Viox

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
ODPOWIEDZ
Grisznak
Status: Offline

Viox

Post autor: Grisznak » śr sty 19, 2005 3:35 pm

Czytał może ktoś ? Moim skromnym zdaniem to jak do tej pory najlepszy tytuł wydany przez Kasen. Niezła kreska, fabuła nie rażąca w oczy, dopracowany rysunek. Mam nadzieję, że pojawią się następne tomy, bo warto...

Otaj_Ed_Sushi_Asatowska
Status: Offline

Post autor: Otaj_Ed_Sushi_Asatowska » czw sty 20, 2005 6:49 pm

Widziałam , przeglądalam, ale nie czytalam... Nie skomentuje tego co zobaczyłam- po prostu manga prosto rysowana, mimo to jednak kreska użaka , co do fabuły to hmmm... powiedzmy sama mam podzielone zdanie, ale... nie nazwałabym tego najlepsza mangą Kasenu... Wybacz :P

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » sob sty 29, 2005 2:31 pm

Co tu wybaczać, po prostu normalna różnica zdań...

Runshin
Status: Offline

End of Viox

Post autor: Runshin » ndz mar 20, 2005 5:17 pm

Yo!

Cieszę się, że się podobało (mimo małej ilości postów na ten temat).
Niestety Viox się skończył jako praca konkursowa. Drugiego tomu nie będzie, ale postacie lub niektóre wątki zostaną wykorzystane (sparodiowane) w Subway vs Guardian (prawdopodobnie). Już niedługo, za friko w necie, będziecie poinformowani.

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pn mar 21, 2005 5:37 pm

Kolejny smutny dowód na to, że w Polsce manga odcinkowa nie ma racji bytu...

Runshin
Status: Offline

Future will bring Fortune...

Post autor: Runshin » wt mar 22, 2005 4:12 pm

I tu się mylisz. To, że skończyłem Viox'a nie znaczy, że nie mam koncepcji na narysowanie czegoś naprawdę długiego. Wręcz przeciwnie, pracuję teraz nad innym projektem, który bynajmniej na pierwszym tomie się nie skończy. Więcej wiary w możliwości naszych rysowników. Anna Janowska też zapowiedziała sobie następny tytuł, który będzie przebijał (prawdopodobnie) jeden tom. Wystarczy jeszcze poczekać co przyniesie trzecia odsłona edycji konkursowej Kasen.
BTW, odświeżmy trochę ten temacik. Chciałem się od was mniej więcej dowiedzieć co się w Viox'ie podobało a co nie, co musiałbym poprawić w swoich rysunkach itp. Dobra i konstruktywna ocena bardzo by mi się (i nie tylko mi) przydała do dalszej pracy.

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » śr mar 23, 2005 4:42 pm

Co się podobało ? Kilka niezłych pomysłów na fabułe, nawiązania do gier któe lubię ( FF i WoG ) i miejscami całkiem dobry rysunek. Moim zdaniem, kiedy się mówi "a" to wypada powiedzieć "b" dlatego tez oczekiwałbym sesnowniejszego zakończenia niż takie, które sugerowałoby następny epizod. Kupując uznałem zresztą, że wreszcie wyjdzie normalna polska manga w tomikach, zresztą wszystko to zapowiadało a tu klops....jako klient mam więc prawo czuć się wpuszczonym w maliny.

Runshin
Status: Offline

Future will bring Fortune (2)

Post autor: Runshin » śr mar 23, 2005 9:17 pm

Spoq, z następnym tytułem tak nie będzie. Wiesz jak to bywa z pracami konkursowymi. Mój błąd, mogłem jakoś to inaczej zakończyć, fakt.
Ale, ale... Nie jest powiedziane, że nie będę kontynuował tego wątku w... innym tytule :]

am_raditz
Status: Offline

Post autor: am_raditz » czw lut 16, 2006 9:36 am

Szkoda mi vioxa bo mi sie naprawde spodobał Proste ale bardzo ładne ( nie wiem czemu skojarzyl mi sie ze Slayersami :) )
niestety ludzie ropieszczeni na Clampie oczekiwali cudu z nieba
Naprawde żal mi że nie zostana wydane dalsze tomy jednakże jesli Runshin bedziesz kontynuował Vioxa jako doujishin tylko dla wybranych chetnie kupie dalsze tomy tylko daj znac jakby co :wink:
Nio i powodzenia przy tworzeniu kolajnych mang :)

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » czw lip 13, 2006 2:15 am

Viox jest the best *-* i ta postac - Viox *slinotok* Podoba mi się fabuła jak i kreska ^^

Morgane
Status: Offline

Post autor: Morgane » ndz cze 13, 2010 12:16 pm

Ja kupiłam go właśnie wczoraj.Miałam nadzieję, że będę miała okazję na drugą część(a szkoda że nie). Bardzo podobała mi się fabuła,łatwo się czytało zwłaszcza dla kogoś kto dopiero zaczyna dowiadywać się o świecie mangi.Historia Vioxa bardzo mi się ogólnie podoba(sorki za powtarzanie) miałam wrażenie że to mogłoby się właściwie zdarzyć.Kreska jest świetna, nie wiem dlaczego niektórzy kręcą nosem,ciekawe czy sami potrafia tak rysować.Nie znałam tej postaci,patrzyłam na regał w księgarni i postanowiłam przejrzeć.Myslałam że to będzie coś w stylu "Brzoskwinia" :? (sorki jesli kogos obrazam ale poprostu kreska w tej mandze mnie przeraża) i zobaczyłam żywe postacie pełne energii,jako pierwsza książka to daje 6 z plusem =D> I wlasnie chce się zapytać,będzie możliwość zdobycia od autora kolejnych tomików?? :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość