Love Hina tom 6

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
ODPOWIEDZ
Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » sob sty 15, 2005 3:35 pm

Nie wiem jaki sens ma kupowanie powiedzmy pierwszych 5 tomow i pozniej 5 ostatnich. To popsuje cala przyjemnosc z czytania. Nie bedzie sie znalo do konca wszystkich watkow i postaci. Wiec (jak napisal Urashima) albo zbierac cala serie albo wogole nie kupowac.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob sty 15, 2005 4:28 pm

Wiesz, ja bym komiksu nie nazywał "dziełem literackim"... Ale na pewno jest ona za...rąbista... Jeśli chodzi o to, czy warto kupić tom 7, czy nie, to radzę go kupić... Zresztą jedyne tomy, które mi się NIE podobały to 5, 6 i pół 11-tego... :wink:

Labudziak
Status: Offline

Post autor: Labudziak » sob sty 15, 2005 9:15 pm

L-Voss pisze:Wiesz, ja bym komiksu nie nazywał "dziełem literackim"... Ale na pewno jest ona za...rąbista... Jeśli chodzi o to, czy warto kupić tom 7, czy nie, to radzę go kupić... Zresztą jedyne tomy, które mi się NIE podobały to 5, 6 i pół 11-tego... :wink:
5.. fakt.. był taki sobie.
ale 6 mi sie bardzooo podobał..
11 niewiem.. nieczytałem..
/ale mnie korci by sobie skany ściągnąc, ale co tam, trzeba trwać w wresji od WANEKO/

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » sob sty 15, 2005 11:42 pm

Labudziak pisze: /ale mnie korci by sobie skany ściągnąc, ale co tam, trzeba trwać w wresji od WANEKO/
Nie radzę, straszne ma człowiek potem wyrzuty sumienia... No i tłumaczenie nie jest najlepsze...

Qub
Status: Offline

Post autor: Qub » ndz sty 16, 2005 1:27 pm

FUj... neinawidze skanow :> ... jedyne skany jakie mam/mialem to byly pierwsze dwa tomy I''s ... strasznie mi sie podobalo i moze doczekam sie kiedys wlasnych tomikow :]

mam jeszcze jedno pytanie.. przepraszam za ingorancje (powiedzial to czlowiek ktory kiedys prowadzil servis o love hinie XD) ale czy manga jest tylko na temat historii z serii tv czy do oavki (LH Again) tez sie odnosi ?

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz sty 16, 2005 1:38 pm

Qub pisze:FUj... neinawidze skanow :> ... jedyne skany jakie mam/mialem to byly pierwsze dwa tomy I''s ... strasznie mi sie podobalo i moze doczekam sie kiedys wlasnych tomikow :]

mam jeszcze jedno pytanie.. przepraszam za ingorancje (powiedzial to czlowiek ktory kiedys prowadzil servis o love hinie XD) ale czy manga jest tylko na temat historii z serii tv czy do oavki (LH Again) tez sie odnosi ?
Tak się składa, że to ANIME jest na podstawie MANGI, a nie na odwrót. :roll: Jeśli chodzi o LH Again, to powstało ono na podstawie tomów 11-12 (chyba, jeszcze nie widziałem OAV-ek).

Qub
Status: Offline

Post autor: Qub » ndz sty 16, 2005 2:07 pm

Z reguly anime powstaja na podstawie mangi (z malymi wyjatkami..) .. poprostu zle sformulowalem zdanie XD

uhh... nie ogladales jeszcze lh again ? :> wspolczuje... ja bym nie wytrzymal nie znajac zaonczenia XD .. nie bede swinia i nie bede spojlerowal ;)

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » ndz sty 16, 2005 2:20 pm

Eeeeeeee? Skoro sam powiedziałem, że LH Again jest na podstawie konkretnych tomów, to znaczy że czytałem już CAŁĄ mangę i znam DEFINITYWNE zakończenie... :roll:

Qub
Status: Offline

Post autor: Qub » ndz sty 16, 2005 2:50 pm

no zawsze mogles jeszcze wyczytac na jakiejs stronce :]
przypuszczam ze nie czytales tomikow tylko skany a ja jakos nie dopuszcam ich istnienia do swojej swiadomosci... skany fuj skany fuj ;)

Labudziak
Status: Offline

Post autor: Labudziak » wt sty 18, 2005 6:36 pm

Qub pisze:no zawsze mogles jeszcze wyczytac na jakiejs stronce :]
przypuszczam ze nie czytales tomikow tylko skany a ja jakos nie dopuszcam ich istnienia do swojej swiadomosci... skany fuj skany fuj ;)
ale faktem jest to: że to cholernie korci, jak sie ma na CD skany wszytkich tom'ów .. jak bym dobrze znał anglika..to bym chyba przeczyał , a tak.. ^^ ale nie żałuje.. CXDF

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » wt sty 18, 2005 8:41 pm

Ja na cale szczescie mam silna wole i nawet nie zaczynam szukac skanow bo pozniej bym zalowal :D

Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » wt sty 18, 2005 9:27 pm

Ja tam taki restrykcyjny nie jestem. Skanów zacząłem szukać zaraz po ukazaniu się pierwszych rozdziałów LH w MangaMixie. Udało się je dostać, przeczytałem je i co? I nic. Nabrałem jeszcze większej ochoty na to, by mieć LH w tomikach w polskiej wersji. Czytanie skanów a czytanie mangi w wersji papierowej to duża róznica. I mimo, że znam praktycznie całą historię (czytałem ją 1,5 roku temu) to zawsze z chęcią sięgam po wydane już tomiki (i często zauważam rózne rzeczy które jakoś w wersji angielskiej mi umknęły).

Labudziak
Status: Offline

Post autor: Labudziak » sob sty 22, 2005 12:08 am

Yellon pisze:Ja tam taki restrykcyjny nie jestem. Skanów zacząłem szukać zaraz po ukazaniu się pierwszych rozdziałów LH w MangaMixie. Udało się je dostać, przeczytałem je i co? I nic. Nabrałem jeszcze większej ochoty na to, by mieć LH w tomikach w polskiej wersji. Czytanie skanów a czytanie mangi w wersji papierowej to duża róznica. I mimo, że znam praktycznie całą historię (czytałem ją 1,5 roku temu) to zawsze z chęcią sięgam po wydane już tomiki (i często zauważam rózne rzeczy które jakoś w wersji angielskiej mi umknęły).
u mnie jest inaczej.. Przeczytalem I"S i jak by to teraz wyszlo w tomikach, to bym nie czytal

Pysiol
Status: Offline

Post autor: Pysiol » czw lut 03, 2005 5:50 pm

Egh... Jak juz zaczełam zbierać jakąś serie to nie po to aby nie skończyć jej zbierać. A to, że każdy kolejny tom niewiele wnosi tyczy się również gagów, które powoli stają się monotonne. Ale mimo to LH mi się podoba, zwłaszcza teraz kiedy znowu pojawiła się Otohime.

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » czw lut 03, 2005 8:55 pm

No właśnie, przed nami osiem tomów i nie łuxmy sie, ciężko będzie utrzymać pewien poziom, nawet jeslui dwa-trzy ostatnie będą rozwinięciem serii LH Again.

Kaktus
Status: Offline

Post autor: Kaktus » czw lut 03, 2005 9:15 pm

Aj tam, dla mnie na pewno utrzyma poziom :D. Moze to dla tego ze LH to moja ulubiona manga i nie potrafie byc wobec niej krytyczny ^^.

L-Voss
Status: Offline

Post autor: L-Voss » pt lut 04, 2005 5:04 pm

Grisznak pisze:No właśnie, przed nami osiem tomów i nie łuxmy sie, ciężko będzie utrzymać pewien poziom, nawet jeslui dwa-trzy ostatnie będą rozwinięciem serii LH Again.
Dokładnie 2 ostatnie. A co do nich, to zapewniałem już, że są NAJLEPSZE z całej serii... Czyli automatycznie jest motywacja do kupienia wszystkich innych, bo inaczej nie połapiesz się w fabulę (nawet jeśli widziałeś LH Again, to w mandze ten wątek jest dużo bardziej rozbudowany). LH poniżej pewnego (dobrego) poziomu nie schodzi, a momentami to wręcz arcydzieło... :P

Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » pn lut 14, 2005 11:47 pm

heh ... ala ja mam opuźnienia :x to wszystko przez Norada !! XPPP
jestem właśnie po lekturze LH#6 i powiem że jest to chyba najlepszy tom od czasu LH#3... tomy 4 & 5 jakieś takie nijakie były ... ale VI tom jest extra ^^ przynajmniej nie będe miał teraz długiej przerwy do następnego tomu :wink:
Norad>> LH#7 masz pilnować jak oka w głowie !! :P

edit: przez norada jasne, nie moja wina, ze skapisz kazdego grosza na mangi i pozyczasz wszystko odemnie, LH7 mam od miesiaca i mogles ja dawno sobie wziasc
EOT

Mahalik
Status: Offline

a gdzie zchowali LH6?

Post autor: Mahalik » czw kwie 21, 2005 7:48 pm

Pisze żeby sie zapytac czy TERAZ ktoś z Wrocławia widział 6 tom LH... W seri sie zakochałem od pierwszej strony, od razu zakupiłem tomy 1 -5 i 7. A 6 nigdzie teraz nie ma! w empiku ( i stary i nowy) nie mają go w katalogu nawet (dziwne bo 7 na pułkach mają) pytałem we wszystkich co ciekawszych księgarniach w rynku ale nigdzie tego nie ma... Widział ktoś 6 tom LH we Wrocławiu? jak komuś brakuje emotów w tym poscie to prosze > :roll: :wink: :?: :x :oops: :!: :evil:

snow_wolf
Status: Offline

Re: a gdzie zchowali LH6?

Post autor: snow_wolf » czw kwie 21, 2005 8:29 pm

Mahalik pisze:Pisze żeby sie zapytac czy TERAZ ktoś z Wrocławia widział 6 tom LH... W seri sie zakochałem od pierwszej strony, od razu zakupiłem tomy 1 -5 i 7. A 6 nigdzie teraz nie ma! w empiku ( i stary i nowy) nie mają go w katalogu nawet (dziwne bo 7 na pułkach mają) pytałem we wszystkich co ciekawszych księgarniach w rynku ale nigdzie tego nie ma... Widział ktoś 6 tom LH we Wrocławiu? jak komuś brakuje emotów w tym poscie to prosze > :roll: :wink: :?: :x :oops: :!: :evil:
masz jeszcze opcje zamówienia przez internet :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości