Love Hina tom 6

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
katka1989
Status: Offline

Post autor: katka1989 » ndz gru 19, 2004 7:33 pm

L-Voss
Love Hina nie ukazuje się co miesiąc (fajnie by było :roll: ) ale co 2

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz gru 19, 2004 7:45 pm

katka1989 pisze:L-Voss
Love Hina nie ukazuje się co miesiąc (fajnie by było :roll: ) ale co 2
No więc mam większe prawdopodobieństwo, że wyrobię się z kasą na czas... (Wolę zamówić hurtowo wszystkie tomy za te <ponad> 210zł, kiedy już się ukażą skoro przegapiłem już 6 tomów) Albo wygram w totka po prostu... :roll:

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » pn gru 20, 2004 11:46 am

Znal ten ból L-Voss, kiedy ukochany tomik jest juz dostępny a w portfelu pustki. To jest terz jeden z wielu powodów dla których kocham okres świąteczny. Zgadnijcie co znajde między prezentami pod choinką. hie hie hie, oczywiście mógłbym pożyczyć i zakupić pzreczytać już dziśaj, ale już niedługo na rynku kolejny tytuł dlatego trzeba oszczędnie kasą rozporządzać, tym bardziej że do końca roku w "pracy" wolne

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » pn gru 20, 2004 8:22 pm

Jak dla mnie LH może wychodzić co miesiąc 8)

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » wt gru 21, 2004 12:40 pm

Sep pisze:Jak dla mnie LH może wychodzić co miesiąc 8)
Jeśli o to chodzi to ja terz nie widze problemu. Kłopot z kasą jest ale jeśli trzeba to się cos zawsze wykombinuje.

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » wt gru 21, 2004 3:22 pm

Jak dla mnie cena może wzrosnąć (jakoś zawsze się uzbiera jak jest nóż na gardle :D ) ale ,że by wydawali co najmniej raz w miesiącu bo tak długi okres to trochę za dużo .
1 miesiąc za wszelką cenę !!!!!!!!!!!!!!!!!

Afroman
Status: Offline

Post autor: Afroman » wt gru 21, 2004 6:01 pm

Już dawno jestem po lekturze a "głód" już rośnie :P LH co miesiąc!!

katka1989
Status: Offline

Post autor: katka1989 » wt gru 21, 2004 7:24 pm

ja też chce co miesiąc, ja też! :mrgreen:
petycja? :twisted: :3

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » wt gru 21, 2004 8:13 pm

Sino pisze:Jak dla mnie cena może wzrosnąć
Błądzisz synu, błądzisz... :evil:
Lubię tą cenę - jest fajna.

Qrcze coś szybko akcja doszła do tego miejsca a jeszcze tyle tomików.
(Nie czytałem skanów i nie wiedziałem)

Sino
Status: Offline

Post autor: Sino » wt gru 21, 2004 9:14 pm

Sep pisze:Błądzisz synu, błądzisz...
Ja nie powiedziałem ,że jej nie lubie . Ale realnie patrząc ,to od tak nie skrócą czasu oczekiwania :( Trzeba ponieść jakieś straty , wydało mi się ,że cena była by najmniejszą stratą :? Ale LH co miesiąc np. ...
Tak tylko rzuciłem taką propozycję :wink:

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » śr gru 22, 2004 12:53 am

ja tam wole zeby bylo jak jest ... budrzet troche na tym potrafi sie zregenerować .. a i seria bedzie trwac dluzej .. ( niechcial bym zaszybko doczekać czasu gdy zorientuje sie ze LH juz ostatni tom - to bedzie wielki niedosyt ..napewno wiekszy niz oczekiwanie 2 miesiace na kolejny tom )

a czy takie oczekiwanie nienadaje dodatkowego "smaczku ? " jak sądzicie bo ja sadze ze cos w tym jest ...

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » śr gru 22, 2004 11:56 am

Urashima pisze: a czy takie oczekiwanie nienadaje dodatkowego "smaczku ? " jak sądzicie bo ja sadze ze cos w tym jest ...
Święta racja - poza tym, czym dłużej się na coś oczekuje - tym większa radość gdy się już to ma...

Hayate
Status: Offline

Post autor: Hayate » czw gru 23, 2004 5:28 pm

Zgadzam się z wami. Ale ja jestem dosyć niecierpliwy, szczególnie jeśli o Love Hinę.

Beton
Status: Offline

Post autor: Beton » czw gru 23, 2004 8:48 pm

Hehehe... nie było mnie ponad tydzien (monitor poszedł sie zrepejrować), mange kupiłem, przeczytałem, obejrzałem (obrazki :) ) i... JEST SUPER!!! :) (standard)

Ogólnie cały tomik świetny, ale troche brakuje rozdziałów poświęconych któremuś z domowników hinaty (cała akcja tomiku dzieje sie wokół Narusegawy, Keitaro i Otohime)

Urashima pisze:ja tam wole zeby bylo jak jest ... budrzet troche na tym potrafi sie zregenerować .. a i seria bedzie trwac dluzej .. ( niechcial bym zaszybko doczekać czasu gdy zorientuje sie ze LH juz ostatni tom - to bedzie wielki niedosyt ..napewno wiekszy niz oczekiwanie 2 miesiace na kolejny tom )
Tego się nakbardziej obawiam... chlip, chlip. Co bedzie gdy przeczytam i obejrzę wszystko co z LH związane? oglądanie/czytanie tego samego odcinka/tomu po raz dwudziesty? JA NIE KCEM!!! Ja sie po prostu boje co bedzie gdy seria sie skończy... wy też macie trochę takie odczucia?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » czw gru 23, 2004 10:45 pm

Nero pisze: Tego się nakbardziej obawiam... chlip, chlip. Co bedzie gdy przeczytam i obejrzę wszystko co z LH związane? oglądanie/czytanie tego samego odcinka/tomu po raz dwudziesty? JA NIE KCEM!!! Ja sie po prostu boje co bedzie gdy seria sie skończy... wy też macie trochę takie odczucia?
Ja już całość przeczytałem (już zresztą wiecie jak :( ) I radzę sobie z tym... tłumacząc skany z angielskiego na polski, niezależnie od Waneko! Spokojnie, nigdzie ich nie opublikuję, to po prostu świetny sposób na jeszcze lepsze zapoznanie się z treścią i/lub zrozumienie jej. :wink:

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » pt gru 24, 2004 1:14 am

Nero>> tak czy owak jak nadejdzie ta chwila ..to po chwili smutku zaczne czytać LH od nowa ... i raczej mi sie nieznudzi ... tak czy owak obejrzalem juz wszystkie anime LH i itak wracam do serii do specjali do oav ...

L-Voss>>ja bym tam wolał poczytac LH w oryginale ( czyt po japonsku )akurat musze teraz czytac czytac i jeszcze raz czytac znaki zeby mi sie dobrze utrwaliły ..a wiadomo ze jak sie cos strasznie lubi to lepiej sie uczyc ...

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt gru 24, 2004 8:03 pm

Urashima pisze: L-Voss>>ja bym tam wolał poczytac LH w oryginale ( czyt po japonsku )akurat musze teraz czytac czytac i jeszcze raz czytac znaki zeby mi sie dobrze utrwaliły ..a wiadomo ze jak sie cos strasznie lubi to lepiej sie uczyc ...
Znaki? Tzn. kanji, katakana i hirigana (dobrze napisałem?)? Sądząc po twoich innych postach, masz je opanowane przynajmniej w stopniu dobrym... Też bym się pouczył, ale nie wiem od czego zacząć... I fajnie by mi się czytało mangi w orginale (tylko skąd bym je zdobył? Znowu skany <nie lubię łamać prawa, a przynajmniej nie tak często>? :roll: ), no i te instrukcje obsługi z tych japońskich cudeniek techniki... :wink:

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » pn gru 27, 2004 9:03 pm

Tzn. kanji, katakana i hirigana (dobrze napisałem?)?
Prawie. hirAgana
A żeby się dobrze języka nauczyć to przede wszystkim trzeba chodzić na lekcje japońskiego. Te kursy korespondencyjne to dają tyle co rozmówki polsko-japońskie. Po nauce w szkole japońskiego, wypadało by się wybrać do Japonii :D

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » wt gru 28, 2004 5:05 am

zgadzam sie zgadzam ... ale takie lekcje nadszarpuja straszliwie mój budrzet x_x ..tak obliczylem ze za 2 lata takich lekcji mam bilet do jap lotniczy x_x w 2 strony ( i jeszcze by sie zostalo troche )

ale co tam ...

sorka za oftop ;3

cin
Status: Offline

Post autor: cin » śr gru 29, 2004 12:13 pm

Pojehać do japońji to moje marzenie eh :(

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość