Love Hina tom 9

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt sie 16, 2005 1:04 pm

heh tak czy inaczej Kei to ciota w tej mandze ;) Chwilami trochę przegina autor z jego wpadkami..

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt sie 16, 2005 1:38 pm

SZAMAN pisze:Gdy spotykam jakąś dziewczne to czyje sie troche niezręcznie i czasem nie moge powiedziec czegoś śmiesznego bo mówie bez sensu.
Ale przez GG mogę gadac do woli bez żadnych wpadek.Dlaczego??
Proste - nie widzisz drugiej osoby, masz czas do namysłu przed napisaniem czegokolwiek, nie musisz komuś patrzeć w oczy...

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » wt sie 16, 2005 2:02 pm

SZAMAN pisze:Gdy spotykam jakąś dziewczne to czyje sie troche niezręcznie i czasem nie moge powiedziec czegoś śmiesznego bo mówie bez sensu.
Ale przez GG mogę gadac do woli bez żadnych wpadek.Dlaczego??
Uwierz w siebie!!! Jeśli dziewczyna z którą rozmawiasz nie jest podła i złośliwa ( a na takie uważaj! ), to, na pewno, nie zareaguje na twoją inicjatywę wrogo. Ja już się tego nauczyłem 8) . Dziewczyna, to też człowiek ( idiotyczne zdanie - no comment ) - ma problemy i też się pewnie trochę krępuje. :oops:

PS: Nie dość, że off topic`owo, to jeszcze pogaduszki, jak z gazet dla 12latek. :D :D

jedras
Status: Offline

Post autor: jedras » ndz sie 21, 2005 11:06 am

a wiecie co mnie zadziwilo w tym tomie?? to ze ten specjalny stroj od Kaolli nie zadzialal na gips Keitaro i Naru tego nie zauwazyla O_o

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » czw sie 25, 2005 10:13 pm

mauzuri pisze: Dziewczyna, to też człowiek ( idiotyczne zdanie - no comment ) - ma problemy i też się pewnie trochę krępuje. :oops:
Jestem pod wrażeniem, jeden z niewielu chłopaków, który to zauważył :shock: Widzę, że otwieramy temat z poradami dla nieśmiałych :D
jedras pisze: a wiecie co mnie zadziwilo w tym tomie?? to ze ten specjalny stroj od Kaolli nie zadzialal na gips Keitaro i Naru tego nie zauwazyla O_o
Witaj w świecie Love Hina :!: :wink:

kodzio
Status: Offline

Post autor: kodzio » pt sie 26, 2005 12:20 am

Natala C pisze: Witaj w świecie Love Hina :!: :wink:
Chyba też musze zawitać do tego świata. Juz zbieram kasę na wszystkie tomy. Oj, bedzie tego, będzie!

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » pt sie 26, 2005 6:44 am

Natala C pisze:
mauzuri pisze: Dziewczyna, to też człowiek ( idiotyczne zdanie - no comment ) - ma problemy i też się pewnie trochę krępuje. :oops:
Jestem pod wrażeniem, jeden z niewielu chłopaków, który to zauważył :shock:
Dzięki za uznanie. A jeśli chodzi o dział z poradami dla nieśmiałych, to może być ciekawie. :D

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » pt sie 26, 2005 2:48 pm

Proponuję zakończyć offa bo nawet jeśli taki dział by powstał to nic by to nie dało. Albo samemu pracuje się nad swoją nieśmiałością, albo ma się naprawdę duży problem i może by warto odwiedzić psychologa. Nie było,nie ma i nie będzie efektywnego internetowego kursu dla nieśmiałych.

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » pt sie 26, 2005 3:00 pm

Adrian, co za dziewuchę masz na avatarku? Fajna! :twisted:

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » pt sie 26, 2005 4:59 pm

mauzuri pisze:Adrian, co za dziewuchę masz na avatarku? Fajna! :twisted:
To jest Motoko.

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt sie 26, 2005 5:02 pm

Suboshi-kun pisze:To jest Motoko.
troche za stara XD
sądziłem że to ta co pokazała się w LH Again

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » pt sie 26, 2005 5:34 pm

TO JEST MOTOKO??? Spox! Muszę wreszcie obczaić anime.
PS: To serducho mi się podoba. :)

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » pt sie 26, 2005 5:40 pm

A ja animę obejrzę dopiero, jak wydadzą wszystkie mangi. Takie postanowienie

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » pt sie 26, 2005 5:56 pm

A ja jak uzbieram kasę. Jeśli uda mi się przed przeczytaniem wszystkich tomów, to będę oglądał stopniowo- równo z mangą.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt sie 26, 2005 7:15 pm

Suboshi-kun pisze:
mauzuri pisze:Adrian, co za dziewuchę masz na avatarku? Fajna! :twisted:
To jest Motoko.
Coś ci się chyba pokręciło...

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » pt sie 26, 2005 7:41 pm

L-Voss pisze:
Suboshi-kun pisze:
mauzuri pisze:Adrian, co za dziewuchę masz na avatarku? Fajna! :twisted:
To jest Motoko.
Coś ci się chyba pokręciło...
To jak to w końcu jest? Ta dziewoja to Motoko, czy nie?

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pt sie 26, 2005 7:51 pm

Oczywiście, że to Motoko. Tu masz sznureczka do całego rysunku (nie wiem czy Adrian wykorzystał właśnię tę tapetę, ale chyba tak).

I tak przy okazji >>> Natala C >>> anime możesz oglądać już od teraz, bo (jeżeli odpuścisz sobie na razie Love Hina Again) nic nowego, czego już nie było w mandze nie ujrzysz.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt sie 26, 2005 8:00 pm

Yellon pisze:Oczywiście, że to Motoko. Tu masz sznureczka do całego rysunku (nie wiem czy Adrian wykorzystał właśnię tę tapetę, ale chyba tak).

I tak przy okazji >>> Natala C >>> anime możesz oglądać już od teraz, bo (jeżeli odpuścisz sobie na razie Love Hina Again) nic nowego, czego już nie było w mandze nie ujrzysz.
Dobra, mój błąd. :oops: Ale kompletnie niepodobna (urok tapet i artbooków...)

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt sie 26, 2005 8:07 pm

Yallon --> wcale nie podoba

hmm.. może i można uzna tą fotkę za spoiler więc wrażliwe oczy patrzą w drugą stronę
spójrzcie na fotkę z LH Again Czy jej twarz nie jest taka sama jak tej Niby-Motoko?
Ostatnio zmieniony pt sie 26, 2005 9:06 pm przez Yaku, łącznie zmieniany 1 raz.

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » pt sie 26, 2005 8:33 pm

L-Voss pisze:
Suboshi-kun pisze:
mauzuri pisze:Adrian, co za dziewuchę masz na avatarku? Fajna! :twisted:
To jest Motoko.
Coś ci się chyba pokręciło...
Obrazek
Ostatnio zmieniony pt sie 26, 2005 8:37 pm przez Suboshi-kun, łącznie zmieniany 4 razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości