Love Hina tom 9

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Raditz
Status: Offline

Post autor: Raditz » ndz lip 31, 2005 10:24 pm

Kupiłem niedawno tom 9. Bardzo mi się spodobał, ale teraz panuje głód na kolejne części :P Najgorsze co moze być...czyli oczekiwanie ;d Własciwie to od niedawan czytam love hine :P Ale szybko nadrobiłem zaległości :P

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt sie 05, 2005 11:17 pm

Suuuper tom, bardzo mi sie podobał i nieźle sie przy nim usmiałam :D I chce więcej takiej Haruki :D

jedras
Status: Offline

Post autor: jedras » ndz sie 07, 2005 9:33 pm

Taaa ten tom byl superrr bardzo mi sie podobal szczegolnie SPOILER [size=0]moment gdy Haruka bolesnie odmowila Secie[/size] koniec SPOILER'a

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » ndz sie 07, 2005 10:31 pm

Na tym tomie kończe swoją przygodę z LH. Ilość kretynizmów przerosła nawet moje liberalne pod tym względem możliwości pojmowania. Gagi robią się powtarzalne, a fabuła nie rusza prawie wcale naprzód.
Thank you, LH. C'ya in next life.

[prywata] Kup sobie Love Hina 1-9 na allegro. [/prywata]

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pn sie 08, 2005 9:38 am

Pozbawiasz się zatem akurat tych tomów, w których fabuła zaczyna ruszać z miejsca, a mniej jest gagów, za to zaczynają się pojawiać poważniejsze wątki miłosne? Przemyśl to jeszcze raz...

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn sie 08, 2005 9:56 am

L-Voss pisze:Pozbawiasz się zatem akurat tych tomów, w których fabuła zaczyna ruszać z miejsca, a mniej jest gagów, za to zaczynają się pojawiać poważniejsze wątki miłosne?
Jakbyś nie zauważył - pozbywam się wszystkich tomów, które się u nas ukazały.
Przemyśl to jeszcze raz...
Tak? A kto ty jesteś?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pn sie 08, 2005 4:37 pm

Ejj, bez obrazy, ja tylko doradzam... Okej, twój wybór...

I chodziło mi o tomy, które się dopiero ukażą...

Jakoś się łatwo uniosłeś na mnie... wybacz, jeśli Cię uraziłem. PRZEPRASZAM.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pn sie 08, 2005 6:28 pm

Najlepszym przykładem, że akcja rusza z miejsca jest poruszenie wątku Haruki i Seta.

SZAMAN
Status: Offline

Post autor: SZAMAN » pn sie 08, 2005 9:51 pm

Hejka
Powróy do tematu gwary.Mi gwara nie przeszkadza, ale zadużo to też niedobrze.Wyobraście sobie Love Hine gdzie wrzyscy mówią gwarą.To jest straszne!!!
Tomik 9 jest jak zawrze super.Love Hina to moim zdaniem(niektura) z najleprzych mang pod słońcem.
Nie moge sobie wyobrażic gdy jej zabraknie.Bez Keitaro i super ciosów Narusegawy....ogółem będzie troche smutno :( ,ale napewno wyjdzie manga która dorówna LH
Strasznie jestem ciekaw co bedzie w tomie 10.

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pn sie 08, 2005 10:42 pm

SZAMAN pisze:(..)ale napewno wyjdzie manga która dorówna LH
HyHyHy
Ciekaw jestem co to będzie.

LH była jedną z moich pierwszych pozycji (w wersji anime) i bardzo wysoko ją widze ^^

Jeśli Szaman wyczaruje mi coś lepszego mój budrzet przebije dno :lol:

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » wt sie 09, 2005 11:24 am

LH jest wspaniała. Tom 9 jest delikatnym złagodzeniem emocji po combosie tom 7+8.

Jednak denerwują mnie 2 sprawy:
1. Że to się kiedyś skończy ( ale spox - już odkładam forsę na anime 3XDVD Yeah!!! i OAVki ) :D
2. Keitaro to idiota i kretyn. Może podchodzę do tego zbyt emocjonalnie, ale przy każdej jego ( większej ) "ftopie" mam ochotę odstrzelić mu łeb. :twisted:

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » wt sie 09, 2005 3:07 pm

Kupiłem # 9 dopiero niedawno...Ale trzeba przyznać, jest sympatyczny, plus za historię Sety i Haruki, której w anime praktycznie nie ma, tu zaś została rozwinięta do znaczących rozmiarów.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt sie 09, 2005 4:59 pm

mauzuri pisze:2. Keitaro to idiota i kretyn.
To się kiedyś zmieni :wink:

SZAMAN
Status: Offline

Post autor: SZAMAN » wt sie 09, 2005 7:38 pm

mauzuri napisał:
2. Keitaro to idiota i kretyn.

I to jest właśnie fajne......chociarz czasem wkurzające, ale jakby był super gośc ktury nie ma rzadnej wpatki to by było troche...bardzo nudne

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » śr sie 10, 2005 1:17 pm

SZAMAN pisze:mauzuri napisał:
2. Keitaro to idiota i kretyn.

I to jest właśnie fajne......chociarz czasem wkurzające, ale jakby był super gośc ktury nie ma rzadnej wpatki to by było troche...bardzo nudne

No tak... :roll:
Nie zmienia to faktu, że nieraz mam ochotę odstrzelić ten głupi łeb. :twisted:

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » śr sie 10, 2005 3:51 pm

tylko powierzchownie wydaje sie byc kretynem do potęgi ,jak dokladniej sie przyjzycie jego postaci, uznacie ze wcale taki niejest ...on tylko troche roztargniony jest ^_^, ale jak sie postara to potrafi

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » śr sie 10, 2005 4:06 pm

Jakby się tak zastanowic to ja też jestem takim "idioą" i "kretynem do potęgi", gdy spotykam dziewczynę, która zauroczy mnie swoją osobą.
Przecież to normalne.
Jakbym zamieszkał z takimi dziewczynami jak Keiko zapewne też nie czułbym się w pełni swobodnie.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr sie 10, 2005 7:16 pm

Yaku pisze:Jakby się tak zastanowic to ja też jestem takim "idioą" i "kretynem do potęgi", gdy spotykam dziewczynę, która zauroczy mnie swoją osobą.
Przecież to normalne.
Jakbym zamieszkał z takimi dziewczynami jak Keiko zapewne też nie czułbym się w pełni swobodnie.
Hehe, ja przy każdej dziewczynie, nawet brzydkiej zachowuje się jakbym był niespełna rozumu :wink: Ogólnie to z Keiem mamy osobowość podobną :wink:

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » wt sie 16, 2005 7:57 am

L-Voss pisze:
Yaku pisze:Jakby się tak zastanowic to ja też jestem takim "idioą" i "kretynem do potęgi", gdy spotykam dziewczynę, która zauroczy mnie swoją osobą.
Przecież to normalne.
Jakbym zamieszkał z takimi dziewczynami jak Keiko zapewne też nie czułbym się w pełni swobodnie.
Hehe, ja przy każdej dziewczynie, nawet brzydkiej zachowuje się jakbym był niespełna rozumu :wink: Ogólnie to z Keiem mamy osobowość podobną :wink:
I właśnie dlatego ta manga do nas trafia! Facetom łatwo się z Kei-kunem utożsamić, a dziewczyny się z nas śmieją. :D :D

SZAMAN
Status: Offline

Post autor: SZAMAN » wt sie 16, 2005 1:00 pm

Gdy spotykam jakąś dziewczne to czyje sie troche niezręcznie i czasem nie moge powiedziec czegoś śmiesznego bo mówie bez sensu.
Ale przez GG mogę gadac do woli bez żadnych wpadek.Dlaczego??

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości