konkurs

Podforum przeznaczone mangom oraz wydawnictwu Kasen
Zablokowany
ZedeKiaH
Status: Offline

konkurs

Post autor: ZedeKiaH » pt sty 20, 2006 4:13 pm

Kasen znów organizuje konkurs na komiks.Chciałabym wystartować,ale boje się że mam nikłe szanse. Mam 16 lat a zdaje mi się że komiksy malują zwykle 20 latki. Czy może jednak startują osoby w moim wieku?Czy jest sens robić,czy lepiej poczekać aż będę starsza?Wczoraj byłam pozytywnie nastawiona ale dzis dostalam podlego nastroju i nie wierze w siebie.
Drugi problem to to ze nie moge sie zdecydowac ktory pomysl realizować.Myslalam o zrobieniu komiksu dotyczącego anoreksji,ale boje się ze bedzie za malo efektywne,i czytelnicy woleliby fantastyke(ale na ten temat to wiekszosc jest wykonywanych prac).Co wybrac?Moze bardziej popularna fantastyke?Bo to bardziej chyba czytelnik lubi.Prosze o pomoc

Goshkee
Status: Offline

Post autor: Goshkee » pt sty 20, 2006 4:30 pm

Wiek nie ma nic do rzeczy. Jak potrafisz rysować, to co Ci szkodzi spróbować? Też staram się kumpla na to namówić. I wątpie aby wątek fabularny miał jakiś znaczący wpływ na to czy zajmiesz lepsze miejsce. Skoro podali, że może być historia otwarta. Skup się na rysunku. I nie myślałbym o czytelnikach, tylko o komisji konkursowej :wink: Powodzenia.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pt sty 20, 2006 6:11 pm

Dyskusje proponuje prowadzic dalej w tym temacie :wink:
A od siebie dodam, że z własnego doswiadczenia wiem,że łatwiej jest rysować to co sie lubi, a nie "pod innych" wiec wydaje mi sie, że niezaleznie od tego czy to bedzie to cos z fantazy czy współczesne jesli tylko bedzie ciekawa fabuła i znośna kreska to ludzie to docenia <a moze mam utopijne poglądy :? ? >

Zablokowany

Wróć do „Mangi wydawnictwa Kasen”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości