Love Hina tom 6

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » pt gru 10, 2004 5:41 pm

O jak fajnie :D Trzeba będzie jutro zajrzec do Empika po drodze do biblioteki. Pewnie jeszcze nie będzie ale sprawdzić warto :wink: :twisted:
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pt gru 10, 2004 6:28 pm

jejku jak fajnie :D Ale kupię w poniedziałek albo we wtorek,bo tak jakoś zawsze wychodzi^^Fajnie,że się wyrobiliście kochaniutkie waneczko^^

katka1989
Status: Offline

Post autor: katka1989 » pt gru 10, 2004 9:26 pm

Urashima pisze:Oj kataka znając jak przeklinam ostatnio matrasa ( w zwiazku z NGE ) udaj sie odrazu do sówki ;3
tam z odrobiną szcześcia powinien być ..

ja wpadne jutro ..jak zwykle na mangowych.. po tomik .. chyba ze mi sie dzis strasznie bedzie nudzić to to się udam ..ale narazie jakoś tak za widno ... na zewnątrz

Powiem w tak : OMEDETOu ! dla waneko ^ ^ nalezy im sie ..
ps.to znaczy gratulacje
Jak już to nie "kataka" tylko katka :P
Byłam i LH nigdzie ni ma :( Trzeba będzie spróbować jutro w Empiku w Geancie :roll:
A co do Sowy to po LH raczej nie warto tam chodzić, już prędzej jest w Matrasie. Ale ja i tak zawsze w Geancie dostaję najszybciej 8)

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » pt gru 10, 2004 10:50 pm

wielkie gomen ;( za przekrecenie nicka Katka ...
tak jak myslałem ,ja jutro na rynku w matrasie sprawdze ,w geant'owym empiku nielubie kupowac ,wogule empików nielubie bo ludziska sobie z nich czytelnie robią . . .

Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » pt gru 10, 2004 11:45 pm

ohohoohoooo ale mnie Waneko zaskoczyło ... pierwszy raz normalnie, aż sie pogubiełem który to tomik już :roll: 6 hoho ... no ładnie ładnie ... trzeba będzie nadgonić zaległości przez święta :wink:

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » sob gru 11, 2004 8:10 am

LH6 będzie w sprzedaży w poniedziałek 13tego ;]

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » sob gru 11, 2004 10:32 am

Woraj kupiłem i rzecz jeasna przeczytałem i sssssssuuuuupppppeeeeeerrrrr zresztą jak zawsze :D ! Jak dla mnie chyba najsmutniejszy tom ( oczywiście pod względem uczuć Narusegawy i Keitaro ) , a tak to normalnie jak w każdym :D . Waneko się postarało i zrobiło fanom prezent na święta ! Oby następne były równie dobre i równie szybko wydane !

kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » sob gru 11, 2004 11:55 am

Sino pisze:Waneko się postarało i zrobiło fanom prezent na święta !
Swieta? :roll: 13 Luty to chyba jeszcze nie swieta :P

A co do tomiku to jest taki jak cala seria = booszki ;3

Desponia
Status: Offline

Post autor: Desponia » sob gru 11, 2004 4:06 pm

kemal pisze: Swieta? :roll: 13 Luty to chyba jeszcze nie swieta :P
Coz, wedlug mnie 13 lutego to JUZ nie swieta. Chyba, ze mowimy o Wielkanocy... JAk tak to ja przepraszam... :D

Beton
Status: Offline

Post autor: Beton » sob gru 11, 2004 10:55 pm

kemal pisze: Swieta? :roll: 13 Luty to chyba jeszcze nie swieta :P
ekhem... o co wam chodzi z tym 13 lutym, kto powiedział, że 13-ego lutego? komuś sie cos pomyliło... hmm... Keeemal... chyba źle przeczytałeś 13tego (wypowiedź Lilu). Zdaje mi się że przeczytałeś lutego zamiast tego. czyż nie mam racji:)? :wink:

kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » ndz gru 12, 2004 12:21 am

aaaa :shock: :roll: przepraszam za zamiweszanie :roll: faktycznie :roll: baka ze mnie :roll:

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » ndz gru 12, 2004 3:26 am

^ ^ Yatta ..ja dzis wlasnie nabyłem tomik ...i niemoge sie napatrzec na okładke o_o ... niema to jak swiateczna imprezka ...a nie jakieś rodzinne smuty ;3

japonskie swieta są 100x ciekawsze i przystępniejsze bynajmniej w moim odczuciu ;3 ( to sa takie swieta ...typu paryty a nie religia i niewiadomo co jeszcze <- glos ateisty ;3 )

czymprendzej sie zabieram do czytania ;3 wtedy sie wypowiem ...
ale prezent od waneko zeczywiscie swietny ;3
cieszylem sie niezmiernie widzac pokazna ilosć tomikow nr 6 w matrasie na rynku w krakowie

ps.Katka ...wyruszaj na rynek ;3 ..matras i tomiki czekają ^ ^

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » ndz gru 12, 2004 10:08 am

Ja jeszcze nie nabyłem tomiku, i raczej do weekendu nie będę miał bo poprostu w ogóle nie mam czasu by przejechać się choćby do tej plazy czy platana. :( :( :( :(

Beton
Status: Offline

Post autor: Beton » ndz gru 12, 2004 10:57 am

Yatta, kasa w skarbonce jest, dziasiaj ewentualnie jutro kupuję 6 tom (tym razem bez opóźnień)

BTW: wczoraj ogladałem Love Hina Again i mam jeszcze wiekszą ochote na serię^^.

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » ndz gru 12, 2004 11:39 am

A jak tam z tłumaczeniem w 6 tomiku?Pytam bo na Nowej Gildii wyczytałem,że w tym tomiku tłumaczyła pani Aleksandra Watanuki-chyba,że się pomylili. :roll:

właśnie nabyłem tomik i stwierdzam ,że z tym tłumaczem to się na Nowej Gildii pomylili,sorki za pomyłkę :oops:
Ostatnio zmieniony pn gru 13, 2004 6:17 pm przez KKG, łącznie zmieniany 1 raz.

kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » ndz gru 12, 2004 2:46 pm

yoshi >> do Platana, do Platana! tylko daj znac kiedy to tez sie skocze! :D

katka1989
Status: Offline

Post autor: katka1989 » ndz gru 12, 2004 2:46 pm

Urashima pisze:^ ^ Yatta ..ja dzis wlasnie nabyłem tomik ...i niemoge sie napatrzec na okładke o_o ... niema to jak swiateczna imprezka ...a nie jakieś rodzinne smuty ;3

japonskie swieta są 100x ciekawsze i przystępniejsze bynajmniej w moim odczuciu ;3 ( to sa takie swieta ...typu paryty a nie religia i niewiadomo co jeszcze <- glos ateisty ;3 )

czymprendzej sie zabieram do czytania ;3 wtedy sie wypowiem ...
ale prezent od waneko zeczywiscie swietny ;3
cieszylem sie niezmiernie widzac pokazna ilosć tomikow nr 6 w matrasie na rynku w krakowie

ps.Katka ...wyruszaj na rynek ;3 ..matras i tomiki czekają ^ ^
To gratuluję ^^
Buuu T_T Do rynku mam taaak daleko... nh w końcu :roll:
A nie wiesz, czy w Empiku w Geancie są? Bo wczoraj tam byłam i nie mieli :evil:

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » ndz gru 12, 2004 3:46 pm

kemal pisze:yoshi >> do Platana, do Platana! tylko daj znac kiedy to tez sie skocze! :D
Hmm... w piątek albo w sobotę :D bo tylko w weekend wyrobię - za dużo nauki w tym tygodniu:D Ehh... najchętniej to bym rzucił tym zeszytem, teraz wsiadł w tramwaj i za godzinkę miałbym już tomik, no ale wiadomo... Eh... :( :( :( wracam do nauki i do pamięci półprzewodnikowych...

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » ndz gru 12, 2004 5:03 pm

Tak właściwie to nie wiem o co chodziło ? Przecież chodziło mi o te Święta i o ten tom ,awiec nie rozumiem ani trochę skąd te oburzenie i ten 15 lutego ?NIe wiem bo to chyba Kemal zaczoł , może ja za głupi jestem?

kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » ndz gru 12, 2004 5:07 pm

ALbo po prostu nie czytasz postow - jak juz to 13 - poporstu 13tego przeczytalem jako 13 lutego :( i satad jedno zamieszani o krotym mowa 9 postow nizej :|
[sorx za off-top-a]

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości