Love hina tom 8

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » sob kwie 30, 2005 10:24 am

L-Voss pisze:
Kaktus pisze:I tak najlepsza byla sciema Keitaro przed ostatnim lotem do Japonii :lol:. Cos w stylu: "Dlugo spalas - prawie dwa dni. Bylem caly czas przy tobie" A okazalo sie ze minelo 30 minut od omdlenia Naru ^^".
Jesteś pewien? Ja sobie niczego takiego nie przypominam... Może chodziło mu o ogólny czas spędzony na wyspie Pararakerus, czy cuś?
Cala sytuacja wydarzyla sie na stronach 157-160.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob kwie 30, 2005 12:57 pm

Wiem, ale nic takiego tam nie zauważyłem... Może miałem źle zsubbowane skany :wink: ?

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » sob kwie 30, 2005 2:05 pm

Może i to duperel, ale mam zażalenie do korekty. W dziale "szkice" pada słowo "rzadko" napisane przez "ż"...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob kwie 30, 2005 3:55 pm

L-Voss pisze:Wiem, ale nic takiego tam nie zauważyłem... Może miałem źle zsubbowane skany :wink: ?
Kradziej!!! :evil:

edit: shigu plz ;p

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob kwie 30, 2005 5:43 pm

Shig pisze:
L-Voss pisze:Wiem, ale nic takiego tam nie zauważyłem... Może miałem źle zsubbowane skany :wink: ?
Kradziej!!! :evil:
Nie będę się powtarzał:

http://forum.waneko.pl/viewtopic.php?t= ... c&start=40

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » sob kwie 30, 2005 10:18 pm

Nikt nie wymaga abyś kupił wszystkie tomiki naraz. Możesz kupować pojedynczo co jakiś czas :roll:
Zdanie odnośnie twojego postępowania mam takie samo jak Urashima i Gotenks.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob kwie 30, 2005 10:39 pm

Shig pisze:Nikt nie wymaga abyś kupił wszystkie tomiki naraz. Możesz kupować pojedynczo co jakiś czas :roll:
Zdanie odnośnie twojego postępowania mam takie samo jak Urashima i Gotenks.
Sorki, ale z przyczyn technicznych jest to niemożliwe... I nie twierdzę, że zbawiam świat, czy coś... Zresztą patrz punkt 2... I poprzeglądaj parę moich postów, w których przestrzegam innych przed zaglądaniem do skanów... Ponadto skany to nie to co manga, mają gorszą jakośc etc. Już widząc przykładowe plansze z paru tomików stwierdzam, że fansubb jest ehm... słaby... Spróbuj zrozumiec... Czuję się winny, ale cóż zrobic? To jak z kupowaniem piratów - wiesz, że to złe, ale jednak je kupujesz, bo cię kusi ich cena... <Nie mówię teraz konkretnie o tobie, ani o mnie> Zresztą ja wciąż jestem na garnuszku u rodziców i nie muszę mówic jak im się spodoba pomysł wysyłkowego kupowania mang?

Natłumaczyłem się, ale winny jestem (tylko winni się tłumaczą)... Staram się jakoś spłacac ten dług, aktywnie działając na rzecz polskiej społeczności Love Hinowej... <patrz ---> Love Hina Advance PL, "Druga Szansa PL" i całkiem sporo rad, wskazówek i opinii na forach...> Nie oczekuję, że mi wybaczysz... Ale choc postaraj się zrozumiec zdesperowanego człowieka... Czy wiesz jak się rozwinąłem literacko i językowo od przeczytania LH?

PS: I ZNOWU przepraszam za offtop... chyba za często mi one wychodzą, ale nie tylko z mojej winy...

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » ndz maja 01, 2005 6:14 pm

Po części zgadzam się z L-Vossem, niektórzy są jeszcze na utrzymaniu rodziców, a ci nie zawsze tolerują takie hobby, więc nie ma się co dziwić. Z drugiej jednak strony dla chcącego nie ma nic trudnego i gdyby L-Voss się postarał to napewno by wkońcu dostał zgodę na zamówienie chociaż jednego tomiku. Naszczęście moi rodzice zgadzają się wydawać swoje ciężko zarobione pieniądze na moje mangi, przynajmniej nie szlajam się po dyskotekach (tylko oni tak myślą 8) ). Co do zamawiania przez internet to akurat w tym przypadku zaczynają się schody, ponieważ mam zakaz zamawiania czegokolwiek. Mogę iść do sklepu i to kupiś ale nie mogę tego zamówić, nawet jeśli wychodzi wtedy taniej (wiem, że dziwne). No chyba że jest jakaś specjalna okazja, he he, niedługo mam imieniny i już ustaliłam z nimi, że zamówię sobie z neta parę archiwalnych numerów mang :D

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz maja 01, 2005 7:18 pm

Natala C pisze: Z drugiej jednak strony dla chcącego nie ma nic trudnego i gdyby L-Voss się postarał to napewno by wkońcu dostał zgodę na zamówienie chociaż jednego tomiku.
Byc może, ale na razie nie ma na to funduszy... Jeśli miałbym kupowac tylko jeden tomik, to chyba poczekam aż ukaże się XIV... W mojej opinii jeden z najlepszych... W każdym razie, dwoję się i troję... (BTW: Wiecie ile mang ukazuje się w Jastrzębiu? 3 serie w dwóch kioskach! (LH oczywiście brak) A co do zamówień wysyłkowych, to mnie też ciężko zamówic coś przez neta... No nic, trzeba będzie pomyślec nad różnymi opcjami...

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn maja 02, 2005 9:37 am

Mahalik pisze:W kiosku "Ruchu" kołomnie są tylko komiksy z tej seri za 5,90... nawet poziom trzymają ale braku LH to nie zastąpią...
Co za problem poprosić kioskarza o sprowadzenie? Bierzesz numer indeksu, zasuwasz do najbliższego RUCHu i od tej chwili co dwa miesiące masz świeży tomik na wystawce.

Radziu dzięki temu trykowi zaopatrzył w mangi pół Brzegu. :P

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn maja 02, 2005 11:10 am

Od razu napiszę, że numer indexu Love Hiny to: 382914 :wink:
I po problemie :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Shinu
Status: Offline

Post autor: Shinu » ndz maja 08, 2005 4:38 pm

Gotenks pisze:Ja też już przeczytałem nowy tomik. Niezły był, choć akurat tę część dobrze pamiętałem z anime ... :mrgreen:
Kurde wam to jest dobrze, macie anime a ja biedny musze na manga się żywić.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz maja 08, 2005 5:07 pm

Shinu pisze:
Gotenks pisze:Ja też już przeczytałem nowy tomik. Niezły był, choć akurat tę część dobrze pamiętałem z anime ... :mrgreen:
Kurde wam to jest dobrze, macie anime a ja biedny musze na manga się żywić.
A jaki problem? ANIMENUKE i zasysasz. UWAGA! TE PLIKI SĄ OD FANÓW DLA FANÓW! TYLKO DO UŻYTKU WŁASNEGO! ROZPROWADZANIE ICH JEST NIELEGALNE!

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » ndz maja 08, 2005 9:04 pm

Nie masz powodu sie martwic - manga lepsza :wink:. A anime jest szeroko dostepne przez torrenty lub p2p :roll:.

shinu
Status: Offline

Post autor: shinu » ndz maja 08, 2005 10:16 pm

Ej L-voss jestem noobem w tych sprawach albo zawiniła moja słaba znajomość angielskiego, ale jak wszedłem na download Anime Nuke, wziąłem i agre &#8211; enter, wcisnąłem na znaczek love hiny to mi się ukazało coś takiego: Sorry, you don't have the permission to access this area.
I weszło mi na forum. Chyba coś nie działa z tą stronką.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz maja 08, 2005 10:24 pm

shinu pisze:Ej L-voss jestem noobem w tych sprawach albo zawiniła moja słaba znajomość angielskiego, ale jak wszedłem na download Anime Nuke, wziąłem i agre &#8211; enter, wcisnąłem na znaczek love hiny to mi się ukazało coś takiego: Sorry, you don't have the permission to access this area.
I weszło mi na forum. Chyba coś nie działa z tą stronką.
Musisz się zarejestrować na tej stronce... Register itd... to chyba rozumiesz? I musisz się znać na angielskim, jak chcesz zrozumieć podpisy do anime...

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » ndz maja 08, 2005 10:28 pm

shinu pisze:Ej L-voss jestem noobem w tych sprawach albo zawiniła moja słaba znajomość angielskiego, ale jak wszedłem na download Anime Nuke, wziąłem i agre &#8211; enter, wcisnąłem na znaczek love hiny to mi się ukazało coś takiego: Sorry, you don't have the permission to access this area.
I weszło mi na forum. Chyba coś nie działa z tą stronką.
Aby korzystać z działu download MUSISZ być zarejestrowanym użytkownikiem.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » ndz maja 08, 2005 10:52 pm

Kysz mi z tym offem, bo będę gryzł... :evil:

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » ndz maja 22, 2005 12:07 pm

Właśnie!!! Za moich czasów to na tym forum był porządek ąż błyszczało! :D Ech! Gdzie się podziali tamci userzy 8)

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » ndz maja 22, 2005 5:12 pm

To wroc na forum to sie uspokoi :P :D.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości