Love Hina tom 9

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » pt sie 26, 2005 8:34 pm

Podobna, czy nie, niezła lasencja i tyle! :twisted:

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt sie 26, 2005 8:39 pm

mauzuri --> ściemniasz.. albo ******* *** nie widziałeś :twisted:

Ma ktoś jakąś tapetkę z nią? (ma)Uzuri by zobaczył


edit 6:
Niech wam będzie.
Sorrki że zdradziłem coś co byłem pewny że wszyscy widzą.

(ma)Uzuri -> ocenzuruj prosze co trza


Nadal nie moge uwierzyc że nie było tego w mandze zważywszy iż moje zdanie jest bardzo podobne do Yellon'a
Yellon pisze:(..) anime możesz oglądać już od teraz, bo (jeżeli odpuścisz sobie na razie Love Hina Again) nic nowego, czego już nie było w mandze nie ujrzysz.
Ostatnio zmieniony pt sie 26, 2005 10:59 pm przez Yaku, łącznie zmieniany 6 razy.

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » pt sie 26, 2005 8:49 pm

Yaku pisze:mauzuri --> ściemniasz.. albo******* *** nie widziałeś :twisted:

Ma ktoś jakąś tapetkę z nią? (ma)Uzuri by zobaczył
Nie widziałem. Ale ludzie - nie spojlerujcie! Nie każdy widział już anime, albo czytał skany. Psujecie mi całą mangę! Wy byliście pewnie zaskoczeni jak zobaczyliście siostrę Sue. Ja nie będę. It is not fair! Możecie się chyba powstrzymać - zawsze możecie pisać małymi literkami. :evil: :evil: :evil:
Ostatnio zmieniony sob sie 27, 2005 2:31 pm przez mauzuri, łącznie zmieniany 2 razy.

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » pt sie 26, 2005 10:33 pm

Mauzuri ma rację. I całe postanowienie nie ogladania anime, aby nie dowiedzieć się czegoś nowego szlag trafił!

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » pt sie 26, 2005 10:58 pm

Natala C pisze:Mauzuri ma rację. I całe postanowienie nie ogladania anime, aby nie dowiedzieć się czegoś nowego szlag trafił!
Dokładnie! :evil:
Na tym forum jest fajnie. Trafiłem tu całkiem niedawno, podoba mi się atmosfera - jest mangowo. Ale do diabła są pewne zasady. Oczywiście, że to zalicza się pod spojlerowanie. W Polsce pojawił się oficjalnie 9 tom i dyskusje można prowadzić tylko bazując na informacjach z tomów 1-9. A i tak dobrze by było pisać małymi literkami posty zdradzające chociaż fragment fabuły. Czy uczciwy człowiek musi mieć zawsze pod górę? Gdybym chciał już dawno bym widział anime. Jednak nie - odkładam forsę, robię sobie wyrzeczenia itp. Co z tego mam? To, że część mangi szlag trafił! Załóż temat dla "tych, co to się znają" pisz co tam chcesz, ale, proszę, nie psuj mi zabawy, oki?

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt sie 26, 2005 11:09 pm

mauzuri pisze:(..)W Polsce pojawił się oficjalnie 9 tom i dyskusje można prowadzić tylko bazując na informacjach z tomów 1-9.
W tym temaciku tylko o tomie 9..
mauzuri pisze:część mangi szlag trafił!
..Sorrki że pisałem coś co było w tomiku piątym XD
mauzuri pisze:ale, proszę, nie psuj mi zabawy
Masz ci pach - dowiedziec się czegoś i nic o tym nie wiedziec :lol:

No moje oko pańkujecie :roll:
Bo co wam niby powiedziałem co zdradziło całą fabułę czy cóś-tam?

No, ale koniec już! Offtopick się robi!!!
Wszelkie zażalenia przysyłac na PW (tylkes z kulturą)

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » pt sie 26, 2005 11:50 pm

Eeee tu spojlera chyba nie było, mauzuri. Ale jeśli są tacy co serię nie bardzo jeszcze znają to rzeczywiście trza zacząć trochęuważać na to co się mówi bo ostatnio użytkownicy zaczęli się odzywać na tym forum aż miło :D

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » sob sie 27, 2005 12:04 am

Yaku pisze:..Sorrki że pisałem coś co było w tomiku piątym XD
[/color]
Gdzie dokładnie? Przejrzałem go szybko i nie znalazłem nic o siostrze Sary. Hilfe!

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob sie 27, 2005 12:22 am

Przypominam, że w tym temacie rozmawiamy tylko i wyłącznie na temat 9 tomu Love Hina.
Koniec offa albo polecą wszystkie posty
:x

jedras
Status: Offline

Post autor: jedras » sob sie 27, 2005 2:31 pm

mauzuri pisze:
Gdzie dokładnie? Przejrzałem go szybko i nie znalazłem nic o siostrze Sary. Hilfe!
no comment -,-


a zeby nie bylo offa to ktora czesc tomu 9 podobala wam sie najbardziej?? :wink:

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » sob sie 27, 2005 5:53 pm

Strony 70-80 ^^ Tam widać prawdziwy urok mojej ulubionej bohaterki. Chociaż ostatni epizod z piiijęknym finałem :D też bardzo mi się podobał

jedras
Status: Offline

Post autor: jedras » sob sie 27, 2005 6:33 pm

Taaa koncowka wymiataaa buehuehuehuehue SPOILER dobre bylo jak Keitaro pocalowal Naru w nos I PO SPOILERZE

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » sob sie 27, 2005 10:37 pm

mi najbardziej się podobała historia Motoko SPOILER a najlepszy tekst tomu to, str.52: Ja z tym mężczyzną wezmę ślub!END OF SPOILER. Może dlatego, że to moja ulubiona postać w tej mandze :D

SZAMAN
Status: Offline

Post autor: SZAMAN » ndz sie 28, 2005 2:17 pm

Niewydaje mi się żeby to była Motoko.Trochę niepodobna zachowaniem i wogóle wyglądem.Lecz moge sie mylic.Chociarz mi się niewydaje.Ja się nigdy nie mylę ,chyba ze się mylę.

jedras
Status: Offline

Post autor: jedras » ndz sie 28, 2005 4:06 pm

To byla Motoko ale czemu to zrobila to niebede mowil bo za duzo juz tych spoilerow :P

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » ndz sie 28, 2005 8:44 pm

SZAMAN pisze:Niewydaje mi się żeby to była Motoko.
No i masz rację bbo to niejest Motoko.
Dowód jest na poprzedniej stronie drugi post od dołu.

jedras pisze:To byla Motoko ale czemu to zrobila to niebede mowil bo za duzo juz tych spoilerow :P
Nie..Nie..Nie.. to nie było Motoko ! ! !

Kufel siemistycznej sake temu kto udowodni że się mylę - nie dacie radę ponieważ to Wy się mylicie :wink: (hehe)

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » pn sie 29, 2005 12:24 am

Yaku moim zdaniem to jednak Motoko. Dowód masz na poprzedniej stronie, zdjęcie w ostatnim poście. A dziewczyna, którą pokazaleś nie jest do niej podobna.

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pn sie 29, 2005 9:56 am

To była Motoko i basta :D Okładka DVD z "LH Again" Przedstawia Naru i SPOILERKanakoENDofSPOILER. A to nie jest osoba z avka Adriana. Wystarczy przyjrzeć się włosom. Dziewczyna z rysunku od Yaka ma charakterystyczny, wystający pionowo kosmyk włosów ("antenkę") i pojawi się w tomie 11.

Natala>>> napisałem: "anime możesz oglądać już od teraz, bo (jeżeli odpuścisz sobie na razie Love Hina Again) nic nowego, czego już nie było w mandze nie ujrzysz."
Chodziło mi o to, że tom 9 mangi jest ostatnim, z którego pomysły zostały wykorzystane w serii anime. Nie znaczy to, że w anime nic nowego nie będzie, bo są tam i nowe postaci, i całkiem nowe zdarzenia (taki już urok wersji animowanych). Po prostu oglądając już anime nie powinnaś dopatrzyć się żadnych spoilerów.


Shig>> bez nerw - pewne rzeczy trzeba czasem wyjaśnić.

Ain
Status: Offline

Post autor: Ain » śr sie 31, 2005 12:33 am

Kurcze, ludzie, nie odbierać przyjemności :C
Jak coś to na nowy topic. "Love Hina tom 9. : Omówienie" czy coś takiego :C

SZAMAN
Status: Offline

Post autor: SZAMAN » śr sie 31, 2005 9:42 am

Masz racje ale.....to nie jest Motoko.
A tak przy okazji Yellon gratuluje napisów w LH

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości