Która najlepsza?

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » czw lut 16, 2006 2:16 am

Necorin pisze:
Czytał ktoś Warcrafta?
Kapitalne graficzne <tła dopracowane, szczegóły etc, siąść i oglądać>, ale raczej dla maniaków gry.
[/quote]

Ma jakieś powiązania z Warcraftem II ?
Czy też jedynie trzyma się klimatu z World of Warcraft?

Necorin pisze:Mam na sprzedaż, bo robiłem czystki komiksowe, wiec jak jesteś zainteresowany ^^
Jeśli stan jest idealny (i am maniac ^^ ) i cena będzie dobra.

am_raditz
Status: Offline

Post autor: am_raditz » czw lut 16, 2006 9:17 am

ale temat jeez :roll: Nie da sie porównywac wszystkich mang wydawanych przez Kasen do siebie i powiedziec która jest lepsza Zwłaszcza że każda z tych mand nalezy do kategori (to tak jakby porównywac mleko masło czy ser tylko dlatego że składnikiem każdego jest mleko )
Hehe każdy głosuje tak jak mu lezy i wedle uznania ja zatem oddam głos na mangi ktore ja zbieram czyli Wspomnienia Demona i WarCraft :wink:

am_raditz
Status: Offline

Post autor: am_raditz » czw lut 16, 2006 9:18 am

ale temat jeez :roll: Nie da sie porównywac wszystkich mang wydawanych przez Kasen do siebie i powiedziec która jest lepsza Zwłaszcza że każda z tych mand nalezy do kategori (to tak jakby porównywac mleko masło czy ser tylko dlatego że składnikiem każdego jest mleko )
Hehe każdy głosuje tak jak mu lezy i wedle uznania ja zatem oddam głos na mangi ktore ja zbieram czyli Wspomnienia Demona i WarCraft :wink:

Necorin
Status: Offline

Post autor: Necorin » czw lut 16, 2006 9:42 am

Yaku pisze:
Necorin pisze:
Czytał ktoś Warcrafta?
Kapitalne graficzne <tła dopracowane, szczegóły etc, siąść i oglądać>, ale raczej dla maniaków gry.
Ma jakieś powiązania z Warcraftem II ?
Czy też jedynie trzyma się klimatu z World of Warcraft?


Klimatu z WoW? o.O ? Nie raczej WIII: Reign of Chaos i The Frozen Throne wydarzenia, klimat mniej epicki <przynajmniej w tym pierwszym tomie>
Yaku pisze:
Necorin pisze:Mam na sprzedaż, bo robiłem czystki komiksowe, wiec jak jesteś zainteresowany ^^
Jeśli stan jest idealny (i am maniac ^^ ) i cena będzie dobra.
Stan idealny - na Magni się zgadamy może ^^

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » czw lut 16, 2006 9:56 am

(hahahaha) Zależy jak porównujesz.
Spojrzawszy na wszystkie mangi i stwierdzenie że ta jedna według ciebie jest najlepsza i najbardziej ci się podoba, chociaż nawet ta druga jest równie dobra mówi o Twoich gustach ^^

Patrz pierwsza wypowiedź
Gotenks pisze:Jak dla mnie najlepszą mangą Kasenu jest ISLAND.
Według mnie Island to lipa ^^"

Jestem pewien że nawet jak się jak zbierasz dwie serie potrafisz wybrać jedną, która sprawia ci większą frajdę i troche wyżej ją cenisz. Może nie są to jedynie aspekty treści tytułu.. może to jego jakość wydania, może cena (:brecht:), może coś innego..
Necorin pisze:Stan idealny - na Magni się zgadamy może ^^
Lepiej przed.. nie wiem jak będę pracował lecz niemal na pewno na całym konie mnie nie będzie

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw lut 16, 2006 12:13 pm

Yaku pisze: Patrz pierwsza wypowiedź
Gotenks pisze:Jak dla mnie najlepszą mangą Kasenu jest ISLAND.
Według mnie Island to lipa ^^"
Yaku, zobacz kiedy to pisalem :roll:
Island byl fajny na poczatku, pozniej poziom drastycznie spadl.
Obecnie od Kasenu lubie Preista i Wspomnienia Demona.
Yaku pisze:
Necorin pisze:Stan idealny - na Magni się zgadamy może ^^
Lepiej przed.. nie wiem jak będę pracował lecz niemal na pewno na całym konie mnie nie będzie
Takie cos, to na PW :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości