Legend

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
baka-oni-ri
Status: Offline

Legend

Post autor: baka-oni-ri » ndz sty 14, 2007 11:58 am

Czy ktoś już może wszedł w posiadanie tejże nowości? Jakieś opinie, pochwały, krytyka?
Jak to się ma do Wspomnień Demona? Pewnie, że po Iszym tomie niewiele można powiedziec, ale nie wiem jak wy - ja oczekiwania mam duże ;)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr sty 17, 2007 5:07 pm

baka-oni-ri pisze:Jak to się ma do Wspomnień Demona? Pewnie, że po Iszym tomie niewiele można powiedziec, ale nie wiem jak wy - ja oczekiwania mam duże
Przed chwilą zamówiłam, do piątku może dojdzie... zobaczę i powiem wam, jakie to ;)

P.S. Ile to ma tomów?

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » śr sty 17, 2007 9:38 pm

Kisara pisze:Ile to ma tomów?
wiem o 5-iu. Moze jest więcej Oo

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt sty 19, 2007 2:49 pm

wiem o 5-iu. Moze jest więcej Oo
Oooo to fajnie, myślałam, że to 3-tomówka :] Na razie jest 5, ale nie wiem, czy to seria skończona bo to jest po niemiecku

Dzisiaj doszło... zapowiada się wspaniale *^^* Polecam

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » pn sty 22, 2007 6:44 pm

Nabyłam dziś w Empiku, mimo iz miałam poczekać z kasą na D.N.Angela, ale cóż xD Nie czytałam WS, więc trochę trudniej mi ocenić, ale muszę przyznać, że pozycja naprawdę ciekawa i wciągająca ;D Początek trochę kulawy, ale potem juz gładko poszło. Humor nawet, nawet, kreska sliczna, a bohaterowie przypadli mi do gustu. Zdecydowanie polecam :}
Ostatnio zmieniony sob lut 17, 2007 9:37 pm przez dragon007, łącznie zmieniany 1 raz.

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » czw sty 25, 2007 2:26 pm

ja jeszcze nie mam :'( musze poczekać aż będzie w saloniku prasowym....nie mogę się już doczekać ^ ^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw sty 25, 2007 3:35 pm

ja jeszcze nie mam :'( musze poczekać aż będzie w saloniku prasowym....nie mogę się już doczekać ^ ^
Ja kupiłam przez internet... wyszło ino 3 zł drożej, to niewiele, za nerwy jakie oszczędziłam przy szukaniu tego w matrasach i Empikach w Katowicach ;]

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » czw sty 25, 2007 4:57 pm

ja niestety nie bardzo mogę... mama i tak jest na mnie zła bo co trochę coś z allegro mi przychodzi XD mam nadzieje że będzie w moim saloniku ^ ^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw sty 25, 2007 5:08 pm

Sir Hellsing pisze:ja niestety nie bardzo mogę... mama i tak jest na mnie zła bo co trochę coś z allegro mi przychodzi XD mam nadzieje że będzie w moim saloniku ^ ^
Moja mama mówi tak - lepiej, żeby przyszło do domu, bo przynajmniej nie marnuje czasu na Empiki i te inne i mam więcej czasu na naukę na spr ;) I się z nią zgadzam :) A ja mangi kupuję z kieszonkowego, więc co se z nim robię, to już nie mamy sprawa ;P

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw sty 25, 2007 6:16 pm

Kisara pisze:A ja mangi kupuję z kieszonkowego, więc co se z nim robię, to już nie mamy sprawa ;P
przynajniej dostajesz kieszonkowe XD ja co najwyżej moge żulić na jedzenie jak mam zajęcia cały dzień, a na reszte moge se próbować zarobić pokrętnymi metodami (chce ktoś kupić/zamówić arta? Tanio! xD) studia śmierdzą ^^"
Dobrze że urki blisko i może zdana w I terminie sesja to coś spadnie *_*
(a oryginałów narazie zamawiać nie moge bo nadal mi za mange nie zaplacili, dammit _^_)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw sty 25, 2007 6:45 pm

baka-oni-ri pisze:a co najwyżej moge żulić na jedzenie jak mam zajęcia cały dzień, a na reszte moge se próbować zarobić pokrętnymi metodami (chce ktoś kupić/zamówić arta? Tanio!
Jak będziesz w wielkiej potrzebie, to cię wspomogę

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » czw sty 25, 2007 9:31 pm

Mam! Mimo iż Wspomień Demona nie czytałam to trudno. Legend nieźle się zaczyna ;D szkoda, ze tylko 2chapy w 1tomie - wnioskuję to z spisu treści. Nawet mam już ulubione, ogółem, postacie.. napewno to nie jest główna bohaterka aka heroina.... Humor jest w deche! ^^ kreska... przepiekna! *_____* Cena mnie, o dziwo, zaskoczyła 16 zeta... nie spodziewałam się tego od Kasen'a ^^'''' Polecam!!

Suzu
Status: Offline

Post autor: Suzu » sob lut 17, 2007 1:20 pm

takze polecam!! Kupilam dzisiaj i jestem zachwycona. naprawde swietna manga i ta kreska;] I czytana od przodu, co przynajmniej mi ulatwia;] piekne rysunki i kreska do tego nie droga, godna polecenia;P

wiktoria
Status: Offline

Post autor: wiktoria » czw mar 22, 2007 8:05 pm

Właśnie dzisiaj stałam się szczęśliwą posiadaczką tomiku tej mangi ^^ Jak w Matrasie zobaczyłam cenę, to się zdziwiłam, myślałam, że będzie kosztowało więcej... ^^ miłe zaskoczenie ;)
A co do treści... Muszę przyznać, że trochę się rozczarowałam. Kreska prześliczna, owszem, humorek też nawet nawet fajny ^^ No, ale jakoś jak na razie ta manhwa mnie nie przekonała, ale mam nadzieję, żę dopiero się rozkręca i następne tomy będą coraz lepsze! Historia mimo wszystko zapowiada się ciekawie. No, a że uwielbiam praktycznie wszytskie (może z paroma małymi wyjątkami ;))manhwy, to zamierzam oczywiście kupić wszytskie tomiki do końca. Mam nadzieję, że nie będą one ukazywały się w sprzedaży tak rzadko, jak np. Princess Ai... (od wydania 2 tomu to już chyba jakieś pół roku mija..).

Sara285
Status: Offline

Post autor: Sara285 » pn lip 02, 2007 12:07 pm

mnie się bardzo podoba, sliczna kreska, duze przejzyste rysunki, latwo odczytac slowa postaci, no ale to dopiero I tom z niecierpliwoscia czekam na II wie ktos moze w granicach ktorego miesiaca ma wyjsc?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn lip 02, 2007 12:35 pm

Sara285 pisze:ale to dopiero I tom z niecierpliwoscia czekam na II wie ktos moze w granicach ktorego miesiaca ma wyjsc?
UUU u Kasenu wychodzi wszystko strasznie wolno, nie śpiesz się z odkładaniem kasy na to ;]

Lilcia
Status: Offline

Post autor: Lilcia » pt wrz 07, 2007 4:08 pm

A mi sie ta manga nie podoba. :x Glowna postac jest taka "zbuntowana" na sile :?
Kicz.... [-(

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt wrz 07, 2007 8:15 pm

Lilcia pisze:A mi sie ta manga nie podoba. :x Glowna postac jest taka "zbuntowana" na sile :?
Kicz....
Mnie sie to bardziej podoba od Inu Yashy bo ta manga to dla mnie kicz.
Ale co tam, każdemu się podoba co innego więc dla ciebie to i może jest kicz bo dla mnie nie :wink:

Lilcia
Status: Offline

Post autor: Lilcia » pt wrz 21, 2007 6:18 pm

ej! cos na tym forum jest nie tak :x wczoraj jeszcze byly tu 2 inne posty, a dzis nie!

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt wrz 21, 2007 8:30 pm

Lilcia pisze:wczoraj jeszcze byly tu 2 inne posty, a dzis nie!
Nie rzucaj kobieto takich oskarżeń i co najważniejsze nie pisz w dwóch działach o tym samym, że wywaliło ci posty, bo każdemu wywaliło.
Była zmiana serwera więc nie bój nic :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość