Ragnarok

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
ODPOWIEDZ
cieniu
Status: Offline

Ragnarok

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 11:40 am

Słyszałm,że już wyszło.Chciałem wczoraj sobie kupić,ale u nas w Inie jeszcze nie było :cry: :cry: :cry: .Niestety.Mówi się trudno...Czy waszym zdaniem warto przeczytać tą mangę?Polecacie ją?Ile kosztuje?Z ilu tomów składa się całość?Wypowiadajcie się!
Ostatnio zmieniony wt gru 07, 2004 5:53 pm przez cieniu, łącznie zmieniany 1 raz.

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » ndz gru 05, 2004 1:47 pm

Ty się nie dziw, że w Inie jeszcze nie było. Skoro niedawno wydali, to minie trochę czasu nim dojdzie do nas 8) Najwcześniej jutro, ew. we wtorek. Ja skoczę jutro do Matraska i może jakims cudem już będzie. Ale raczej sobie tego nie kupię, tylko poczytam na miejscu - wydaję miesięcznie wystarczająco dużo na mangi. Jeszcze jedna zrujnowałaby mnie do końca. No chyba, że baaaaaardzo mi się spodoba :) A co do ceny, to pewnie będzie kosztował tyle, co większość mang Kasenu - czyli 19 zł.
Ostatnio zmieniony ndz gru 05, 2004 1:52 pm przez Little Pony, łącznie zmieniany 1 raz.

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 1:51 pm

Ja ją sobie kupię,ale jak zobaczę w księgarni.Ale ze mnie matoł!Przecież ja to sobie zamawiam na gwiazdkę!

A tak przy okazji:ty też jesteś z Inowrocławia?

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » ndz gru 05, 2004 1:59 pm

Ano! Gwoli ścisłości to z okolicy ale spędzam w Inie pół życia :D A Matraska przy kinie odwiedzam codziennie w poszukiwaniu nowego smacznego kąska mangowego więc mniej więcej znam szybkość pojawiania się tam nowych mang (chociaż trzeba przyznać, że drugi tom Wspomnieć Demona pojawił się w ten sam dzień, co data wydania. Co z tego, że na 10 min. przed zamknięciem księgarni? Dla chcącego nic trudnego :D )

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 2:17 pm

To ty byłeś/byłaś wczoraj ok.11.00 w tej księgarni?Ja się zastanawiałm,czy kupić KKJ,Inuyashę,czy też GTO.To ty?

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » ndz gru 05, 2004 2:23 pm

Nope! Wczoraj to mnie akurat nie było. A tak w ogóle, to to forum miało być o Ragnaroku, no nie? :)

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 2:27 pm

No to wypowiedz się na jego temat.To w końcu ty zaczęłaś tu robić offtopica. :twisted:

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » ndz gru 05, 2004 2:47 pm

Nie mogę się za bardzo wypowiedzieć bo jeszcze nie miałam go w łapkach. Jak się z nim nieco zapoznam, wtedy rozwinę swoją wypowiedź.

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » ndz gru 05, 2004 3:01 pm

To mi tu nie offtopuj,jeśli nie masz zdania o tej mandze!

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz gru 05, 2004 9:29 pm

Po pierwsze zrobiłeś literówkę w tytułe :roll:
Po drugie imho nie chce mi się wierzyć, że Ragnarok już wyszedł, na pewno jakaś newsownia by o tym wspomniała :roll:
Po trzecie, strasznie offami sadzisz :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 07, 2004 3:43 pm

true true Gotenks :D
Kasen pisze:Po długim oczekiwaniu możemy ogłosić: 15.12.2004 będzie niezapomnianym dniem dla Was, fani Ragnarok! Wtedy to będzie można zakupić polską edycję Ragnarok. Dołożyliśmy wszelkich starań, by jak najlepiej oddać to, co komiks ma do zaoferowania, a uwieżcie, trochę tego jest. Zapraszamy do lektury - naprawdę warto!
:wink:

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » wt gru 07, 2004 5:54 pm

Gotenks:literówka poprawiona.
Kira:tak było napisane w Kawaii,że już jest dostępny w księgarniach 1 tom,a więc dlatego tak napisałem.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt gru 07, 2004 6:24 pm

cieniu, literówka dalej jest :roll:

a na przyszłość, to nie wierz we wszystko co przeczytasz w gazetach, lepiej sprawdzaj na internetowych newsowniach, których adresy już były podawane niejednokrotnie w innych tematach :wink:

A propos Ragnaroka, to fajnie, że wreszcie wychodzi. Akurat mniej więcej w tym okresie wyjdzie nowa Love Hina i Hiroshima, więć sobie je razem w komiksiarni zamówię 8)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 07, 2004 11:23 pm

Literówka poprawiona XD
damn tyle sie to forum ładowało ze zapomnialam co chce napisac XD

Zobaczymy jaka bedzie jakos wydania bo w les Bijoux był chyba za błady druk jak na moje wypaczone oko XD A moze poprostu dostal mi sie taki tomik Oo

cieniu
Status: Offline

Post autor: cieniu » czw gru 09, 2004 4:38 pm

Ja sobie Rangaroka zamówiłem na gwiazdkę razem z:4 tomikiem GTO,2 i 3 Kenshina i kilku innych. :D

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pt gru 10, 2004 5:00 pm

Manga, z tego co widziałem na próbkach zamieszczonych na Alei Komiksu, ma dość fajną kreskę. Taką typowo mangową, ale dość urokliwą. Może się skuszę, zwłaszcza że kończy się kilka serii z JPFu, które kupuję, a z nowych nic mnie nie interesuje.

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » śr sie 31, 2005 3:40 pm

Coś mi się widzi, że tomik trzeci był na razie najnudniejszy. W sumie akacja nie posuneła się za bardzo do przodu... Mimo to nadal mi się podoba, kreska jest na prawdę niezła, choć fabuła jak na razie orginalnością nie zachwyca..

SZAMAN
Status: Offline

Post autor: SZAMAN » czw wrz 01, 2005 11:48 am

Mango fajna.Chociarz po przeczytaniu pierwrzego miałem ochote żeby przeczytac drugi tom.Gdy dostałem w łapki drugi....nieprzeczytałem go bo poprostu mi sie nie chce, ale kto wie może juz dzis przeczytam.Manga kosztuje...19zł.W moim mniemaniu to dobra cena.Niewiem z ilu tomów się składa ale jest to ciekawe

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości