kiedy ta Sakurcia??!!

Daj się porwać historii przesympatycznej Sakury, której zadaniem (oprócz
utarczek z bratemi, wzdychaniu do jego kolegi) jest łapanie magicznych kart
Clowa - co jest OCZYWIŚCIE wymuszone przez magicznego "pluszaka" Kerberosa^^
ODPOWIEDZ
PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » sob maja 19, 2007 12:38 pm

Ja bym chciał CCS :( a tu ni ma :( Można tylko czekać, aż JPF się pofatyguje, albo petycja coś da (złudne me nadzieje), ale różnie to bywa... http://quique.nazwa.pl/clamp << jak ktoś chce to się wpisywać :) warto spróbować.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob maja 19, 2007 12:45 pm

PaulVanK pisze:warto spróbować.
Mój podpis będziesz mieć, jak mi aktywacja przyjdzie na konto - uwielbiam Clampa ;]

[ Dodano: Sob 19 Maj, 2007 ]
Ok, podpisałam ;]

DarkSister
Status: Offline

Post autor: DarkSister » pn cze 25, 2007 6:50 pm

Witam!
Chciałabym się zapytać wydawnictwa, czy planuje wydanie CCS (wiem, czytałam poprzednie strony), gdyż na POLTERGEISTcie znalazłam taka ciakawostkę;)
Wydawało mi się, że wstawiają tam pewne tytuły, a tu zonk ;)
No chyba, że waneko chce nam zrobić niespodziankę, ja się wcale nie obraze xD

http://komiks.polter.pl/Card-Captor-Sakura-1-c8942

(zapowiedz na 2007 - 2008 rok)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn cze 25, 2007 6:53 pm

Szczęka mi opadła.... coś mi się wydaje, że chyba popsułaś niespodziankę... :[]
... super :faja:

[ Dodano: Pon 25 Cze, 2007 ]
albo to są ewidentne jaja... :roll:

DarkSister
Status: Offline

Post autor: DarkSister » pn cze 25, 2007 7:03 pm

No przepraszam bardzo, ale takich jaj sie nie powinno robic xD Bo bede ewidentnie zawiedziona xD :cry:

(jakby to byla niespodzianka to chyba by tego tam w zapowiedziach nie było ... )

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pn cze 25, 2007 9:06 pm

ja tez chce!! *_* zeby to nie byl zart, zeby to nie byl zart! (ani pomylka ^^")

PaulVanK
Status: Offline

Post autor: PaulVanK » pn cze 25, 2007 9:31 pm

To było w marcu pisane, ale kapuje... wtedy mogli dopiero zakupić licencję, a wydanie to swoją drogą...

Cóż mogę powiedzieć... Jeśli byłoby to prawdą to bym skakał ze szczęścia :)

Teraz możemy tylko czekać na odpowiedź WANEKO.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » pn cze 25, 2007 10:58 pm

"Data wydania polskiego: nieznana" plus data kiedy zostalo to napisane powinno mowic za siebie, CCS nie zostanie raczej wydane i mysle, ze jakby cos sie w tym kierunku zmienilo to Waneko z przyjemnoscia by nas o tym zawiadomilo.

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » ndz lip 01, 2007 7:16 pm

W moim odczuciu to powinni z w ogóle skasować cały dział i przestać ludzi łudzić, że to wyjdzie....

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » czw sie 09, 2007 12:57 pm

A ja znalazłem cosik takiego:
http://komiks.polter.pl/2007-2008-a856
Przypatrzcie się... Po prostu mnie zatkało @.@

DarkSister
Status: Offline

Post autor: DarkSister » czw sie 09, 2007 7:54 pm

Wystarczyło przeczytać kilka postów wyżej..................................

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob sie 11, 2007 1:16 pm

Witajcie,
niestety to jakas ogromna pomylka ze strony POLTER.pl. Nie wiemy nawet skad wzieli ta okladke! W sprawie SAKURY z naszej strony sytuacja sie nie zmienila i szanse na jej wydanie sa bliskie zeru. Skontaktujemy sie szybko z kims odpowiedzialnym za te strone i informacja zniknie. Bardzo przepraszamy wszystkich ktorzy dali sie zwiesc... :(
Pozdrowienia, WANEKO
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » ndz sie 12, 2007 8:18 pm

wataken pisze:Witajcie,
niestety to jakas ogromna pomylka ze strony POLTER.pl. Nie wiemy nawet skad wzieli ta okladke! W sprawie SAKURY z naszej strony sytuacja sie nie zmienila i szanse na jej wydanie sa bliskie zeru. Skontaktujemy sie szybko z kims odpowiedzialnym za te strone i informacja zniknie. Bardzo przepraszamy wszystkich ktorzy dali sie zwiesc... :(
Pozdrowienia, WANEKO
No szkoda, ale.... hmmm może kiedyś jednak :wink:

m@rcin
Posty: 45
Rejestracja: ndz mar 04, 2007 7:44 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: m@rcin » wt sie 14, 2007 6:24 pm

wataken pisze:Witajcie,
niestety to jakas ogromna pomylka ze strony POLTER.pl. Nie wiemy nawet skad wzieli ta okladke! W sprawie SAKURY z naszej strony sytuacja sie nie zmienila i szanse na jej wydanie sa bliskie zeru. Skontaktujemy sie szybko z kims odpowiedzialnym za te strone i informacja zniknie. Bardzo przepraszamy wszystkich ktorzy dali sie zwiesc... :(
Pozdrowienia, WANEKO
Od początku wiedziałem, że to jakiś głupi żart. Tylko mi nie jest wcale do śmiechu. Ale nie ma czym się smucić, ponieważ jest jeszcze wiele innych tytułów wartych przeczytania ;) Myślę, że cały dział można na razie zamknąć, aż do następnej dającej nadzieję wiadomości. Dyskusję zawsze można przenieść do "Wasze propozycje".

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » czw lip 24, 2008 7:00 pm

Z CCS to jest tak jak z Fruits Basket od JPF. Nie mamy już na co liczyć z wydaniem u nas w Polsce manga CCS. CLAMPice robią jakieś bezsensu problemy.... Cóż, jakby się udało z licencja to kupie bardzo chętnie polskie wydanie, a jeśli juz nie - takie całkowite 'nie'. To zakupie importy.

Marusera
Status: Offline

Post autor: Marusera » wt lip 29, 2008 8:10 am

Też już nie wierzę, że CCS zostanie wydana w Polsce. Jestem z tego powodu bardzo niezadowolona, ale cóż... Jak tylko będe mieć okazję to kupię importy, bo innego wyjścia nie mam.

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » wt lip 29, 2008 12:35 pm

Mam "importowana" Sakure. Kilka tomow, nie calosc, ale mam. Dawno juz stracilem nadzieje na ukazanie sie tej mangi w Polsce, wiec kupilem. Waneko tezjuz chyba sobie odpuscilo. Clamp jest niestety ciezki w negocjacjach... Coz poczac?

Polecam angielskie wydanie- calkiem przystepne :wink:

Awatar użytkownika
Lisa
Adept
Posty: 180
Rejestracja: pn maja 29, 2006 4:55 pm
Status: Offline

Post autor: Lisa » śr sie 13, 2008 6:35 pm

Marusera pisze:Jak tylko będe mieć okazję to kupię importy, bo innego wyjścia nie mam.
Racja... już przestaje wierzyć, że to wydadzą, skoro była kiedyś mowa o tym, ze Clamp robią problemy z licencjami to już w ogóle masakra.....
ociesek pisze:Mam "importowana" Sakure. Kilka tomow, nie calosc, ale mam. (...) Polecam angielskie wydanie- calkiem przystepne :wink:
Też sobie zakupie importy. Tylko, że na stronie empiku nie ma Sakurci po ang od Tokyopop jest po niemiecku... ;/

[ Dodano: Sro 27 Sie, 2008 ]
Znalazłam. Tylko, ze dorwę to dopiero trochę później. Mam do zamówienia inne rzeczy.

Freequ
Status: Offline

Post autor: Freequ » śr sie 26, 2009 5:44 pm

Jak to kiedy? W tym roku!:) Waneko postanowiło wydać, ale ja liczyłem na coś innego ;) Nie ma co narzekać, lepiej późno niż wcale.

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » śr sie 26, 2009 10:21 pm

Pewnie nie w tym, ale jak coś to w następnym...
Z resztą już i tak tyle czekam, że rok dłużej nie robi mi różnicy...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Card Captor Sakura"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości