Love Hina tom 6

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
Kaktus
Status: Offline

Re: a gdzie zchowali LH6?

Post autor: Kaktus » czw kwie 21, 2005 8:50 pm

snow_wolf pisze:masz jeszcze opcje zamówienia przez internet :roll:
No i to bedzie najlepsze rozwiazanie w takiej sytuacji. Czasami tak jest ze starsze tomiki sa a nowszych nie ma - bylem raz w jakims sklepie z komiksami (chcialbym tam pracowac - sprzedawca gral prze caly dzien w Herosow na kompie :D) i mieli pierwszy tom OMG a nowych nie mieli :lol:.

snow_wolf
Status: Offline

Post autor: snow_wolf » czw kwie 21, 2005 10:50 pm

Może to zabrzmi jak załamka ale ja wszystko wysyłkowo zamawiam.. u mnie ma możliwości kupna mang w sklepie.. za duże zadupie :)

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » czw kwie 21, 2005 10:52 pm

Ale przynajmniej sie nie musisz z domu ruszac bo komiks :wink:.

Mahalik
Status: Offline

Post autor: Mahalik » pt kwie 22, 2005 11:00 am

Ano macie racje z tym zamuwieniem... kretyn ze mnie. A tak przy okazji to mieszkac na zadupiu nie jest tak zle - cisza , spokój, można poleżec w hamaku i poczytac...

Master_666
Status: Offline

Post autor: Master_666 » śr maja 31, 2006 9:49 pm

Może ja tak nie w temacie ale ostatnio na allegro kupiłem wsszystkie tomy Love Hina i mam mały problem. Ponieważ tom 6 ma okłądkę tomu 5 i niemoge nigdzie znaleźść tej okładki w necie. I taka prośba czy ktoś niemógłby kmji zeskanować okładki w skali 1:1 lub większą (czy jak to sie mówi mniejszą?). Z góry dziękuję.[/img]

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » śr maja 31, 2006 11:19 pm

Master_666 pisze:Może ja tak nie w temacie ale ostatnio na allegro kupiłem wsszystkie tomy Love Hina i mam mały problem. Ponieważ tom 6 ma okłądkę tomu 5 i niemoge nigdzie znaleźść tej okładki w necie. I taka prośba czy ktoś niemógłby kmji zeskanować okładki w skali 1:1 lub większą (czy jak to sie mówi mniejszą?). Z góry dziękuję.[/img]
Nie bardzo rozumiem? :? Tomy 5 i 6 mają zupełnie różne okładki, a jeśli te egzemplarze, które kupiłeś już nie, to chyba te tomiki mają jakieś podejrzane pochodzenie...

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » czw cze 01, 2006 8:02 am


Master_666
Status: Offline

Post autor: Master_666 » czw cze 01, 2006 3:10 pm

L-Voss pisze:Nie bardzo rozumiem? :? Tomy 5 i 6 mają zupełnie różne okładki, a jeśli te egzemplarze, które kupiłeś już nie, to chyba te tomiki mają jakieś podejrzane pochodzenie...
Nie sa bardzo dobre tylko wlasnie tom 6 mial okladke tomu 5 =)

Shig thx za okladke ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości