Konkurs na komiks

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
darcia
Status: Offline

Post autor: darcia » pn cze 18, 2007 5:39 pm

Kisara pisze: Haha mogę się w twoje scenarzystę pobawić? xD
Jak tylko chcesz :)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn cze 18, 2007 6:56 pm

darcia pisze:Co do historii mam propozycję dla scenarzystów
pamietaj ze jeszcze mamy wspolna mange do zrobienia xD
pewnie i tak to nie wypali, aaaaaaaale co tam XD

darcia
Status: Offline

Post autor: darcia » pn cze 18, 2007 7:03 pm

Propozycja baka - przygotuj scenariusz tak na mega wypas i startujemy z tym w Niemczech??

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn cze 18, 2007 7:22 pm

Propozycja baka - przygotuj scenariusz tak na mega wypas i startujemy z tym w Niemczech??
Nie zapomnijcie o Joasi, ona chce opisy robić mocniejszych scen :faja:

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn cze 18, 2007 8:30 pm

darcia pisze:Propozycja baka - przygotuj scenariusz tak na mega wypas i startujemy z tym w Niemczech??
S... scenariusz... ahaha ^^" (słowo-tabu dla riziaków) yh... teges. Chcesz z dialogami czy czy sam opis akcji?
I'm no good at it ;_; nigdy nie pisalam scenariusza (widac, w co poniektórych mangach zreszta *kaszl*)

Btw, przydalaby mi sie ta rozmowa z gg, w ktorej omawialysmy akcje ^^" Jesli ja masz, to byloby fajnie ^^'
Kisara pisze:Nie zapomnijcie o Joasi, ona chce opisy robić mocniejszych scen :faja:
zbol xD moja krew.
akurat w tej o ktorej mysle sie na sceny nie zanosi, aaaaale wszystko przed nami XD zreszta, juz ci cos obiecalam ^_^

[ Dodano: Pon 18 Cze, 2007 ]
mam jakis dziwny zwyczaj na "zreszta" i "aaaaaaale" O_o"

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn cze 18, 2007 9:48 pm

baka-oni-ri pisze:moja krew.
????? ...mamusiu? :kawaii:
baka-oni-ri pisze:(widac, w co poniektórych mangach zreszta *kaszl*)
Ja pisałam ich wiele - poza tym przy pisaniu s trzeba zawsze sobie starać wyobrazić co poniektóre sceny - wtedy idzie dużżżoooo łatwiej i przyyyjjjemniej xD

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » pn cze 18, 2007 10:08 pm

Ja też chcę pisac scenariusze :kawaii: . Brzmi jak mnóstwo zabawy xD Albo przerabiać moje dotychczasowe wypociny na scenariusze. Tylko ja mam zawsze dużo pomysłów, ale nigdy jakoś nie przechodzą one na papier w wersji fabularnej. Zwykle są to po prostu opisy. Dużo opisów (do postaci, do tła, do mapki, do pochodzenia, itp, itd). Poza tym popadam w skrajności, albo coś skrajnie głupiego, albo ociekajacego patosem. A o narysowaniu komiksu to nawet nie myślę...ach te perspektywy i proporcje...=="

To ja czekam na Wasze komiksy, na pewno kupię xD

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn cze 18, 2007 10:09 pm

Kisara pisze: Ja pisałam ich wiele - poza tym przy pisaniu s trzeba zawsze sobie starać wyobrazić co poniektóre sceny - wtedy idzie dużżżoooo łatwiej i przyyyjjjemniej xD
a nie lepiej jak ma sie w tym doswiadczenie? :perv:

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn cze 18, 2007 10:14 pm

Kisara pisze:???? ...mamusiu? :kawaii:
azaliż, takam stara? XD

jak mozesz to pisz XD moge ci powiedziec o czym ta manga miala byc bo ja moge pisac powiesci ale scenariusza za nic ^^" nie umiem i tyle

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt cze 19, 2007 6:22 am

Sheril pisze:a nie lepiej jak ma sie w tym doswiadczenie?
kaszl kaszl kaszl :shock: normalnie uwielbiam twoje cięte riposty :przytul:
baka-oni-ri pisze:azaliż, takam stara? XD
...coś ty, poza tym młodo wyglądasz ;3

darcia
Status: Offline

Post autor: darcia » wt cze 19, 2007 8:17 am

no w sumie jak chcecie :D ja narazie czekam, to to ma mieć 54-60 stron i ani jednej więcej :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości