Love hina tom 8

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Mahalik
Status: Offline

Post autor: Mahalik » wt kwie 26, 2005 8:04 pm

we Wrocławiu tez juz jest (empik)... ale kupe kłopotów mi narobił > jak wracałem do domu to na przystanku sie zaczytałem i przegapiłem tramwaj i musiałem czekac na następny 20 minut (to było nawet dobre bo mogłem sobie poczytac) a jak juz wsiadłem do własciwego to przejechałem mój przystanek i musiałem z buta wracac (to nie było fajne bo sie czytac nie da w chodzie)

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » wt kwie 26, 2005 8:33 pm

Jesli wolno idziesz to sie da :wink:. Ja jak wracam do domu z nowa manga to sie powstrzymuje przed czytaniem - w domu sobie wygodnie usiade i poczytam :D.

Barudokuku
Status: Offline

Post autor: Barudokuku » wt kwie 26, 2005 9:06 pm

JEST!!!juz mam tom 8 :twisted: w moim najbardziej zaufanym kiosku z mangami:]

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » wt kwie 26, 2005 10:22 pm

No jestem juz po lekturze. Jeden z fajnieszych tomikow ---> trzymal w napieciu do samego konca

/SPOILER

Dzieki Bogu dostali sie wszyscy na Todaj... pod koniec juz sam nie wiedzialem jak bedzie ;] Wydaje mi sie ze Keitaro wyzna co ma wyznac w 9 tomie.. w koncu Ken napisal w przedmowie , ze stanie sie cos wspanialego ;]. /SPOILER

Moze by przykleic ten topic ? ;]

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » śr kwie 27, 2005 8:29 am

Ja też już przeczytałem nowy tomik. Niezły był, choć akurat tę część dobrze pamiętałem z anime, więc nie było jakiegoś wielkiego zaskoczenia.
No i fajnie, że bohaterki często chodziły skąpo ubrane :mrgreen:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » śr kwie 27, 2005 10:13 am

Ale 8 tomik jednak roznil sie od anime :D.Wazne ze wszyscy zdali, ale wciaz cos przeszkadza Keitaro w wyznaniu ^^". No i to o czym wspomnial Gotenks - bohaterki chodzily skapo ubrane :D. Jeden z najlepszych tomikow do tej pory :wink:.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr kwie 27, 2005 10:25 am

A nie mówiłem, że jeden z najlepszych ;) ?

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » śr kwie 27, 2005 12:46 pm

No, dziś pojawił się w Empiku, jutro idę kupić.
Zwrócił moją uwagę rysunek we wstępie, co by nie mówić, bardzo lubię Otohima a jeszcze w takim stroju...mniam, mniam po prostu.
Jeszcze co do rysunków - zauważyłem fanarty na końcu. Rozumiem, że jest mało miejsca a czarno biała konwencja i pomiejszenie niszczą efekt, ale na Trygława, nie było lepszych ?
( o fabule się wypowiem jak przeczytam ).

Guzik
Status: Offline

Post autor: Guzik » śr kwie 27, 2005 1:51 pm

Grisznak pisze:( o fabule się wypowiem jak przeczytam ).
Sie nie wypowiesz bo to spoilering xD

cts86
Status: Offline

Post autor: cts86 » śr kwie 27, 2005 4:29 pm

Ja już czekam na listonosza :D (takie jest podlasie jedna wielka dziura) Nie moge się już doczekać , jak nie zobacze paczuszki w piątek to na kogoś sie wydre :twisted: . A propos wsystkich którzy wspominają coś o fabule , niech przystopują bo mnie aż skręca z ciekawości :?: :shock:
Obszerniej się wypowiem jak przeczytam :wink:

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » czw kwie 28, 2005 3:29 am

LH8 nareszcie pojawiło się w sklepie JPFu - trzeba wysłać zamówionko :D

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » czw kwie 28, 2005 10:25 am

Też już przeczytałem ... Ale po zapowiedziach to myślałem ,że to będzie jakaś bomba atomowa :wink: A tomik rzeczywiście jest lepszy od swoich "paru" poprzedników, ale 3 pierwszych nie przebija... Co do względów estetyczno-wzrokowych :) podzielam zdania poprzedników...

Dżelei
Status: Offline

Post autor: Dżelei » czw kwie 28, 2005 4:28 pm

Nareszcie... mam już od wczoraj. Genialny, jak każdy :D

Nyamo jest cuuute :]

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw kwie 28, 2005 5:46 pm

Tez juz przeczytałam. Miałam wczoraj nie kupywać LH ale jednak to zrobiłam. Rzeczywiście tomik bardzo fajny, ubawiłam się setnie :wink:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Barudokuku
Status: Offline

Post autor: Barudokuku » czw kwie 28, 2005 6:52 pm

według mnie najlepszy tom:]

Natala C
Status: Offline

Post autor: Natala C » pt kwie 29, 2005 6:56 pm

W końcu kupiłam i przeczytałam. Jak narazie moim zdaniem to jest najlepszy z jak dotąd wydanych tomików, bardzo zaskoczyły mnie te ogromne żółwie (megatama :shock: ). A Keitaro z opalenizną (no..no... szkoda, że już zajęty :( ) Mam pytanko do osób, które czytały dalsze tomy, czy będzie może później coś wspomniane na temat tamtej cywilizacji żółwi? Zaciekawiło mnie to :lol:

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt kwie 29, 2005 7:49 pm

Natala C pisze: Mam pytanko do osób, które czytały dalsze tomy, czy będzie może później coś wspomniane na temat tamtej cywilizacji żółwi? Zaciekawiło mnie to :lol:
Owszem... Konkretnie małe wzmianki w tomie 13 i 14... Chociaż w sumie... Nie takie znowu małe...

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pt kwie 29, 2005 8:54 pm

I tak najlepsza byla sciema Keitaro przed ostatnim lotem do Japonii :lol:. Cos w stylu: "Dlugo spalas - prawie dwa dni. Bylem caly czas przy tobie" A okazalo sie ze minelo 30 minut od omdlenia Naru ^^".

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt kwie 29, 2005 9:06 pm

Kaktus pisze:I tak najlepsza byla sciema Keitaro przed ostatnim lotem do Japonii :lol:. Cos w stylu: "Dlugo spalas - prawie dwa dni. Bylem caly czas przy tobie" A okazalo sie ze minelo 30 minut od omdlenia Naru ^^".
Jesteś pewien? Ja sobie niczego takiego nie przypominam... Może chodziło mu o ogólny czas spędzony na wyspie Pararakerus, czy cuś?

Norad
Status: Offline

Post autor: Norad » sob kwie 30, 2005 12:52 am

Yellon pisze:LH8 nareszcie pojawiło się w sklepie JPFu - trzeba wysłać zamówionko :D
Ja nie powiem ile czekam juz na tom, powoli mnie trafia. A czas ucieka, mam nadzieje, ze w dlugi weekend przeczytam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości