Priest

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
ODPOWIEDZ
Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Priest

Post autor: Radykalny Marzyciel » czw wrz 01, 2005 12:41 pm

Wczoraj będąc w Krakowie zakupiłem pierwszy tom. Właśnie skonczyłem czytać. Całkiem nieźle, historia mnie zaciekawiła i bede czekał na następny tom. Jeśli chodzi o sprawy techniczne to tak: okładka jest bardzo fajna :D , gorzej jest troche z tym co jest w srodku, druk dobry ale troche tusz sie rozmazuje i niektóre dymki są uciete przy krawędziach. Ale tak to w porządku. A co wy o tym sądzicie?

Eti-chan
Status: Offline

Post autor: Eti-chan » czw wrz 01, 2005 9:50 pm

widziałam, ogladałam, przegladałam, obwachałam, skosztowałam i powiem szczerze - niesmakowalo mi :(
- - -
moze coś by z tego było i może bym sie tym zainteresowała ale niestety "kreska do mnie nie przemawia" - jakoś mi sie nie podoba i chyba dlatego nie jestem zabardzo w stanie tego czytać.
ale może jak będzie więcej dobrych opinii na ten temat to może... moooooooooże sie przemoge i zaryzykuje "rozmowe" z tą kreską. . .

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pt wrz 02, 2005 5:35 pm

Mi też się na początku kreska nie podobała. Dopiero jak czytałem mange to doszedłem do wniosku że inny sposób rysowania by się raczej nie sprawdził. Kreska czyni mange w moim odczuciu bardziej klimatyczną.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » pn wrz 05, 2005 7:53 pm

Manhwę, nie mangę :P

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » pn wrz 05, 2005 7:59 pm

Shig pisze:Manhwę, nie mangę :P
No tak, zapomniałem siła przyzwyczjenia :wink:

Noriko Niuhuru
Status: Offline

Post autor: Noriko Niuhuru » pn wrz 05, 2005 9:40 pm

niby horror, ale bać się tam nie ma czego :twisted: a ogólnie kreska i fabuła do mnie nie przemówiły xP Ale muszę przyznać że wydanie całkiem dobre ;)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt paź 11, 2005 8:13 am

Oj tak, wydanie jak na Kasen to naprawde dobre :)
Sam komiks rowniez przedni. Historia dopiero sie rozpoczyna, z kazdym kolejnym tomem ma byc lepiej ;)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » ndz paź 23, 2005 3:56 pm

Mi komiks spodobał się bardzo. Kreska idealnie pasuje do klimatu, jednak zdaję sobie sprawę iż nie do każdego przemawia ten klimat. Fabuły na razie ocenić nie mogę, pierwszy tom bowiem nie wyjaśnia zbyt wiele, ale seria jest długa, jestem więc pewna, że fabuła jeszcze się rozwinie :D

Radykalny Marzyciel
Status: Offline

Post autor: Radykalny Marzyciel » śr lis 23, 2005 4:57 pm

Wczoraj kupiłem tom drugi. Akcja się rozkreca i czekam co będzie dalej. Tom jest chyba bardziej mroczny niż poprzedni.

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » wt gru 13, 2005 3:33 pm

Tom na pewno jest bardziej mroczny niż poprzedni do tego akcja trochę się rozkręciła i wyjaśniło się parę rzeczy. Odnoszę jednak wrażenie iż te dwa tomy to tylko swoisty wstęp...

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt gru 13, 2005 8:35 pm

dluga? a to nie ma przypadkiem AŻ 5 tomow o_O?

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr gru 14, 2005 9:44 am

Narsil_Alavel pisze:dluga? a to nie ma przypadkiem AŻ 5 tomow o_O?
A Ameryce wyszlo juz 14 tomow i to jeszcze nie jest koniec :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » śr gru 14, 2005 9:39 pm

no to ktos mnie oklamal :evil:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw gru 22, 2005 9:36 am

Drugi tomik minimalnie lepszy od pierwszego, ale znacznie mhroczniejszy :)
Bardzo podoba mi sie kreska w tym komiksie, ma niesamowity styl. Znakomita jest scena walki z Belialem za plecami glownego bohatera 8)

Czekam na tom trzeci :wink:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Saveirv
Status: Offline

Post autor: Saveirv » czw mar 02, 2006 6:38 pm

Lubię takie tytuły, ale mangi niestety nie czytałem :cry:

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » sob mar 25, 2006 8:24 pm

Tom trzeci wydaje mi się jak na razie najlepszy. Fabuła rozwija się w ciekawym kierunku. Więcej dialogów, mniej walk.
Ostatnio zmieniony ndz cze 10, 2007 9:48 pm przez Pysiol, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw cze 07, 2007 7:28 pm

Dlugo oczekiwany tom 4 skupia sie glownie na przeszlosci Ivana, walk praktycznie tu nie uswiadczymy. Ciekawe doswiadczenie, zwlaszcza ze wiem co sie z nim pozniej stanie :)
Kilka kadrow zrywa beret, szczegolnie pod koniec tomu - twarz skryta w cieniu, czy tez rozwieszone ludzkie ciala.
Ciekaw jestem strasznie co to dalej bedzie sie dzialo sie. Mam nadzieje, ze Kasen dostarczy nam kolejny tom bez takiego poslizgu :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » ndz cze 10, 2007 9:51 pm

Eh ja też mam taką nadzieję, aczkolwiek nie wielką. Kasen wydaje chyba jeden tomik na miesiąc. A ile to czasu czekam na trzeci tom Princess Ai.
Co do czwartego tomu: ogulnie rzecz biorąc podoba mi się. Przeraża mnie tylko fakt, że autor cofa się jeszcze bardziej w przeszłość, mam nadzieję, że chronologia zdarzeń mi się nie pomiesza:/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości