Itsudatte My Santa! OVA

I Ty jesteś fanem wspaniałej kreski Kena Akamatsu ? Najwyższy czas abyś do nas dołączył ^^" Awa Mizuno Club zaprasza!
ODPOWIEDZ
Yellon
Status: Offline

Itsudatte My Santa! OVA

Post autor: Yellon » wt lut 14, 2006 4:09 pm

To chyba nalepsze miejsce do załozenia takiego tematu. Niedawno dowiedziałem się, iż kolejne "dziełko" pana Akamatsu, nowelka "Itsudatte My Santa!" doczekało się ekranizacji. OVA ma dwa odcinki i wydano ją pod koniec zeszłego roku (7.12 - szkoda, że nie dzień wcześniej :P)
Oto linki do strony producenta:
http://www.threefatsamurai.com/animation/santa.html
http://www.threefatsamurai.com/mysanta/index.html

Niestety obie zawierają same "szlaczki" (ale od czego jest Babelfish)

Filmu jeszcze nie widziałem, lecz zaraz po pierwszym seansie postaram się podzielić swoimi wrażeniami.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » wt lut 14, 2006 10:54 pm

Postacie podobne do keia i naru z hinatki xd.
Fajnie wygląda, zapowiada sie interesująco^^Trzeba poszukać na stronkach i ściągnąć :D

Joe
Status: Offline

Post autor: Joe » czw gru 07, 2006 1:11 am

Anime Virtual wydało tę OAV-kę w Polsce niemalże dokładnie rok po japońskiej premierze, czyli dość szybko. Zainteresowanych odsyłam do recenzji i galerii kadrów.

Norad
Status: Offline

Re: Itsudatte My Santa! OVA

Post autor: Norad » pt gru 22, 2006 11:09 pm

Yellon pisze:Filmu jeszcze nie widziałem, lecz zaraz po pierwszym seansie postaram się podzielić swoimi wrażeniami.
Yellonku, nie sądze żebym akurat Tobie musiał wskazywać linki :-) ale można śmiało oglądać na you tube! :)

PS. Nie działają Twoje linki :<

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » sob gru 23, 2006 5:16 am

Drugi działa :). Post pisany dawno temu (prawie rok), a oavki od dawna są w mojej kolekcji. Tylko jakoś czasu brak coby dokładnie obejrzeć. Poza tym jak nadmienił Joe anime jest już dostępne w Polsce (nawet trzymałem we własnych łapkach - wrocławski EMPiK - ale się nie skusiłem).

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » sob gru 23, 2006 12:24 pm

Wczoraj po przeczytaniu Twojego posta skusiłem sie na 1 epek i w gruncie rzeczy byłem troche zdziwiony.
Mange po części przeczytałem dawno temu i szczerze nie pamiętałem kompletnie nic.
Anime, w moich oczach mało podobne do Kena :- ) Z magią chyba troche przegiął, a motyw z piersiami Mai był OMG :DDD

Ogólnie, musze wkońcu sie ruszyć i zabrać za tą strone, bo wstyd :- )

kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » sob gru 23, 2006 1:13 pm

Norad pisze: Ogólnie, musze wkońcu sie ruszyć i zabrać za tą strone, bo wstyd :- )
true, true... :| a tak serio to co cie tak nagle wzielo Noradku? ;*

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » pn sty 01, 2007 5:30 pm

Hmmm...

Jeśli chodzi o cały Fanclub to jest jedna zasadnicza rzecz.
Nie mam niestety obecnie Photoshopa - a ja nie mam piratów :- )
Nie moge zrobić od nowa szaty, do czego mnie bardzo ciągnie!
Przez co serwis leży i teraz nawet ftp zablokowano.

No cóż, postaram sie to jakoś naprawić, a chce to zrobić z czystej przyjemności tworzenia www.

ODPOWIEDZ

Wróć do „AMClub”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość