Nowości i zapowiedzi Kasenu

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw kwie 26, 2007 4:23 pm

nie bede sie ich o nic prosic XD
Ciemu.... aaaaa już wiem czemu :mrafroamerykanin:
Będzie dobrze, na pewno do tygodnia uszporasz (zarobisz) 8-)
dragon007 pisze:Jestem szantażowana :cry: Jak zawale sprawdzian z matmy nie będzie kasy... I tak od ojca wyciągne :P Warto będzie...
Niezła motywacja... moi też tak robili, ale jak się dowiedzieli, że wyciągam od babci w ciężkich sytuacjach, to z tym przestali :mrafroamerykanin:

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » czw kwie 26, 2007 4:26 pm

I jak tu zamówić, skoro opłata za przesyłkę to 9.00? :(
A ja bym chciała Saihoshi i Antologię Konkursową. Ale bez dopłacania takich kosmicznych sum...
Znacie jakiś sposób?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw kwie 26, 2007 4:38 pm

Melmothia pisze:I jak tu zamówić, skoro opłata za przesyłkę to 9.00?
Chyba kpisz.... opłata u Kasenu to 3 zeta :shock: Zamawiałam 5 minut temu....

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » czw kwie 26, 2007 4:59 pm

Kisara pisze:Chyba kpisz.... opłata u Kasenu to 3 zeta :shock:
Nie, nie kpię, ale na stronie Kasenu nie zauważyłam żadnych instrukcji zamawiania (albo źle szukałam...mam do tego tendencję...), w sensie ile co kosztuje (zamawianie, nie towar) więc nie chciałam w ślepo. Ale skoro trzy złote to ja też zamawiam :P
Dzięki za info.

Acha...a to 9 zł to mi się wzięło z innych sklepów :P Tyle zwykle chcą za przesyłkę.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw kwie 26, 2007 6:32 pm

Melmothia pisze:Znacie jakiś sposób?
isc do nich osobiscie chyba tylko >_>

te dane ci pisza jak juz kontynuuujesz zamowienie bodajze :)

edit: o moj bosze jestem w szoku XDDDDDDDDDD updatowali sklepik XDDDD
nie ma jak dac cos na sprzedaz 9 miechow po premierze __^__ XD

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » czw kwie 26, 2007 7:10 pm

baka-oni-ri pisze:isc do nich osobiscie chyba tylko >_>

te dane ci pisza jak juz kontynuuujesz zamowienie bodajze :)
Teraz juz wiem. Bałam się klikać na to "zamawiam" bo nie wiedziałam co potem, a nie było nigdzie żadnych info.
I mam już zamówione: i Saihoshi i Antologię Konkursową. Ciekawe kiedy dojdzie.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw maja 10, 2007 3:52 pm

WARCRAFT 2 już niedługo!
Droga do odszukania mistycznej Sunwell wiedzie drużynę Kaleca między zdradliwe wzgórza w północnym Lordaeron. Rozdzieleni w czasie ataku Frost Wyrma bohaterowie walczą o przetrwanie w skutej lodem krainie, której tajemniczy władca baron Valimar Mordis toczy swoją prywatną wojnę z Plagą.
tutaj jest strona główna przedmiotu http://kasencomics.com/?id=97

Przełożono datę Priesta 4 na 14 maja

BTW Czy ktoś już, kto zamawiał z Kasenu Saihoshi dostał je... :zly:

[ Dodano: Czw 10 Maj, 2007 ]
Fuck, oni chcą scan dowodu osobistego... sram taką robotę, pojadę z siorą w sobote i sobie kupię... niech to szlag, szlag, szlag... ;/

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw maja 10, 2007 4:23 pm

Kisara pisze:Fuck, oni chcą scan dowodu osobistego... sram taką robotę, pojadę z siorą w sobote i sobie kupię... niech to szlag, szlag, szlag...
możesz spróbować im wysłać skan legitki i powiedziec ze jestes z rocznika który w tym roku kończy 18, a to nie twoja wina żeś z grudnia. Zostało ci niedużo, może przymkną oko, spróbować nie zaszkodzi.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw maja 10, 2007 5:04 pm

Kisara pisze: Fuck, oni chcą scan dowodu osobistego
hy? chca O_o? a gdzier to pisze ? ja juz kurde ponad 2 tygodnie jakos na paczke czekam i dalej wiatr wieje po skrzynce a paczki niet >_>

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » czw maja 10, 2007 5:06 pm

Kira the Demon pisze:hy? chca O_o? a gdzier to pisze ?
Dostałam dziś maila z Kasenu o następującej treści:
W związku z zamowieniem zlożonym w naszym sklepie na pozycję, która ma ograniczenie wiekowe 18 lat, uprzejmie prosimy o okazanie dowodu pełnoletności. Może to być skan dowodu osobistego lub prawa jazdy. Oczywiście dane te pozostają tylko do wiadomości redakcji i nie zostaną w żaden inny sposób użyte.
:x

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw maja 10, 2007 5:08 pm

ja juz kurde ponad 2 tygodnie jakos na paczke czekam i dalej wiatr wieje po skrzynce a paczki niet >_>
Skoro tak, to wam opowiem co mi się "przytrafiło" jak zamawiałam kiedyś (dawno dawno temu) Wspomnienia Demona. Po dwóch tygodniach czekania napisałam do nich z pytaniem co się dzieje, na co dostałam odpowiedz ze oni ode mnie żadnego zamówienia nie mieli ^^" Zamówiłam jeszcze raz, znowu czekałam ponad tydzień zanim przyszło (a w międzyczasie zdążyłam poprosić kolegę, żeby mi kupił u siebie w mieście bo tu już nie było ^^"), tak też miałam sztuki dwie.
Także, na waszym miejscu bym się upewniła, że te książki jednak są dla was w planach ^^'
uprzejmie prosimy o okazanie dowodu pełnoletności.
to mnie akurat nie dziwi, ale zaczynają się bawić w Saishę ^^" choć z punktu prawnego może to i dobrze, przynajmniej im się prokurator nie doczepi. Natomiast nie widziałam nigdy żeby pytali o dowód w księgarniach :P cgoć kto ich tam wie...

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw maja 10, 2007 6:24 pm

dziwne, ja maila nie dostalam O_o oh uel poczekam jeszcze z tydzien, jak nie przyjdzie to zadzwonie

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » czw maja 10, 2007 6:41 pm

Ja już dostałam i wysłałam ksero dowodu. Ale nie ma co, refleks to oni mają, zamawiałam jeszcze przed długim weekendem...
Kira the Demon pisze:poczekam jeszcze z tydzien
Wydaje mi się, że tak długo nie ma co czekać, wystarczy do poniedziałku, a potem to już tylko dzwonić.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw maja 10, 2007 6:43 pm

Chodzi o to, że brakuje mi pół roku do osiemnastki.
Jak już powiedziałam, sram to, siostra mi kupi ;]
A poza tym nie będę posyłać im skanu dowodu mojej siostry, nie wiem, czy tego nie wykorzystają :roll:

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » czw maja 10, 2007 7:02 pm

Kisara pisze:A poza tym nie będę posyłać im skanu dowodu mojej siostry, nie wiem, czy tego nie wykorzystają
Napisali, że to tylko do ich wiadomości, ja im tam wierzę :P
I nie mogę kupić w Empiku (jest) czy w Matras (nie ma) bo to nie jest jedyna rzecz, którą zamówiłam, a tej drugiej nigdzie w sklepach "nie przez internet" nie ma.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw maja 10, 2007 7:34 pm

Melmothia pisze:ja im tam wierzę
Ja nie wierzę zwłaszcza wydawnictwom, sorry, jeśli uraziłam.
U ogóle to mnie rozwala to, wcześnie napisali o tym, że trzeba posłać scan dowodu, jak kupowałam Kroniki Miecza, które też są od 18 lat, nic nikt ode mnie nie chciał ...
Jutro spróbuję kupić w Matrasie, tam dobrze mnie znają... powinno się udać ;]
Normalnie mnie to rozwaliło... ta cała sytuacja jest chora... :roll:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw maja 10, 2007 9:02 pm

Kisara pisze:... ta cała sytuacja jest chora... :roll:
wiesz oni sie tylko zabezpieczaja, tym bardziej po tym jakie cyrki bywaja w polskim rządzie itp
poza tym w kronikach miecza nie ma w nic takiego oburzajacego bardzo, chociaz w sumie nie mialam jeszcze sposobnosci przejrzec Saihoshi, to nie wiem jak tam sie sprawa przedstawia

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw maja 10, 2007 9:07 pm

Kira the Demon pisze:to nie wiem jak tam sie sprawa przedstawia
Ekhem powiem tak... no są tam sceny rzeczywiście jak na yaoi przystało i nie dziwie się im, że dali to od osiemnastu. Nie jestem zła, że mi anulowali zamówienie bo brakuje mi ekhem 6 miechów do osiemnastki. Jestem zła, że po trzech tygodniach od zamówienia dopiero teraz mi o tym napisali, a mogłam mieć Saihoshi już z półtora tygodnia temu jak nic...
A Kroniki Miecza nie wiem czemu od osiemnastu. Hellsing jest bardziej krwawy a jest od 17 lat... :roll:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt maja 11, 2007 11:44 am

Hmm... jednak dostalam maila z kasenu ... znalazlam go w spamie _O_

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt maja 11, 2007 2:29 pm

Ja dziś kupiłam Saihoshi normalnie wparowałam i kupiłam, gościu nawet nie patrzył na nic... zwłaszcza na tył książki, miałam wrażenie, że był niewyspany :D
Tak więc ja już mam, ale przeczytam dopiero jak wrócę wieczorem z Japońskiego... oho, busa zaraz mam, trzeba zmykusiać ;]

[ Dodano: Pią 11 Maj, 2007 ]
No kochani, kupiłam dziś Saihoshi. Wyszło już ono co prawda 26 kwietnia i to sporo czasu, ale ponieważ wiem, że dużo osób go nie ma, będę pisała pomniejszoną czcionką ;]
[SPOILER]
Tak więc w ogóle dla mnie największym Bogiem seksu w całej tej historii jest Yinn. Miałam takie wrażenie podczas czytania, że w cokolwiek by go nie ubrać wyglądałby jak ten Bóg. :kawaii:
Powaliło mnie stwierdzenie Sastre, że jest prawiczkiem... a nie wygląda na takiego, prawie, że nie wybuchnęłam śmiechem w busie, jak to czytałam.
Książe rzeczywiście to ma mózg małego dziecka, który ino myśli, jakki by tu towar mógł go przelecieć odpowiednio .... :lol:
W ogóle bardzo fajna historia, sceny yaoi są, ale nie jest to hard yaoi w każdym wypadku.
......... Idę się napawać na mojego Yinn'a, jakby ktoś nie wiedział, to ten w lewym, górnym rogu okładki... ahhhhh

[/SPOILER]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości