Love Hina Advance PL!

Podforum wszystkich miłośników Love Hina

Co sądzisz o tłumaczeniu?

Ekstra!
5
42%
Dobre!
4
33%
Może być
1
8%
Słabe
1
8%
Totalna kaszana!
1
8%
 
Liczba głosów: 12

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » sob cze 04, 2005 7:06 pm

No . tak .. Teraz mam kłopot. Nie mogę się zdecydowac czy w ankiecie zaznaczyc pierwszą czy drugą kropkę :lol:

Z jednej strony troche mi brakowało w tym tłumaczeniu więc dobry mógłbym spokojnie postawic lecz z drugiej jest to jedne z najlepszych tłumaczeń gier konsolowych jakie miałem okazję zobaczyc, pozatym zachowuje odpowiedni klimat itd. Przydała by się opcja dzięki której dałbym 1/4 głosu na "Dobra!" i 3/4 na "Extra!"

Jako amer-lamer :lol: (ahh ten mój lamerski angielski/amerykański - przecież to prawie to samo ^^" ) cieszę się z każdego dobrego tłumaczenia, a jest ich o wiele za mało - i wydało się dlaczego niekiedy gdy spotyka się mnie na ulicy odnosi się wrażenie że jestem smutny :wink:
Mam nadzieję, że przetłumaczysz też inne romy ^^

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob cze 04, 2005 7:34 pm

Pewnie, że przetłumaczę inne ROM-y! Już na dniach powinno się pojawić kolejne tłumaczenie gry na GBA... tym razem jest to... karcianka :D (Trzeba było w tłumaczeniu używać bardzo fachowych określeń... Masakra!)

Mam też w planach pewien bardzo ambitny projekt... ale nie zdradzę, o co chodzi. :wink:

I wielkie dzięki za wszelkie pochwały! :)

piotrekkaz
Status: Offline

Post autor: piotrekkaz » wt sie 02, 2005 4:15 pm

mam pytanie
czy cala gra polega na dojsciu do momentu randki z ktoras z dziewczyn, pozniej wybieram jakas i dostaje odpowiednie zakonczenie, czy istnieje dalsza czesc histori czyli np zdanie na todaj, swieta itp?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt sie 02, 2005 5:56 pm

piotrekkaz pisze:mam pytanie
czy cala gra polega na dojsciu do momentu randki z ktoras z dziewczyn, pozniej wybieram jakas i dostaje odpowiednie zakonczenie, czy istnieje dalsza czesc histori czyli np zdanie na todaj, swieta itp?
Nie, nie ma nic dalej. :( Jedyne co jest po wybraniu dziewczyny to zadbanie o to, żeby randka się udała...

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » śr sie 03, 2005 12:29 pm

piotrekkaz -> Dziwisz się podobnia jak i kumpel :

"Dlaczego w GTA:SA jest taka lipna symulacja prowadzenia samochodu?"
odpowiedź dla podobnie niekumatych :Bo GTA:SA nie jest symulacją prowadzenia samochodów, a symulacją życia gangstera.

Gra mieści się w gatunku jaki prezentuje.

mauzuri
Status: Offline

Post autor: mauzuri » sob paź 08, 2005 4:17 pm

Miałem trochę czasu i skończyłem tą grę. Tłumaczenie naprawdę niezłe, a śmiechu co nie miara. :twisted: To jest to, co tygrysy lubią najbardziej!!!

ash
Status: Offline

Post autor: ash » sob mar 24, 2007 3:39 pm

Niech mi ktoś przyśle te gre po polsku pliss to nr GG 994330
[glow=red][/glow]

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz mar 25, 2007 9:35 am

Znajdź sobie w google ^^ Szybko Ci wyskoczy jakaś stronka

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości