Kroniki Miecza - opinie

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
ODPOWIEDZ
Kira the Demon
Status: Offline

Kroniki Miecza - opinie

Post autor: Kira the Demon » sob cze 24, 2006 12:34 pm

Nowy tytuł - nowy temat :D
Tu wpisujcie swoje opinie ^^

To moze ja zacznę.
Kupiłam, przeczytałam, odłożyłam na pułkę. Moim zdaniem pod względem wizualnym komiks prezentuje sie bardzo dobrze, ładna kreska, szybkie i dynamicznie narysowane walki, ale w sumie to wszystko. Fabuła, przynajmniej na rarazie jest dość naciągana i bez polotu, ale to dopiero pierwszy tom więc może się jeszcze rozkręci :D

Jawor
Status: Offline

Post autor: Jawor » pn lip 03, 2006 11:47 am

Mi się starsznie podoba, bardzo dobra kreska, świat wpół przyszłościowy i wpół średniowieczny. Stwory dosłownie jak z ISLAND, a postacie zawaliste. Praktycznie mówiąc - wszystko mi się w tej mandze podoba, brak jakichkolwiek zastrzeżeń !

Little Pony
Status: Offline

Post autor: Little Pony » pn lip 10, 2006 11:22 pm

Przeczytałam tą manhwę w Empiku jak czekałam za pociągiem i kupiłam przez wyrzuty sumienia (zdecydowanie nie jestem "empikowym czytaczem)........
Plusy:
+ bardzo ładna kreska (główny bohater - palce lizać ^^)
+ świetnie narysowane sceny walki
+ ciekawie skonstruowany świat

Minusy:
- kiepska fabuła - to przede wszystkim. Za mało komplikacji, za dużo prostoty........ Pomysł może i ciekawy, ale realizacja..........
- jak na serię Fear to trochę za mało strachu i horroru............

Moim zdaniem warto jednak poświęcić te 16 złociszy, jeśli nie ma się z nimi co zrobić ;) Jeżeli jednak ma się dla nich inny cel to lepiej zrezygnować......
Nie wiem czy będę kupować kolejne tomiki......... To zależy od stanu portfela.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt lip 11, 2006 11:14 am

Little Pony pisze: Nie wiem czy będę kupować kolejne tomiki......... To zależy od stanu portfela.
Z tego co sie orientuje narazie sa tylko 2 tomiki :)

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » ndz lip 16, 2006 11:14 am

Calkowicie zgadzam sie z Waszymi opiniami. Manhwa bardzo fajnie narysowana (szczegolnie podoba mi sie ta panienka - Sang-He :)), ale fabula na razie nie porywa.
Gdyby Kasen wyskoczyl z cena taka sama jak za inne manhwy, to bym pewnie nie kupil nastepnego tomu, ale 16 PLN moge zaplacic (a wlasciwie 14, bo tyle zaplacilem w Komiksiarni :mrgreen: )
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw mar 01, 2007 3:19 pm

Gotenks pisze:Calkowicie zgadzam sie z Waszymi opiniami. Manhwa bardzo fajnie narysowana (szczegolnie podoba mi sie ta panienka - Sang-He :) ), ale fabula na razie nie porywa.
Gdyby Kasen wyskoczyl z cena taka sama jak za inne manhwy, to bym pewnie nie kupil nastepnego tomu, ale 16 PLN moge zaplacic
Właśnie chce sobie kupić tą manhwę.... ale chyba raczej dla grafiki, bo fabuła na razie płytka... ale może się rozkręci..

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości