Czy lubisz Card Captor Sakura?

Daj się porwać historii przesympatycznej Sakury, której zadaniem (oprócz
utarczek z bratemi, wzdychaniu do jego kolegi) jest łapanie magicznych kart
Clowa - co jest OCZYWIŚCIE wymuszone przez magicznego "pluszaka" Kerberosa^^
ODPOWIEDZ

Czy lubisz CCS?

Tak.
81
34%
Tak.
82
35%
Nie.
21
9%
Nie.
22
9%
Nie mam zdania.
15
6%
Nie mam zdania.
15
6%
 
Liczba głosów: 236

Krejt
Status: Offline

Czy lubisz Card Captor Sakura?

Post autor: Krejt » ndz sie 03, 2003 7:31 am

Zakładam temat na niewypowiedzianą prośbę dyskutantów tematu "Czy będzie Sakura?" z "pytań". Ostatnio wywiązała sie tam mała wojenka między fanami i przeciwnikami tytułu, więc chciałbym się dowiedzieć ilu jest których i kto jest kim :D . Zapraszam do głosowania.

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz sie 03, 2003 7:55 am

mam mały problem :]
są mangi, których nienawidzę (kkj, x, tokyo babylon)... przy nich ccs to szczyt tego, co moze osiągnąć istota ludzka

są mangi, które wielbię bałwochwalczo (omg, bleach, narut)... przy nich ccs jest bardzoo cieniutkie....

powiedzmy, że jest to dla mnie komiks średni - moge przejrzeć, pooglądać jak nie mam nic innego do roboty, odruchów wymiotnych u mnie nie powoduje, gdybym miała kase to bym kupowała... więc chyba raczej lubię :P

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » ndz sie 03, 2003 10:13 am

Ja tam lubię. Wprawdzie początek nie ma do zaoferowania właściwie nic poza raczej średnim humorem, ale oceniam całość. W szkolnej skali dałabym czwórę, a to chyba nieźle. ;)

if

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz sie 03, 2003 12:21 pm

Tak jak pisałem wcześniej lubię CCS i licze na Polskie wydanie.. Jak na razie wynik 4:1:1 :D Ale przeciwnicy napewno jeszcze się tu zjawią :twisted:

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz sie 03, 2003 12:38 pm

_Keitaro_ pisze:Jak na razie wynik 4:1:1 :D Ale przeciwnicy napewno jeszcze się tu zjawią :twisted:
You bet they will :twisted:

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » ndz sie 03, 2003 2:38 pm

Ja nawet lubię ale mimo wszystko jest wiele lepszych tyutułów.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » ndz sie 03, 2003 5:30 pm

Ja osobiście lubię Sakurcię i zagłosuję na nią w ankiecie

Qub
Status: Offline

Post autor: Qub » ndz sie 03, 2003 6:34 pm

nie moge powiedzieć że NIE LUBIE pokemonów wiec tak samo nie moge powiedziec że nie lubie ccs więc wstrzymam sie od głosu

slump
Status: Offline

Post autor: slump » ndz sie 03, 2003 8:34 pm

Nienawidze, dla mnie to scierwo jakich malo.

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » ndz sie 03, 2003 8:41 pm

Oj nie przesadzaj...to że manga jest raczej z przesileniem na młodszych odbiorców (czyt. dzieci ;]) to nie znaczy że od razu trzeba ją obrażać...w sumie ocenzurowaną wersję DB można by już zaliczyć do anime dla dzieci a jednak wszyscy ją chwalą (pomimo swej banalności i prostoty) Ja przeczytałem kilka skanów z CCS`a (Arigatou LinakaIchi ;]) i muszę przyznać że to nie jest takie złe jak na początku sądziłem...jak wyjdzie to będę kupował...For śur

Slump
Status: Offline

Post autor: Slump » pn sie 04, 2003 11:40 am

Wszyscy db chwala?? To czytaj BD to scierwo (ale mniejsze od ccs).

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn sie 04, 2003 12:03 pm

ech... nie wiem jak wy, ale ja jestem za tym, żeby takie'kulturalne inaczej' posty kasować :/ nie zabraniam broń boże niomu się wypowiadać negatywnie, ale jakaś argumentacja teżm by się przydała :P

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn sie 04, 2003 12:08 pm

Jak bardzo bym nie lubił CCSa, i tak muszę zgodzić się z Idi. Takie posty, jak ten Slumpa są nie do przyjęcia (tylko do kosza ;) ).

Slump
Status: Offline

Post autor: Slump » pn sie 04, 2003 2:35 pm

Post jaki jest, taki jest ( co widaz zreszta). jest kulturny i bez przesady (jak na moje mozliwosci).
Argumetaja:
od takiej ilosci slodyczy to za sie (...) chce.
cala serja bazuje tylko na schematach.
Jest glupia ( moglem mapisac, ze bez polotu ale to zamalo)
Czyli jednym slowem 100% komerchy, a tego nie znosze.

Pasuzuko
Status: Offline

Post autor: Pasuzuko » wt sie 05, 2003 7:13 pm

Ja zagłosowałam na tak. Seria jest OK, of coz jest wieeeele lepszych, ale ta KRESKA. Clamp to Clamp...


(Boże, mój 1szy post z polskimi znakami!!!! ;))

Linaka1
Status: Offline

Post autor: Linaka1 » śr sie 06, 2003 12:46 pm

GoDziO-KuN-HenTaii pisze: Ja przeczytałem kilka skanów z CCS`a (Arigatou LinakaIchi ;]) i muszę przyznać że to nie jest takie złe jak na początku sądziłem...jak wyjdzie to będę kupował...For śur
^^ no problem off course
EnD

misiaq
Status: Offline

Post autor: misiaq » śr sie 06, 2003 9:53 pm

uff...czyżby slump się wybronił? :twisted: Ehh szkoda tylko, że niektórzy nie myślą o takim małym problemie: pisanie, ze cos jest ścierwem- 1- moshe nastrajac fanooff tego tytułu sadystyczno-terrorystycznie co do delikwenta no i 2- jeśli zrobiłbyś to lepiej to no prob.

A co do Sakurci to poczatkowo fabułka niebardzo, ale nie wszędzie "coś" zaczyna dziać sie od razu. Moshe gdyby było więcej charpterooff to coniektórzy zmienili by zdanie? Cosh ja jestem na TAK :)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » czw sie 07, 2003 7:24 am

Wydaje mi się, że gdyby nawet zaprezentowano więcej odcinków, to Sakura i tak przegrałaby ankietę, tyle że mniej sromotnie (ile to było, 6%? :)). Mimo wszystko za duża konkurencja.

if

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » sob sie 09, 2003 3:15 am

Czy ja wiem, Ithil ?

Moim zdaniem, w tej ankiecie Sakura ma dość duże szanse. Wcześniej przegrała, a to może zmotywować do głosowania tych fanów, którzy się od niego powtrzymali poprzednim razem ;) [np. mnie =='].

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » sob sie 09, 2003 8:53 am

Obawiam się (to tylko takie powiedzenie - w rzeczywistości nie ;) ), że przy PK i LH Sakurcia nie zabłyśnie.

(Nie żebym od razu lubił PK i LH, ale widzę, że inni lubią ;) ).

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Card Captor Sakura"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości