Love Hina Novel

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Guzik
Status: Offline

Love Hina Novel

Post autor: Guzik » ndz kwie 17, 2005 2:32 pm

http://www.geocities.com/lovehinatainn/manga.html

Mam takie pytanko, czy ktoś wie co to jest Love Hina Novel i czy zostanie wydane przez Waneko?

Sorki jesli taki temat juz był poruszany, ale użyłem opcji szukaj i nie znalazłem takowego :wink: .

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » ndz kwie 17, 2005 3:33 pm

Waneko z tego co mi wiadomo wyda tylko tomiki od 1 do 14. Reszta nie bedzie wydawana (przynajmniej teraz :roll:) w Polsce.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz kwie 17, 2005 4:07 pm

Novel to po angielsku "Powieść"... Hmmmm... Nie widzę sensu czytania LH w formie książki... Wszystkie gagi się potracą :wink: No, chyba że to jakieś nowe wątki :D

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pn kwie 18, 2005 12:40 am

Myaah. A ja bym z chęcią przeczytał książkę.
Mam nadzieję że waneko skusi się na Tomik 0 + te dwie powieści ^^

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » pn kwie 18, 2005 7:18 pm

Niekoniecznie "novel" w tym wypaduk musi oznaczać powieść... przykład masz tutaj http://www.rightstuf.com/1-800-338-6827 ... e/item/567 76/4/0/0 gdzie tomik 1 LH zatytułowany jest "Love Hina Graphic Novel 1"... zdaje mi się że wypada poszperać coś w necie na ten temat hiee :]

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pn kwie 18, 2005 9:12 pm

Ale bym sie ucieszyl jakby Waneko wydalo LH Novel i te dwa dodatkowe tomiki ^^. Mialbym je po angielsku/japonsku ale moje jedyne polaczenie z USA i Japonia lezy w szpitalu :(.

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » pn kwie 18, 2005 10:50 pm

Kaktus pisze:[...]ale moje jedyne polaczenie z USA i Japonia lezy w szpitalu :(.
Czy ja o czymś nie wiem :)?

Ja tam radzę najpierw się dowiedzieć co to jest, a potem marzyć o tym by Waneko to wydało... szukałem dzisiaj ale lipa, nic nie znalazłem :(

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pn kwie 18, 2005 11:03 pm

snow_wolf pisze:Niekoniecznie "novel" w tym wypaduk musi oznaczać powieść... przykład masz tutaj http://www.rightstuf.com/1-800-338-6827 ... e/item/567 76/4/0/0 gdzie tomik 1 LH zatytułowany jest "Love Hina Graphic Novel 1"... zdaje mi się że wypada poszperać coś w necie na ten temat hiee :]
Owszem, ale w tym wypadku nie pisze "graphic novel", a poza tym na okładce mamy ładny napis "Based on the Ken Akamatsu's manga", czy jakoś tak... "Mysteries of Hinata Sou"... Nio, nio... To się zaczyna robić interesujące...

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pn kwie 18, 2005 11:08 pm

snow_wolf pisze:
Kaktus pisze:[...]ale moje jedyne polaczenie z USA i Japonia lezy w szpitalu :(.
Czy ja o czymś nie wiem :)?
Nie wiem o czym myslales ale chodzilo o wujka mojego brata dziewczyny ^^ (zawile koneksje :D)

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » wt kwie 19, 2005 3:24 pm

Kaktus>> A no to tego.. bo ja myslałemże ktoś z forumowiczów zachorował albo miał wypadek.. ale szpital to i tak nie jest dobra rzecz...

L-Voss>> hym.. wiadomo że to spekulacje.. a może to poprostu dounjinshi?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt kwie 19, 2005 3:40 pm

snow_wolf pisze: L-Voss>> hym.. wiadomo że to spekulacje.. a może to poprostu dounjinshi?
Erhm, znaczy się co? (W słowniku tego nie było :wink: )

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt kwie 19, 2005 3:47 pm

My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » wt kwie 19, 2005 8:59 pm

już na mnie zwalają :evil: :wink: .. jak na to mówią? palce szybsze od mózgu? Jakoś tak :lol:

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » wt kwie 19, 2005 9:34 pm

snow_wolf pisze:Kaktus>> A no to tego.. bo ja myslałemże ktoś z forumowiczów zachorował albo miał wypadek.. ale szpital to i tak nie jest dobra rzecz...
A no niestety lezy w szpitalu...Jakies powiklania po grypie :/.
Ale wracamy do glownego watku xD: w sumie to w formie ksiazki LH stracilaby na smiesznosci..ale nie ma co spekulowac jak sie nie ma (niestety :() do tego dostepu ^^'.

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » wt kwie 19, 2005 9:43 pm

Kaktus pisze:(..) w formie ksiazki LH stracilaby na smiesznosci(..)
Kto wie, kto wie nie zgodzą się lecz i nie zaprzeczę nim jej nie przeczytam. Nie ździwiłbym się gdyby spodobała mi się bardziej niż manga ^^

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » wt kwie 19, 2005 10:44 pm

Yaku pisze:Kto wie, kto wie nie zgodzą się lecz i nie zaprzeczę nim jej nie przeczytam. Nie ździwiłbym się gdyby spodobała mi się bardziej niż manga ^^
Ja się przyznam że książek nie czytuję, dlatego wątpię że mnie osobiście by wciągnęła bardziej niż manga :)

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » śr kwie 20, 2005 11:50 am

Szczerze powiedziawszy romansidło komediowe w wersji książkowej raczej by mnie nie interesowało. Od książek oczekuję czegoś więcej...

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » śr kwie 20, 2005 3:06 pm

Grisznak pisze:Szczerze powiedziawszy romansidło komediowe w wersji książkowej raczej by mnie nie interesowało. Od książek oczekuję czegoś więcej...
czyli? :roll:

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » śr kwie 20, 2005 4:05 pm

snow_wolf pisze:
Grisznak pisze:Szczerze powiedziawszy romansidło komediowe w wersji książkowej raczej by mnie nie interesowało. Od książek oczekuję czegoś więcej...
czyli? :roll:
Konieczności wysilenia mózgownicy podczas lektury...wiem, mało komu na tym zależy, takie czasy.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr kwie 20, 2005 4:58 pm

Grisznak pisze:
snow_wolf pisze:
Grisznak pisze:Szczerze powiedziawszy romansidło komediowe w wersji książkowej raczej by mnie nie interesowało. Od książek oczekuję czegoś więcej...
czyli? :roll:
Konieczności wysilenia mózgownicy podczas lektury...wiem, mało komu na tym zależy, takie czasy.
"Kto nie czyta książek, żyje raz. Kto je czyta - wiele razy..." Wypada się tylko zgodzić... No i styl człowiekowi BARDZO poprawiają i ortografię... (Znajdźcie no w moim tekście choć jedną *literufkę* :wink: :wink: :wink: ) No i gry można tłumaczyć bez wstydu... A romansidła komediowego w wersji książkowej to ja nigdy nie widziałem... Tak jak mówiłem - wszystkie gagi się potracą!

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości