SW ukryte jak ninja

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
Mahalik
Status: Offline

SW ukryte jak ninja

Post autor: Mahalik » wt kwie 26, 2005 11:11 pm

Ostatnio przeglądałem wszystkie tomy z braku lepszego zajęcia i zauważyłem, że autor wplata star warsy do mangi... takie pojedyncze przypadki jakie znalazłem to >
a) w któryms tomie (chyba I) narusugewa była przedstawiona z mieczem świetlnym wbitym w brzuch/pierś
b) w VIII tomie na stronie 90 jest kadr jak to Shinobu ciągnie Sare i Su po pustyni a z rękawa Kaolli wypada miecz świetlny (razem z toną innego szmelcu)
c) zobaczcie rejestracje vana Sety w VIII tomie (R2-D2 :D )

czyżby pan Ken Akametsu był fanem SW :lol: ? jak znaleźlibyście inne ciekawostki i żarty na kadrach komiksu to piszcie :D

L-Voss
Status: Offline

Re: SW ukryte jak ninja

Post autor: L-Voss » śr kwie 27, 2005 10:35 am

Mahalik pisze: a) w któryms tomie (chyba I) narusugewa była przedstawiona z mieczem świetlnym wbitym w brzuch/pierś
Nie widziałem :?
b) w VIII tomie na stronie 90 jest kadr jak to Shinobu ciągnie Sare i Su po pustyni a z rękawa Kaolli wypada miecz świetlny (razem z toną innego szmelcu)
To nie jej MIECZ ŚWIETLNY, tylko latarka (chyba) :roll:
c) zobaczcie rejestracje vana Sety w VIII tomie (R2-D2 :D )
No, nieźle :D :D :D
czyżby pan Ken Akametsu był fanem SW :lol: ? jak znaleźlibyście inne ciekawostki i żarty na kadrach komiksu to piszcie :D

W tomie II na str. 91 Suu pyta Naru "Kto grał Obi-Wana w Star Wars Episode I?" (Tak przynajmniej było w wersji japońskiej) ;)

Zresztą Kenio nie robi aluzjii tylko do SW - zerknijcie na ŻÓŁWI RADAR Suu - czy on wam nie przypomina jakiegoś innego słynnego radaru? (podpowiedź: SMOCZEGO RADARU!) Miło się wypatruje takie drobiazgi ;)

Mahalik
Status: Offline

Post autor: Mahalik » śr kwie 27, 2005 4:42 pm

Z tym radarem to nic nie kojaże :? ... ale znalazłem jeszcze jeden Star Warsowy szczegół > tom V strona 47 - Su trzyma zabawki które wygrała dla niej Motoko a wśród nich miniatórke Gwiazdy Śmierci :D ... A tego miecza to musze poszukac gdzie dokładnie go widziałem (ale był na pewno!)

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr kwie 27, 2005 5:50 pm

Chodzi o radar z tomu VIII... Nie przypomina wam tego z Dragon Balla? :wink:

Barudokuku
Status: Offline

Post autor: Barudokuku » śr kwie 27, 2005 5:53 pm

mi przypomina xDDDale cuś dużo Dragon Ball's xDDDDDDDD

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pt kwie 29, 2005 9:10 pm

Znalazlem cos ;] W 2 tomie na stronie 109 - 110 Keitaro ma koszulke z napisem "Bounty Hunter"

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt kwie 29, 2005 10:14 pm

qrak^^ pisze:Znalazlem cos ;] W 2 tomie na stronie 109 - 110 Keitaro ma koszulke z napisem "Bounty Hunter"
No i...? :?

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » pt kwie 29, 2005 11:56 pm

Pomysl...

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » sob kwie 30, 2005 12:48 am

Po 1 troche dluzsze posty. Tu nie mamy sie domyslac faktów tylko je miec!

Po 2, co do takich elementów... hmmm, pewno, kazdy wplata jakies elementy z czego innego :) norma :) ze to bylo SW... hehe nie zorientowalem sie wcale.

Mahalik
Status: Offline

Post autor: Mahalik » sob kwie 30, 2005 11:55 am

Znalazłem ten miecz w końcu... tom V strona 50 (nie wiem co mi sie ubzdurało z I tomem) a tak poza tym to tom II strona 38 > na reklamie z mikołajem jest ciekawy napis (chrismas at home a zaraz pod tym "SATAN")

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob kwie 30, 2005 1:00 pm

qrak^^ pisze:Pomysl...
Nic mi do głowy nie przychodzi... Oświecisz mnie?

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » sob kwie 30, 2005 4:47 pm

Bounty Hunters (łowcy nagrod) wystepowali w SW. Byl nim np Boba Fett albo HK-47. Skoro Ken jest fanem SW, to watpie by mial cos innego na mysli dajac ten napis na koszulce Urashimy.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob kwie 30, 2005 5:44 pm

qrak^^ pisze:Bounty Hunters (łowcy nagrod) wystepowali w SW. Byl nim np Boba Fett albo HK-47. Skoro Ken jest fanem SW, to watpie by mial cos innego na mysli dajac ten napis na koszulce Urashimy.
Aaaa, dzięki za info :wink:

Ain
Status: Offline

Post autor: Ain » śr sie 31, 2005 12:38 am

Ciekawe. Ja niestety jak się pochłonę w czytaniu to nie umiem zwracać uwagi na takie drobiazgi:P Niemniej dobrze wiedzieć. :)

Alex
Status: Offline

Post autor: Alex » śr lip 25, 2007 1:49 pm

Pamiętam ten miecz świetlny jakby to było wczoraj... Keitaro i Naru byli na siebie obrażeni: Naru zaczęła mówić jakieś teksty na Keitaro (wbijały się w niego noże itp.) a potem Keitaro się odwdzięczył po czym możemy zobaczyć Naru z mieczem świetlnym w czaszce ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości