Anime - co? gdzie? jak?

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Zablokowany
Mahalik
Status: Offline

Anime - co? gdzie? jak?

Post autor: Mahalik » pt kwie 22, 2005 12:36 pm

Wstyd sie przyznac ale jestem ciemny jesli chodzi o p2p :oops: ... tak wszyscy wychwalają te Anime LH ale ja za grzyba nie wiem jak to ssac. Ściągnołem DC++ bo słyszałem ze jest lepszy od Kazy i nie wiem co dalej... wszyscy coś mówią o jakis hubach czy czym takim... pewnie uznacie mnie za jakiegos amatora ale chyba będziecie mieli rację :)

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pt kwie 22, 2005 1:37 pm

Sciagnij sobie eMule - lepszy od Kazy i nie tak skomplikowany w konfiguracji jak DC++ :wink:. Anime LH mozna dosc latwo sciagnac i do tego w dobrej jakosci :D.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pt kwie 22, 2005 3:40 pm

Najlepiej anime to zdobyć od jakiegoś znajomego, nie trzeba żmudnie czekać aż się skończy ściągać 8)
Możesz próbować też na konwentach.

Z programów p2p najlepszy jest imho torrent. Tutaj jest fajna stronka z którem można sie wszystkiego dowiedzieć ;)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt kwie 22, 2005 4:07 pm

Gotenks pisze:Najlepiej anime to zdobyć od jakiegoś znajomego, nie trzeba żmudnie czekać aż się skończy ściągać 8)
Możesz próbować też na konwentach.
HyHyHy dokłądnie. Dobry plan na tegoroczne DOJIcon :lol:
Gotenks pisze:Z programów p2p najlepszy jest imho torrent. Tutaj jest fajna stronka z którem można sie wszystkiego dowiedzieć ;)
Najlepsze programy do ściąganie plików typu torrent to:
BitComet - 6/6
BitTornado - +5/6

Guzik
Status: Offline

Post autor: Guzik » pt kwie 22, 2005 4:21 pm

A najlepszym z najlepszych programów do ściągania plików typu torrent to:

Azureus

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt kwie 22, 2005 4:42 pm

A co do samego anime LH, to nie w dalszym ciągu uważam je za 10x gorsze od mangi... co nie znaczy, że jest złe... Po prostu nie do końca został zachowany klimat pierwowzoru... To tylko moje osobiste zdanie. A co do p2p - najlepszy do anime jest Azureus. (To też moje osobiste zdanie :wink: )

Mahalik
Status: Offline

Post autor: Mahalik » pt kwie 22, 2005 5:35 pm

dzięki wszyskim... a co do lepszosci mangi to komiks/książka z regóły jest ciekawsza. a i słyszałem ze anime jest bardziej "bobożne" od mangi...

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt kwie 22, 2005 6:28 pm

Mahalik pisze:dzięki wszyskim... a co do lepszosci mangi to komiks/książka z regóły jest ciekawsza. a i słyszałem ze anime jest bardziej "bobożne" od mangi...
Znaczy się - dziewczyny kąpią się w ręcznikach, a nie nago :) I ogólnie nagości jest tam mniej...

Dr_Slump
Status: Offline

Post autor: Dr_Slump » pt kwie 22, 2005 8:02 pm

http://bt.zhentarim.net/

Tutaj możesz ściągnąć LH w formacie MKV (5.69 GB) :)

Ja ściągnąłem...

Mahalik
Status: Offline

Post autor: Mahalik » pt kwie 22, 2005 8:03 pm

Czyli manga lepsza... bo jak mniej "sytuacji" to keitaro mniej dostaje po ryjcu :D ... heh a to jedne z śmieszniejszych scenek wedłóg mnie, a nalepsza to jak sie po ciosie naru keitaro sie od wody odbijał :lol: ..

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt kwie 22, 2005 8:31 pm

Mahalik pisze:Czyli manga lepsza... bo jak mniej "sytuacji" to keitaro mniej dostaje po ryjcu :D ... heh a to jedne z śmieszniejszych scenek wedłóg mnie, a nalepsza to jak sie po ciosie naru keitaro sie od wody odbijał :lol: ..
Dostaje, dostaje... Tylko z mniej błahych powodów... Tym niemniej, manga jest 10x lepsza...

Zablokowany

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości