Love Hina tom 7

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » wt mar 15, 2005 8:26 pm

Grisznak pisze:Naru staje się łagodniejsza pod wpływem Mutsumi, bo na jej tle wypada jak typowy babus.
Zaś co do promised girl to lista kandydatek nie jest jeszcze definitywnie zamknięta, a kto wie, czy manga pod tym względem nie okaże się jeszcze bardziej zagmatwana niż anime.
To chyba nie to... Naru po prostu jest zazdrosna o Mutsumi i boi się żeby nie zbliżyła się zbytnio do Keitaro... Tak mi się wydaje... :wink: Przypomnijcie sobie scenę z "randką w łódce"...

qrak^^
Status: Offline

Post autor: qrak^^ » wt mar 15, 2005 11:36 pm

Dobrze powiedziane.. scena w lodce .. albo np rozmowa dziewczyn przed wpadnieciem Mutsumi do pokoju Keitaro rowniez by to sugerowalo.

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » czw mar 31, 2005 9:27 pm

A tekst Mutsumi, że ją bolało naprawdę wiele sugerował. :D No! jak cała zresztą sytuacja :D :D :D

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » czw mar 31, 2005 9:38 pm

Ale wszystko jak zwykle okazalo sie nieporozumieniem a na moich ustach zagoscil usmiech :D. Jak ja lubie LH ^^.

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt kwie 01, 2005 12:54 am

L-Voss pisze:
Grisznak pisze:Naru staje się łagodniejsza pod wpływem Mutsumi, bo na jej tle wypada jak typowy babus.
Zaś co do promised girl to lista kandydatek nie jest jeszcze definitywnie zamknięta, a kto wie, czy manga pod tym względem nie okaże się jeszcze bardziej zagmatwana niż anime.
To chyba nie to... Naru po prostu jest zazdrosna o Mutsumi i boi się żeby nie zbliżyła się zbytnio do Keitaro... Tak mi się wydaje... :wink: Przypomnijcie sobie scenę z "randką w łódce"...

Naru nie moze zaakceprowac faktu, ze cos czuje do Kei'ka :wink: (ktoz w koncu odgadnie mysli prawdziwej kobiety/dziewczny/panienki :twisted: )

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pt kwie 01, 2005 3:43 pm

co by nie powiedzieć, Naru ma w sobie znamiona schizofreni, w końcu z jednej strony drze się na idiotę, tłucze go a potem umawia z nim na randki, by niedługo dalej stwierdzić, ze nic do niego nie czuej. Mimo wszytsko kilka stron dalej, domaga sie, by wybierał pomiędzy nią a Mutsumi. Paranoja.

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pt kwie 01, 2005 4:30 pm

No po prostu niezdecydowana jest :wink:. Yaku dobrze napisal - nie chce zaakceptowac swoich uczuc do Keitaro :D.

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » pt kwie 01, 2005 4:38 pm

A ja tam za Naru nie przepadam. Skoro nawet nie potrawi zaakceptować swojego uczucia, chociaż dodam zarazem iż robi się coraz bardziej znośna.

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pt kwie 01, 2005 11:33 pm

Grisznak--> O tak - dziewczyny sa strasznie dziwne :wink: Im bardziej chcesz je poznac tym mniej o nich wiesz :roll:

Ktos kiedys powiedział : "lepiej smakuje cos co nieodkryte" a moze to było "lepiej poznawac smak w trakcie jedzenia" ? Hmm.. a moze to i to (?) (jakies takie powiedzonkaz krajow dalekiego wschodu - chiny albo japonia :roll: ) Ahh niewazne. Chodzi mi o to iz.. nie wiem jak ja mam to napisac by nie zdradzic fabuły :? ..

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » sob kwie 02, 2005 12:18 am

Yaku pisze:Ahh niewazne. Chodzi mi o to iz.. nie wiem jak ja mam to napisac by nie zdradzic fabuły :? ..
No to napisz to malutka czcionka :D. A czy jednym z tych powiedzonek nie bylo moze:"Apetyt rosnie w miare jedzenia"?. Ale troche nie pasuje :P.

ino_chan
Status: Offline

Post autor: ino_chan » pn kwie 04, 2005 3:58 pm

Łaaa.. ten tom jest świetny...
czytałam go okrągłe 2 godziny..

ciekawe jak wszystko dalej sie potoczy :D (mowi tak a oglądała całe anime __^__")

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » pn kwie 04, 2005 4:05 pm

ino_chan pisze:ciekawe jak wszystko dalej sie potoczy :D (mowi tak a oglądała całe anime __^__")
Ja tez ogladalem cale anime a wciaz jestem ciekawy co bedzie dalej :wink:.

Ino>> fajnego masz avka ^^.

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pn kwie 04, 2005 4:25 pm

Kaktus pisze:
ino_chan pisze:ciekawe jak wszystko dalej sie potoczy :D (mowi tak a oglądała całe anime __^__")
Ja tez ogladalem cale anime a wciaz jestem ciekawy co bedzie dalej :wink:.

Cos dziwnego - tez tak mam, chociaz od anime tak bardzo sie nie rozni na swoj sposob bardzo wciąga.
Kaktus pisze:Ino>> fajnego masz avka ^^.
nawet wiecej niz fajnego :wink: wyjątkowy

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » wt kwie 05, 2005 1:50 am

Niedługo skończy się część, która jest i w anime, i w mandze. Wtedy to dopiero będzie ciekawe :wink: (i pisze to ktoś, kto mangę już kiedyś przeczytał)
Tylko nie pisać mi, że zostało jeszcze LHA bo zbyt ta seria wiele wspólnego z mangą nie ma (no może tylko pewne, nieliczne wątki).

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » wt kwie 05, 2005 2:11 am

Yellon pisze:Niedługo skończy się część, która jest i w anime, i w mandze. Wtedy to dopiero będzie ciekawe :wink: (..)
Jak to? Nie rozumiem, jaka czesc? Czy chcesz powiedziec ze manga jest dłuzsza od anime???

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt kwie 05, 2005 7:32 am

Yaku pisze:Jak to? Nie rozumiem, jaka czesc? Czy chcesz powiedziec ze manga jest dłuzsza od anime???
No ba...
Oczywiście, że jest dłuższa i ma właściwe zakończenie w przeciwieństwie do serii TV.

[norad - khem, ale tu nie o tym prosze :)]

ino_chan
Status: Offline

Post autor: ino_chan » czw kwie 07, 2005 8:23 am

Love Hina Love Hina *^^* !!
(mange tez czytałam po angielsku xDD ale za duzo nie pamietam)

Nie mogę się doczekac az wyjdą pozostałe Tomy. ale 7 to naprawde dobra robota. ostatnio poruwnywałam sobie 1 tom z 7 i naprawde styl Kena Akamatsu-sensei naprawde się rozni :D

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » czw kwie 07, 2005 3:14 pm

ino_chan pisze:...ostatnio poruwnywałam sobie 1 tom z 7 i naprawde styl Kena Akamatsu-sensei naprawde się rozni :D
Widoczne sa te roznice ale nie az tak jak przy Megatokyo (wiem, wiem - to jest sieciowy komiks amatroski ale to taki przyklad :wink:).

Suzu
Status: Offline

Post autor: Suzu » sob lut 17, 2007 1:22 pm

przyznam, ze jako 1 ( i na razie jedyny) zakupilam sobie wlasnie ten tom i bardzo mi sie podobal, niestety w mojej ksiegarni nie ma mang od poczatku ale srodkowe tomy, wiec nie ma co kupowac;/

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob lut 17, 2007 3:35 pm

Zbierz pokaźną sumke i zamów minimum 3 tomy w sklepiku waneko ^^ Przeyłka wyjdzie za free i na plusie będziesz :] A kupuj bo naprawdę warto ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości