Love Hina tom 9

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » śr lip 06, 2005 10:41 pm

Od dziś również jeste dostępny w sklepiku Waneko :)

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » czw lip 07, 2005 4:07 pm

Jest, jest, jest :D. W koncu dorwalem dziewiaty tomik :wink:. Przeczytalem dopiero kolo polowy (wiem ze to smiesznie zabrzmi w wakacje - z braku czasu :P) ale jest to przelomowy tom :lol:.

real_striepan
Status: Offline

Post autor: real_striepan » czw lip 07, 2005 5:53 pm

Tjaaaaaaaaa... a ciekawe za ile lat bedzie w naszym wałbrzyskim empiku xD

no nie moge sie zalogowac!

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » czw lip 07, 2005 6:12 pm

Jak ładnie poprosisz, to będzie :wink: Poza tym Wałbrzych to na tyle duże miasto, że na pewno LH w nim jest... A na opóźnienia nie narzekaj, tylko się ciesz, że jest!

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » czw lip 07, 2005 10:23 pm

Albo zamow sobie prenumerate/zamow przez net :wink:.

Doczytalem do konca :D. Ale na razie sie szczegolowo nie bede wypowiadal co by spoilerow nie robic ^^.

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » pt lip 08, 2005 10:05 am

Qrcze a ja jestem odcięty od mang na 2 miesiące :roll: :cry:
Mam nadzieję , że siostra kupi mi to co trzeba ...

Ps. Sam mam w życiu teraz małe "Love Hina" :wink: i jestem bardzo szczęśliwy :D

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pt lip 08, 2005 12:19 pm

Sino pisze:Qrcze a ja jestem odcięty od mang na 2 miesiące :roll: :cry:
Mam nadzieję , że siostra kupi mi to co trzeba ...

Ps. Sam mam w życiu teraz małe "Love Hina" :wink: i jestem bardzo szczęśliwy :D
Zastanawiam sie, czy zazdrościć czy nie...

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt lip 08, 2005 12:49 pm

Grisznak pisze:
Sino pisze:Qrcze a ja jestem odcięty od mang na 2 miesiące :roll: :cry:
Mam nadzieję , że siostra kupi mi to co trzeba ...

Ps. Sam mam w życiu teraz małe "Love Hina" :wink: i jestem bardzo szczęśliwy :D
Zastanawiam sie, czy zazdrościć czy nie...
To zależy, czy uważasz Sino za pechowca czy nie :wink: Ja bym chętnie pomieszkał z dziewczynami :D

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt lip 08, 2005 2:31 pm

Dziś wpadłem do naszego krakowskiego Matraxa i nie mogłem oczom uwierzyc - ledow wydałem fortunę na mnagi z sklepiku jpfu a tu już cztery nowe !!
Chociaż jednego nie udało mi sie kupic (Kenshinek poczeka) Love Hiny nie mogłęm pominąc - nie mogęsię doczekac bo ją przeczytac, lecz.. niestety muszę się wstrzymac. Czekam na ósmu tom z paczuszki jpf-u ^^"

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pt lip 08, 2005 5:19 pm

L-Voss pisze:
Grisznak pisze:
Sino pisze:Qrcze a ja jestem odcięty od mang na 2 miesiące :roll: :cry:
Mam nadzieję , że siostra kupi mi to co trzeba ...

Ps. Sam mam w życiu teraz małe "Love Hina" :wink: i jestem bardzo szczęśliwy :D
Zastanawiam sie, czy zazdrościć czy nie...
To zależy, czy uważasz Sino za pechowca czy nie :wink: Ja bym chętnie pomieszkał z dziewczynami :D
Ja mieszkam na co dzień z dwiema i wiem, co to za hard core...

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » sob lip 09, 2005 10:30 pm

Dobra, przeczytalem... SPOILER Spodziewalem sie tego, ze Keitaro wyzna milosc Naru, ale nie sadzilem, iz stanie sie to tak nagle i juz na poczatku tomu :o. Mimo wszystko tomik uwazam za jakis taki dziwny i nie wiem jak dla innych ,ale dla mnie np. epizod z Shinobu byl dosc meczacy i troche niepotrzebny. Seria nadal jednak trzyma poziom, napawa optymizmem i az kusi by sciagnac skany i zobaczyc co bedzie dalej ;]/SPOILER

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » sob lip 09, 2005 11:21 pm

qrak^^ pisze:Dobra, przeczytalem... SPOILER Spodziewalem sie tego, ze Keitaro wyzna milosc Naru, ale nie sadzilem, iz stanie sie to tak nagle i juz na poczatku tomu :o. Mimo wszystko tomik uwazam za jakis taki dziwny i nie wiem jak dla innych ,ale dla mnie np. epizod z Shinobu byl dosc meczacy i troche niepotrzebny. Seria nadal jednak trzyma poziom, napawa optymizmem i az kusi by sciagnac skany i zobaczyc co bedzie dalej ;]/SPOILER
A mi sie epizod z Shinobu podobal :wink:. Najlepiej bylo jak byla pijana :lol:.A co do wyznania - no niby wyznal na poczatku tomu ale odpowiedz dostal na koncu :D.

Beton
Status: Offline

Post autor: Beton » ndz lip 10, 2005 10:21 am

a ja swój tomik mam już od hm... przedwczoraj. pojechałem go kupić zaraz po zdjęciu MOJEGO gipsu (wiem co przeżywał keitaro: co za radość, co za euforia:)) Heh... nareszcie się wyjaśniło trochę z sarą w epizodzie z Haruką, i w ogóle bardziej śmieszny mi się wydawał ten ten tom w porównaniu do innych.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz lip 10, 2005 12:27 pm

qrak^^ pisze:Dobra, przeczytalem... SPOILER Spodziewalem sie tego, ze Keitaro wyzna milosc Naru, ale nie sadzilem, iz stanie sie to tak nagle i juz na poczatku tomu :o. Mimo wszystko tomik uwazam za jakis taki dziwny i nie wiem jak dla innych ,ale dla mnie np. epizod z Shinobu byl dosc meczacy i troche niepotrzebny. Seria nadal jednak trzyma poziom, napawa optymizmem i az kusi by sciagnac skany i zobaczyc co bedzie dalej ;]/SPOILER
Przeca LH znamy dokładnie z takich nie do końca racjonalnych zachowań głównego bohatera... Co do wyjaśnień przeszłości np. Sary, Haruki i Sety, to oczekujcie w następnych tomach wyjaśnień przeszłości innych bohaterów (choć nie do końca). A Keitaro zaczyna już powoli przypominać faceta! (Sorry, mam już obsesję... ale ten wątek dorastania emocjonalnego <i fizycznego zresztą też> bardzo mi się podoba w tej serii!)

Barudokuku
Status: Offline

Post autor: Barudokuku » ndz lip 10, 2005 10:00 pm

już od jutra go (CHYBA)będe miał, mam nadzieje że doszło do RUCHu...ale za to kupie sobie wszystkie jakie będą mangi :twisted:

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » pn lip 11, 2005 5:00 pm

Nie! Nie! Nie! Nawet nie mam kiedy czytac tego :s

PS: przyklejam temat!

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » wt lip 12, 2005 7:02 pm

Witam , mi się tomik bardzo podobał- bardziej od kilku poprzednich, poza tym nareszcie coś więcej o Haruce i Motoko- lubię te postacie. Aha podobał mi się także dlatego, że zawiera wątki których nie było w anime.
pozdrawiam

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » wt lip 12, 2005 10:12 pm

A mi sie jedna rzecz nie podobala - gwara ktora mowi Tsuroko :?. Powinna mowic tak samo jak Motoko IMO. Siostra Motoko nie jest tak zabawna postacia jak Kitsune czy Kaolla wiec powinna mowic powazniej. Takie jest moje odczucie :wink:.
A co do historii Haruki - tez sie ciesze ze cos o niej wiecej wiadomo :D. Teraz dobrze by bylo aby wprowadzony zostal jakis glebszy watek o Kitsune i Shinobu :wink:.

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » wt lip 12, 2005 11:23 pm

^__^ dzis czytalem dziewiaty tomik ...w plenerze zekł bym ,dostawajac ciezkiej głupawki w momentach pewnych (spadajace pokrywy kanalizacji x_X i stado dzikich psów ) ,zgadzam sie z Kaktusem ...zszokowała mnie gwara Tsuruko ..całkiem do niej niepasuje ,zwłaszcza do jej demonicznego spojrzenia jak walczy ...dziwnie mi sie czytalo ...poniewarz Tsuruko jest jedną z moich ulubionych postaci (zaraz po Motoko) ...hmm co do tłumaczenia dopatrzylem sie kilu błedów literowych i składniowych ...ale to drobiazg ..fajnie sie czyta ..i zrozumiale ..ale ta gwara litości ...

ogulnie wrazenie pozytywne jak zawsze ^__^

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt lip 12, 2005 11:43 pm

Ja powtarzam: GWARZE W LH MÓWIMY NIE! Litości, ludzie, to że w Japonii w każdym mieście mówią inną gwarą, nie znaczy że trzeba to koniecznie wiernie odwzorowywać w tłumaczeniu, bo się po prostu NIE DA! A jak się da, to efekt sami widzicie :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości