Love Hina Novel

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Yaku
Weteran
Status: Offline

Post autor: Yaku » czw kwie 21, 2005 12:03 am

L-Voss pisze:(..)A romansidła komediowego w wersji książkowej to ja nigdy nie widziałem... Tak jak mówiłem - wszystkie gagi się potracą!
Niesamowite!! Znów komuś przyznaję rację !! :?
Rzeczywiście nie wiele książek czytałeś. Co niektóre są nawet dobre - lecz większość to syff

Twoja teoria co do czytania książek i poprawności pisania nie zawsze się sprawdza - dyskleksja :roll:
A np. snow'owi czytanie książki nie przyniesie takiej radochy, gdyż jego umysł/wyobrażnia/czy-jak-to-nazwiemy nie wciągnie go w czytany tekst jak zwykłym.. "molą książkowym" (jak można fajniście odpowiadać bez choćby malutkich wulgaryzmów? :? no cóż .. staram się dalej :( )

snow_wolf
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: snow_wolf » czw kwie 21, 2005 3:41 pm

Yaku pisze:A np. snow'owi czytanie książki nie przyniesie takiej radochy, gdyż jego umysł/wyobrażnia/czy-jak-to-nazwiemy nie wciągnie go w czytany tekst jak zwykłym.. "molą książkowym"
śto ujął lepiej o ode mnie :) Poza tym ja wcale nie uważam że muszę czytać książkę żeby wysilić mózgownicę.. i nikt mi tu nie wmówi że nie mam wyobraźni z tego powodu. Bardzo grubo się myli ktoś kto tak mysli... i chyba nie muszę się tłumaczyć, bo zajmuję się grafiką, rysowaniem i innymi "pierdułkami" tego typu.. a że człowiek popełni błąd to trudno, a że dodatkowo pisze z jajem łanamą polszczyzną jak trzeba to dodatkowy plus XD

btw.. humanistyka to nie moja broszka... jestem ścisłowcem :P ;)
Trwa wczytywanie statusu:
|||||||||||||||||||| 25% done

Urashima
Adept
Kontakt:

Post autor: Urashima » sob cze 04, 2005 2:00 am

...trzeba wziasc pod uwage ze w mandze ,duzo tresci jest przekazywanych wlasnie przez obraz ... ciezko było by napisac ksiazke na podstawie mangi ,trzeba by byli dodać maaaase opisów :| otoczenia ,...postaci ,aby oddać ich wygląd ,przynajmniej zmusic czytelnika do wyobrazenia sobie ich ...
...takie natłoczenie opisów mogło by zatracic jakoś gagi i moglo by byc mniej smiesznie <- takie gdybanie i niepotrzebne spekulacje ;3

Sino
Adept

Post autor: Sino » sob cze 04, 2005 9:09 am

Urashima pisze:...trzeba wziasc pod uwage ze w mandze ,duzo tresci jest przekazywanych wlasnie przez obraz ... ciezko było by napisac ksiazke na podstawie mangi ,trzeba by byli dodać maaaase opisów
Oj tak , tak ! Zgadzam się ... Przecież Love Hina to komedyjka sytuacyjna i to dużo gagów jest przekazywanych obrazem ... A z książki to pewnie by wyszło jakieś romansidło , nic więcej :roll:
Jeśli myślisz tak jak ja
Jeśli on myśli podobnie
Jeśli ja wierzę w to co wy
Jeśli on wierzy w to co godne
Może wtedy przemówią kamienie
To co niewidzialne stanie się dotykalne

L-Voss
Adept
Kontakt:

Post autor: L-Voss » sob cze 04, 2005 1:26 pm

Sino pisze:
Urashima pisze:...trzeba wziasc pod uwage ze w mandze ,duzo tresci jest przekazywanych wlasnie przez obraz ... ciezko było by napisac ksiazke na podstawie mangi ,trzeba by byli dodać maaaase opisów
Oj tak , tak ! Zgadzam się ... Przecież Love Hina to komedyjka sytuacyjna i to dużo gagów jest przekazywanych obrazem ... A z książki to pewnie by wyszło jakieś romansidło , nic więcej :roll:
A fanfice o LH czytałeś? Niby sam tekst, ale czyta się przednio! A romansidła takie złe też nie są (tylko bez przesady...)

Sino
Adept

Post autor: Sino » sob cze 04, 2005 1:43 pm

L-Voss pisze:A fanfice o LH czytałeś? Niby sam tekst, ale czyta się przednio! A romansidła takie złe też nie są (tylko bez przesady...)
Nie nie czytałem ... ale jak chcesz to możesz podać jakiś link , to zawsze można luknąć co tam nawymyślane :)
Kurcze odzwyczaiłem sie od Love Hiny jakoś ... długo się czeka ... jeszcze do tego widzieliście datę wydania następnego tomu :( KONIEC CZERWCA ...
Jeśli myślisz tak jak ja
Jeśli on myśli podobnie

L-Voss
Adept
Kontakt:

Post autor: L-Voss » sob cze 04, 2005 6:49 pm

Sino pisze:
L-Voss pisze:A fanfice o LH czytałeś? Niby sam tekst, ale czyta się przednio! A romansidła takie złe też nie są (tylko bez przesady...)
Nie nie czytałem ... ale jak chcesz to możesz podać jakiś link , to zawsze można luknąć co tam nawymyślane :)
Kurcze odzwyczaiłem sie od Love Hiny jakoś ... długo się czeka ... jeszcze do tego widzieliście datę wydania następnego tomu :( KONIEC CZERWCA ...
Linki? Moje własne tłumaczenia ficów z góry przepraszam za wszelkie błędy:

Druga szansa

Zakochałem się w tobie w San Francisco

Niestety (albo stety) są to fanfice z gatunku KeitaroxShinobu...

i jeden będący II częścią "Zakochałem się w tobie w San Francisco"
<Tytuł to ewidentny spoiler, więc go nie zdradzę. OBOWIĄZOWO przeczytajcie najpierw część pierwszą>

Miłej lektury!

Grisznak
Adept
Kontakt:

Post autor: Grisznak » sob cze 04, 2005 10:33 pm

Shinobu/Keitaro ? A jakies hentajowe sceny tam są ?
http://innerworld.pl - The Inner World of Final Fantasy

L-Voss
Adept
Kontakt:

Post autor: L-Voss » sob cze 04, 2005 10:52 pm

Grisznak pisze:Shinobu/Keitaro ? A jakies hentajowe sceny tam są ?
N I E! :evil: :evil: :evil:

<ale ecchi jak najbardziej...>

Gość

Post autor: Gość » pt cze 10, 2005 9:59 pm

Sino pisze:
L-Voss pisze:Kurcze odzwyczaiłem sie od Love Hiny jakoś ... długo się czeka ... jeszcze do tego widzieliście datę wydania następnego tomu :( KONIEC CZERWCA ...
Sad but true :(

Sino
Adept

Post autor: Sino » pt cze 10, 2005 10:03 pm

Qrcze L - Voss , rzuć jakiś temat ( ty fanie LH :D ) ... Napewno coś znajdziesz ... Bo pustkami Love Hina świeci

Ps. Sorrki za oftłopołanie .... To mówiłem Ja EŁMEŁ FAD z Królika Bugsa :P
Jeśli myślisz tak jak ja
Jeśli on myśli podobnie

Ain

Post autor: Ain » śr sie 31, 2005 12:35 am

Im więcej o LH, w jakiejkolwiek formie, tym lepiej :D
Jeśli rzeczywistość to impulsy energetyczne odbierane przez narząd zwany mózgiem, które niekoniecznie muszą być prawidziwe, to możesz bez żalu stworzyć własny świat, jeśli tylko uznasz, że jest on lepszy...

Ray
Weteran
Kontakt:

Post autor: Ray » śr lut 08, 2006 7:31 pm

Hmm... A może książka o LH z rysunkami? Tz że nie w formie typowej mangi lecz co jakieś kilka stron są arty :D Fajnie by było coś takiego poczytać chociażby dla zwykłej satysfakcji. Może kiedyś się doczekamy :)

PS. A mnie najbardziej denerwuje czekanie na nastepny tom :lol: Tak się stresuje że szkda gadać :P A jak wiem że już jest to co 2 godziny do sklepu chodze :twisted: ( a i tak nie ma :evil: :evil: :evil: )

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”