Love Hina Novel

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » czw kwie 21, 2005 12:03 am

L-Voss pisze:(..)A romansidła komediowego w wersji książkowej to ja nigdy nie widziałem... Tak jak mówiłem - wszystkie gagi się potracą!
Niesamowite!! Znów komuś przyznaję rację !! :?
Rzeczywiście nie wiele książek czytałeś. Co niektóre są nawet dobre - lecz większość to syff

Twoja teoria co do czytania książek i poprawności pisania nie zawsze się sprawdza - dyskleksja :roll:
A np. snow'owi czytanie książki nie przyniesie takiej radochy, gdyż jego umysł/wyobrażnia/czy-jak-to-nazwiemy nie wciągnie go w czytany tekst jak zwykłym.. "molą książkowym" (jak można fajniście odpowiadać bez choćby malutkich wulgaryzmów? :? no cóż .. staram się dalej :( )

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » czw kwie 21, 2005 3:41 pm

Yaku pisze:A np. snow'owi czytanie książki nie przyniesie takiej radochy, gdyż jego umysł/wyobrażnia/czy-jak-to-nazwiemy nie wciągnie go w czytany tekst jak zwykłym.. "molą książkowym"
śto ujął lepiej o ode mnie :) Poza tym ja wcale nie uważam że muszę czytać książkę żeby wysilić mózgownicę.. i nikt mi tu nie wmówi że nie mam wyobraźni z tego powodu. Bardzo grubo się myli ktoś kto tak mysli... i chyba nie muszę się tłumaczyć, bo zajmuję się grafiką, rysowaniem i innymi "pierdułkami" tego typu.. a że człowiek popełni błąd to trudno, a że dodatkowo pisze z jajem łanamą polszczyzną jak trzeba to dodatkowy plus XD

btw.. humanistyka to nie moja broszka... jestem ścisłowcem :P ;)

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » sob cze 04, 2005 2:00 am

...trzeba wziasc pod uwage ze w mandze ,duzo tresci jest przekazywanych wlasnie przez obraz ... ciezko było by napisac ksiazke na podstawie mangi ,trzeba by byli dodać maaaase opisów :| otoczenia ,...postaci ,aby oddać ich wygląd ,przynajmniej zmusic czytelnika do wyobrazenia sobie ich ...
...takie natłoczenie opisów mogło by zatracic jakoś gagi i moglo by byc mniej smiesznie <- takie gdybanie i niepotrzebne spekulacje ;3

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » sob cze 04, 2005 9:09 am

Urashima pisze:...trzeba wziasc pod uwage ze w mandze ,duzo tresci jest przekazywanych wlasnie przez obraz ... ciezko było by napisac ksiazke na podstawie mangi ,trzeba by byli dodać maaaase opisów
Oj tak , tak ! Zgadzam się ... Przecież Love Hina to komedyjka sytuacyjna i to dużo gagów jest przekazywanych obrazem ... A z książki to pewnie by wyszło jakieś romansidło , nic więcej :roll:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob cze 04, 2005 1:26 pm

Sino pisze:
Urashima pisze:...trzeba wziasc pod uwage ze w mandze ,duzo tresci jest przekazywanych wlasnie przez obraz ... ciezko było by napisac ksiazke na podstawie mangi ,trzeba by byli dodać maaaase opisów
Oj tak , tak ! Zgadzam się ... Przecież Love Hina to komedyjka sytuacyjna i to dużo gagów jest przekazywanych obrazem ... A z książki to pewnie by wyszło jakieś romansidło , nic więcej :roll:
A fanfice o LH czytałeś? Niby sam tekst, ale czyta się przednio! A romansidła takie złe też nie są (tylko bez przesady...)

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » sob cze 04, 2005 1:43 pm

L-Voss pisze:A fanfice o LH czytałeś? Niby sam tekst, ale czyta się przednio! A romansidła takie złe też nie są (tylko bez przesady...)
Nie nie czytałem ... ale jak chcesz to możesz podać jakiś link , to zawsze można luknąć co tam nawymyślane :)
Kurcze odzwyczaiłem sie od Love Hiny jakoś ... długo się czeka ... jeszcze do tego widzieliście datę wydania następnego tomu :( KONIEC CZERWCA ...

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob cze 04, 2005 6:49 pm

Sino pisze:
L-Voss pisze:A fanfice o LH czytałeś? Niby sam tekst, ale czyta się przednio! A romansidła takie złe też nie są (tylko bez przesady...)
Nie nie czytałem ... ale jak chcesz to możesz podać jakiś link , to zawsze można luknąć co tam nawymyślane :)
Kurcze odzwyczaiłem sie od Love Hiny jakoś ... długo się czeka ... jeszcze do tego widzieliście datę wydania następnego tomu :( KONIEC CZERWCA ...
Linki? Moje własne tłumaczenia ficów z góry przepraszam za wszelkie błędy:

Druga szansa

Zakochałem się w tobie w San Francisco

Niestety (albo stety) są to fanfice z gatunku KeitaroxShinobu...

i jeden będący II częścią "Zakochałem się w tobie w San Francisco"
<Tytuł to ewidentny spoiler, więc go nie zdradzę. OBOWIĄZOWO przeczytajcie najpierw część pierwszą>


Miłej lektury!

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » sob cze 04, 2005 10:33 pm

Shinobu/Keitaro ? A jakies hentajowe sceny tam są ?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob cze 04, 2005 10:52 pm

Grisznak pisze:Shinobu/Keitaro ? A jakies hentajowe sceny tam są ?
N I E! :evil: :evil: :evil:

<ale ecchi jak najbardziej...>

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt cze 10, 2005 9:59 pm

Sino pisze:
L-Voss pisze:Kurcze odzwyczaiłem sie od Love Hiny jakoś ... długo się czeka ... jeszcze do tego widzieliście datę wydania następnego tomu :( KONIEC CZERWCA ...
Sad but true :(

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » pt cze 10, 2005 10:03 pm

Qrcze L - Voss , rzuć jakiś temat ( ty fanie LH :D ) ... Napewno coś znajdziesz ... Bo pustkami Love Hina świeci

Ps. Sorrki za oftłopołanie .... To mówiłem Ja EŁMEŁ FAD z Królika Bugsa :P

Ain
Status: Offline

Post autor: Ain » śr sie 31, 2005 12:35 am

Im więcej o LH, w jakiejkolwiek formie, tym lepiej :D

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lut 08, 2006 7:31 pm

Hmm... A może książka o LH z rysunkami? Tz że nie w formie typowej mangi lecz co jakieś kilka stron są arty :D Fajnie by było coś takiego poczytać chociażby dla zwykłej satysfakcji. Może kiedyś się doczekamy :)

PS. A mnie najbardziej denerwuje czekanie na nastepny tom :lol: Tak się stresuje że szkda gadać :P A jak wiem że już jest to co 2 godziny do sklepu chodze :twisted: ( a i tak nie ma :evil: :evil: :evil: )

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość