Sakura w TV

Daj się porwać historii przesympatycznej Sakury, której zadaniem (oprócz
utarczek z bratemi, wzdychaniu do jego kolegi) jest łapanie magicznych kart
Clowa - co jest OCZYWIŚCIE wymuszone przez magicznego "pluszaka" Kerberosa^^
Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw lip 29, 2004 10:16 pm

Nowa mania po "Groch-fasola" i "KAMEHAME-HAAAAAAA!"? :roll:
Ciekawe jakie zaklęcia są w CS :roll: :lol:

Yumegari
Status: Offline

Post autor: Yumegari » czw lip 29, 2004 10:45 pm

A ja jakoś nie uważam, że gdyby puścili to w naszej TV to byłby hicior na miarę Sailorek i DB. Gdyby tak miało być, to większości podobałaby się manga. A tak? No sami powiedcie...

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw lip 29, 2004 11:10 pm

nyu ale raz że tomik tylko jeden się ukazał, dwa anime w TV trafia do szerszej publiki (wikęszość osób ma TV)

Light_wolf
Status: Offline

Post autor: Light_wolf » pt lip 30, 2004 5:23 pm

A ja sądze ,że nigdy by nie było Bumu na CCS ,polskie dzieci są za tępa a CCS za ambitna ^^ .

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » pt lip 30, 2004 8:47 pm

Remi : coś takiego :<1 seria> Kluczu pieczętujący ciemność <lub ukrywajaćy siłe ciemnosći jak kto woli dosłowne tłumaczenie XD> pokaż prawdziwe oblicze przede mną poprzez kontrat który zawarliśmy, ja sakura wzywam Cie RELEASEEE!!!!!! XDDDDDDDD> Fajne cio ale w oryginale to brzmi lepiej :P


LAJTI : co z achłodna kalkulacja O_O wiesz niektóre dieci to nie tak zaskakują inteligencją że czuję się przy nich jak głupek XDDDD

Kei, Majstuś..tak racja ale wisz manga by się super sprzedawała i POJAWIŁO BY SIE DUŻO STUFFU Z SAKURCIĄ XDDDDDDD

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pt lip 30, 2004 10:39 pm

Narsil_Alavel pisze:Remi : coś takiego :<1 seria> Kluczu pieczętujący ciemność <lub ukrywajaćy siłe ciemnosći jak kto woli dosłowne tłumaczenie XD> pokaż prawdziwe oblicze przede mną poprzez kontrat który zawarliśmy, ja sakura wzywam Cie RELEASEEE!!!!!! XDDDDDDDD> Fajne cio ale w oryginale to brzmi lepiej :P
:shock: Boże, to brzmi gorzej niż Dragon Slave, który i tak brzmiał tandetnie :roll:

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » sob lip 31, 2004 6:16 pm

Może i masz racje Narsil, ale nie wiem czy bym zniosła to stado naśladujące Sakure. Jak dzieciolandia u mnie z podwórka zaczęła Beybleyd oglądać to teraz idąc wyżucić śmieci musze uważać bo 2 razy już oberwałam tymi ich obsranym dyskami! :evil:

wole nie wiedzieć co by mi zobiły "niechcący" naśladując Sakurcie.wybiły kartą oko? :? ja lubie moje przecudne oczka! :roll:

Light_wolf
Status: Offline

Post autor: Light_wolf » sob lip 31, 2004 6:50 pm

Brrrrr nic nie mówcie bahor w przebraniu Kerusia lub Suppiego.Aaaaaaa nie proszeeee nieeeeeeee * budzi się*. Ufff to tylko koszmar senny == '.
Niezniosłabym ,żeby z Clampa zrobili Komerche...

Narsil ja mam uczulenie na dzieci do lat 10 więc jak je widze to uciekam.
Więc nie wiem czy są mądre.Chociasz jedna Australijka ( lat 6) wiedziała na temat azteków więcej niż ja ._.'''

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » sob lip 31, 2004 8:43 pm

LOL macie kompleks "bania się dzieci" XDDDDDD hiehee

Remi: nie prawda brzmi super !!!!!!

Majstuś : LOL alre byśmy mieli firugki Sakurki <jak się rymło XDDDD> i inee super rzeczy *______* <oko za figurke, poświęć sie XDDDDDD>

Lajti: O_O WOOOOW jak to ?? asz tak mało wiesz XDDD heiiehieh <joke> XDDDDDDDd

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » sob lip 31, 2004 8:50 pm

pamietam to bylo w jakims kawajcu ze ma sie pojawic anime bo manga razem z artami ma byc wydana w Waneko :] . Ta... juz to widze w Laysach do zbierania karty, w sklepach dzieci macajace paczki aby tylko znalesc w nich karte . Boshe ... a najgorsze co moze byc to dubbing juz lepiej zeby z lektorem zrobili..

Light_wolf
Status: Offline

Post autor: Light_wolf » sob lip 31, 2004 9:07 pm

Ehhhh oni by tylko obiecywali.Gdyby spełnili to co obiecują to byśy mieli raj na ziemi ._.

Narsil sza xD .Ja dobiero zaczynałam się interesować Aztekami xD

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » sob lip 31, 2004 9:13 pm

ta... jak nie bede mieli co puscic to moze skusza sie na sakure chyba ze wyjdzie znowu jakas kiczowata seria w stylu Beyblade i pokemona

Light_wolf
Status: Offline

Post autor: Light_wolf » sob lip 31, 2004 9:25 pm

hy hy następne w kolejce czeka monsers duel czy jak mu -_-''

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » sob lip 31, 2004 9:32 pm

Light >> serio O_o??
W ogole co to za seria jeszcze o tym nie slyszalam ???

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob lip 31, 2004 9:43 pm

Majstuś pisze:Może i masz racje Narsil, ale nie wiem czy bym zniosła to stado naśladujące Sakure. Jak dzieciolandia u mnie z podwórka zaczęła Beybleyd oglądać to teraz idąc wyżucić śmieci musze uważać bo 2 razy już oberwałam tymi ich obsranym dyskami! :evil:
:shock: Hmm :roll: No cóż. Znam ten ból. Potem większość będzie się wstydzić zainteresowaniem Sakurcią :P

Narsil -> To brzmi jak "Groch-fasola", tylko że jest dłuższe. Cukierkowa magia... błeeeeeeeeeeeeeee. FUJ :roll: :wink:

Lajti -> Aztecy są cool, ale Inkowie są lepsi :roll: :lol:

Light_wolf
Status: Offline

Post autor: Light_wolf » sob lip 31, 2004 9:50 pm

Linka - W Bakaiicu pisali o tym ..... == '' Rtl 2 ma wykupić ....z tego prosta droga aby Polsat wykupił...
Remiel - ja tam wole egipcjan *^^*

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob lip 31, 2004 9:54 pm

Light_wolf pisze:Linka - W Bakaiicu pisali o tym ..... == '' Rtl 2 ma wykupić ....z tego prosta droga aby Polsat wykupił...
Remiel - ja tam wole egipcjan *^^*
Znowu ten nieszczęsny Polsat :lol: I manga wciąz będzie dziełami dla dzieci :lol: Ech, już widzę. Majstuś, proponuje okulary albo gogle jakieś :roll: [size=0]Egipcjanie też są cool. Są równie coolaści jak Sumerowie[/size]

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » sob lip 31, 2004 11:21 pm

LOL Majstuś Remi Ci proponuje goge?? Masz!! " www.google.com XDDDD

Linaczko : jak bedzie dubbing, to nie ręczę za utrzymanie zębów na miejscu XDDD, a co do artów to tak miały być :>

Remi: nie znasz się XDDD w animeto brzmi coolersko *__________*

Jajti: ja tesz lubie tych indiańcóff O_O

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » sob lip 31, 2004 11:27 pm

Narsil_Alavel pisze:Remi: nie znasz się XDDD
Oto inteligentna riposta Narsila :P
Sory, Kei, nie mogłem się powstrzymać :roll: :wink:
Narsil_Alavel pisze:w animeto brzmi coolersko *__________*
Pewnie ma też swoją własną animację, które jest w wmontowywana do każdej takiej wypowiedzi :roll: Wiesz, w anime tylko jedna uniwersalna kwestia brzmi czadersko :P

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz sie 01, 2004 3:01 am

Remiel pisze:
Narsil_Alavel pisze:w animeto brzmi coolersko *__________*
Pewnie ma też swoją własną animację, które jest w wmontowywana do każdej takiej wypowiedzi :roll: Wiesz, w anime tylko jedna uniwersalna kwestia brzmi czadersko :P
wiesz,Remiel,mysle ze moglbys zaczac krytykowac dopiero jak bys to zobaczyl :roll: z tego co pisales,to wiem ze nie ogladales ani nie slyszales tego,wiec na podstawie tylko tego co ktos napisal nie mozesz krytykowac,bo to juz jest uprzedzenie,a nie krytyka :| [size=0]zreszta wydaje mi sie ze bardziej niz do Sakury masz uprzedzenie do Narsila::roll::[/size]

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Card Captor Sakura"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości