Czy lubisz Card Captor Sakura?

Daj się porwać historii przesympatycznej Sakury, której zadaniem (oprócz
utarczek z bratemi, wzdychaniu do jego kolegi) jest łapanie magicznych kart
Clowa - co jest OCZYWIŚCIE wymuszone przez magicznego "pluszaka" Kerberosa^^
ODPOWIEDZ

Czy lubisz CCS?

Tak.
81
34%
Tak.
82
35%
Nie.
21
9%
Nie.
22
9%
Nie mam zdania.
15
6%
Nie mam zdania.
15
6%
 
Liczba głosów: 236

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » sob sie 14, 2004 5:37 pm

Narsil to czekam na PRZYJACIELSKIE UŚCISKI! :lol:

miquell
Status: Offline

Post autor: miquell » ndz sie 15, 2004 3:49 pm

Ja osobiście Lubię każdą mangę Clampa.Ostatnio zaczytuję się w Tsubasie i z rozkoszą odnajduję tam postacie z innych mang Clampa.Ciekaw jestem wydania polskiego Sacury, papieru, druku, tłumaczenia itp..Mam nadzieje,że Waneko stanie na szczytach swoich możliwości by wydać ją w jak najlepszym stopniu:)

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr sie 18, 2004 1:43 am

ja też mam nadzieję że sakurcia zostanie ładnie wydana chciałabym kolorowe strony w sakurci,ale wątpię że waneko da je,bo wtedy tomik będzie droższy.

Kitek
Status: Offline

Post autor: Kitek » śr sie 18, 2004 8:33 pm

Ja nie lubię CCS. Taka prymitywna historia :/... i kreska Clampa(jak dla mnie fatalana) to tyle.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr sie 18, 2004 9:16 pm

Kitek lepiej uciekaj,bo Narsil cię zagryzie :wink: . Kitek wogóle nie podoba ci się kreska Clampa czy tylko w sakurci ci się nie podoba.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » czw sie 19, 2004 1:01 am

kitek dobrze widział co robi biorąc takiego nicka XDD Wszak Nekosy mają u Narsiego immunited 8)

Kreska słaba? Niektórym się nie podoba, innym nie, ja należe wiadomo do której grupy :roll:

Kitek
Status: Offline

Post autor: Kitek » czw sie 19, 2004 7:30 pm

EEE ja w ogóle nie lubiem kreski Clampa(chociaż w Chobits jush troszkem lepsza :P) I jestem dziewczyną^^(ale to wiecie chyba). A Kitek mam tak bo kumpela wymyśliła kiedy przybłąkał się do mnie kolejny kotek=).

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » czw sie 19, 2004 8:12 pm

A tak swoją drogą, to zmiana rysowniczki było świetnym posunięciem. Choć są pewne elementy rysunku, które pozostały, a niekoniecznie podchodzą do mojego gustu: cukierkowatość w rysowaniu pewnych rzeczy, mangowo-pozycjo-fetyszyzm (:lol:) i te oczy... Teraz już lepiej, ale jak widzę te oczy choćby w X (niektóre arty dają mi do myślenia, czy ten komiks nie jest inspirowany czasami faszystowskimi :roll:) to od razu tracę poczucie rzeczywistości (to miało brzmieć pejoratywnie :roll:) i stwierdzam, że to oczy charakteryzuje zdanie "Widać, że malowane" (czasem zdarza się, że rysunek z oczyma nie rzuca się w oczy, bądź nawet wygląda ładnie, ale to rzadko :roll:). Niektórzy mogą mysleć, że to właśnie zalety. Ja tak nie myślę :roll:

Majstuś
Status: Offline

Post autor: Majstuś » ndz sie 22, 2004 4:15 pm

Co kto lubi drogi Ramielku. Co kto lubi... ja tam lubię i Clampa i CCS. Dla mua to jest najważniejsze. :lol:
"...bo licze sie tylko ja, a po mnie dopiero reszta świata." :wink:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz sie 22, 2004 7:51 pm

Majstuś pisze:Co kto lubi drogi Ramielku. Co kto lubi... ja tam lubię i Clampa i CCS. Dla mua to jest najważniejsze. :lol:
"...bo licze sie tylko ja, a po mnie dopiero reszta świata." :wink:
Fakt faktem, chociaż czasem mi brakuje dysput, które wykluczają stwierdzenia "Co kto lubi..." albo "De gustibus..." i polegają na wymianie argumentów za i przeciw :?

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn sie 23, 2004 1:46 pm

Obejrzałem z Narsilem wczoraj 2 pierwsze epki CCSa, podoba mi się i to bardzo.. Przede wszystkim za humor, prześwietne dialogi XDD oraz rysunek i animację, przez co anime jest słodkie poprostu *________* Na dniach oglądam całość XPPPP

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » pn sie 23, 2004 5:52 pm

Znowu jacys pseudodebile
Kitek >> jezeli nie lubisz nie wypowiadaj sie na temat na ktory nie masz kompletnie zadnego pojecia

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt sie 24, 2004 2:17 am

Linaczko >> :lol: Kitek >> myślałem że o mnie chodzi :lol: ale jesteśmy na PKonie nieprzytomni :lol:

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » wt sie 24, 2004 7:08 pm

LOL Linaczko jakaś Ty bruna O___________O ale zgadzam się z Tobą co do 1000%...
Kitek jak możesz wypowiadać się na temat czegoś czego nie czytałaś całego??? Przecież to totalny bezsens...co do kreski to ok może Ci sie nie podobać ale historia?? Znaszją że tak mówisz????

Next person z takimi wywodami zagryziona będzie 0XDDDDDDDDDD

Ayanami
Status: Offline

Post autor: Ayanami » pt gru 10, 2004 11:11 am

Nie lubię. :) Kilka lat temu, może bym polubiła ale teraz na pewno nie. Nie dla mnie. Czytać całego nie będę bo mnie interesuje. A opinię wyrobioną o mandze zawsze mam po pierwszym tomie (najwyżej później może zmienić się w opinię negatywną) , sory, tak już jest.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt gru 10, 2004 6:18 pm

Aya sakurcia jest super i im dalej czytasz mange tym jest coraz lepsza^^ Dlatego przeczytaj jeszcze chociaż 1 albo 2 tomiki^^

Narsil_Alavel
Status: Offline

Post autor: Narsil_Alavel » ndz gru 19, 2004 12:44 pm

Aya to tylko współczucia, tracisz tym sposobem duzo ciekawych mang, ponieważ osadzanie historii po 1 tomie to jak osadzanie ksiązki po okładce

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw gru 23, 2004 2:23 am

No racja^^To samo zresztą się tyczy ludzi^^Dobra nie róbmy offa^^ Sakurcia już niedługo i będą kolorowe stronki :D

Nataku
Status: Offline

Post autor: Nataku » czw gru 23, 2004 12:24 pm

Ja sam uwielbiam Sakurke jak i inne tytuły Clampa . Mam szczerą nadziejej ze Waneko wyda w 2005 roku oby jak najszybciej tą mange . :lol: :wink: :roll:

charon
Status: Offline

Post autor: charon » ndz mar 13, 2005 7:52 am

Ja tam nie lubię CCS ,ale i tak kupię dla bratanka.
może następne tomiki będą lepsze,na razie Jestem na nie

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Card Captor Sakura"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości