ta Ai ma taką chudziutką talię, a za to biust wielki ^^ Na niektórych rysunkach to wygląda trochę dziwnie... No, ale to jest mały szczególik, do którego się mogłam przyczepić ;)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt mar 23, 2007 3:18 pm

wiktoria pisze:Mnie to trochę denerwuje, że ta Ai ma taką chudziutką talię, a za to biust wielki ^^
Ale wolę jej kreskę od Ariny :3

wiktoria
Status: Offline

Post autor: wiktoria » sob mar 24, 2007 7:21 pm

Jeśli chodzi o Arinę, to mi się nie podoba, że praktycznie wszytskie postacie z jej mang są strasznie do siebie podobne... No, w Full Moon może były już z lekka inne, ale w Time Stranger Kyoko albo I*O*N, większość ludzi była taka sama... Ale to i tak nie zmienia faktu, że lubię kreskę Tanemury! ^^ Uważam, że ślicznie rysuje :)

darcia
Status: Offline

Post autor: darcia » wt kwie 10, 2007 10:00 am

Ja nie wiem, ja tam za tradycyjnym shoujo nie przepadam, chociaż kreska pani Tanemury naprawdę wielki respekt...

Co do P A nie amm tak naprawdę zdania wyrobionego, kreska momentami nie przypada mi do gustu, ale historia naprawdę w sam raz:)

Sara285
Status: Offline

Post autor: Sara285 » wt lip 03, 2007 10:19 pm

hej a mam pytanie ^^ w sklepie Waneko pisze, ze format B5 moze mi ktos to przyblizyc? ;P tzn. czy to wieksze od np. love hiny, czy w wymiarach typu zeszytu czy cos ^^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt lip 03, 2007 10:22 pm

Sara285 pisze:hej a mam pytanie ^^ w sklepie Waneko pisze, ze format B5 moze mi ktos to przyblizyc? ;P tzn. czy to wieksze od np. love hiny, czy w wymiarach typu zeszytu czy cos ^^
większe od np. Love Hiny, mniejsze od zeszytu - coś tak... pół na pół tego i tego ;]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości