Nowości i zapowiedzi Kasenu

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » pn maja 05, 2008 3:02 pm

Ogólnie jakby patrzeć to fajnie, ze Kasen wydaje przede wszystkim manhwy - przynajmiej zapoznajemy się z czymś innym niz tylko manga i manga. 8-) A tak do rzeczy niech oni wydają częściej swoje tytuły a nie na jeden krótki tytuł trzeba czekać z rok!

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » pn maja 05, 2008 8:32 pm

Oni to chyba padli albo coś... Na ich stronie od stu lat to samo... :roll:

Kottie
Status: Offline

Post autor: Kottie » pn maja 05, 2008 10:31 pm

Co jakiś czas w zapowiedziach się coś zmienia :> ja cierpliwie poczekam na nowe tomiki :>

martycja
Status: Offline

Post autor: martycja » czw sty 07, 2010 3:40 pm

od ponad roku na stronie Kasenu nie ma zadnych zmian, nawet w zapowiedziach. Czy oni jeszcze wogole zyja??? :|

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw sty 07, 2010 5:13 pm

nie ^^' hmmm, no może na 99,9% nie.

martycja
Status: Offline

Post autor: martycja » czw sty 07, 2010 5:45 pm

To po co ta strona jeszcze wogole jest? Moglliby napisac ze splajtowali i juz wiecej mang od nich nigdy nie bedzie. Niepotrzebnie placa za bycie martwym :P

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt sty 08, 2010 1:25 am

może mają gratis? XD skasowanie strony z serwera oznaczałoby że ktoś jeszcze o niej pamięta, a to mogłoby wzbudzić nadzieje XD zresztą, zawsze zostaje 0,1%, że się mylę, nie? ;3

nie no, myślę sobie, że albo mają gratis, bo by im host dawno skasował stronę, albo ją mają na własnym serwerze lost and forgotten.
aaaalbo zajmują się czym innym, płacą ogółem, a strona i tak jest zapomniana.

martycja
Status: Offline

Post autor: martycja » pt sty 08, 2010 10:38 am

Szkoda ze nie mozna sie chociaz z nimi skontaktowac :( forum nie dziala, a na maile nie odpowiadaja :|

Morgane
Status: Offline

Post autor: Morgane » ndz cze 13, 2010 12:23 pm

Kira the Demon pisze:Plus jeszcze zapowiadany tytuł niespodzianka
nazywa sie on Les Bijoux
Widziałam części w księgarni w Kaliszu.Jest ich pare ale nie patrzyłam bo pierwszej części nie było :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość