Love Hina tom5

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Beton
Status: Offline

Post autor: Beton » czw lis 04, 2004 2:52 pm

Ups... ten ostatni post był mój, tylko zapomniałem sie zarejstrować, hehe... W każdym razie jestem tu nowy i wszystkich gorąco witam.

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » ndz lis 07, 2004 1:12 pm

A fani czekają i czekają... I myśla naiwnie, ze będą kolejne tomy wychodziły co 2 miesiące... :D

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » pn lis 08, 2004 12:23 am

[autoreklama]Recenzja LH#5 na Alei Komiksu[/autoreklama]

:)

Beton
Status: Offline

Post autor: Beton » pn lis 08, 2004 10:11 pm

[autoreklama]Recenzja LH#5 na Alei Komiksu[/autoreklama]

przeczytałem początek i zakończenie recenzji, ale środek zostawiłem- nie mam zamiaru sobie psuć zabawy :wink: . za duzo spoilów. :wink:

Xion
Status: Offline

Post autor: Xion » śr lis 10, 2004 9:27 pm

LH5 u mnie dostaje 10/10 za Sue w stoju kapielowym :D ciekawe czy LH5 keidyś przejdzie na miesięcznik Yare yare -_-

Beton
Status: Offline

Post autor: Beton » ndz lis 14, 2004 2:27 am

A ja jeszcze nie mam... buuuu... w domu crisis i kasy nie ma...blee...

Na szczęście we Wrocławskim empiku są archiwalia... Liczę, że na czwartek jakaś kaska się zdobędzie.

Little edit: hehehe... MAAAM! Dopiero dzisiaj, ze względu na "tymczasowy brak pieniędzy". Niniejszym oświadczam, że ten stan już się skończył...

A teraz o 5 tomiku- Na początku nie zwróciłem uwagi na papier, ale po przeczytaniu, zajrzałem do innego tomu i... rzeczywiście- lepsza jakość, a ten stary wydał mi się strasznie żółty na co wcześniej nie zwróciłem uwagi... luksus normalnie.

Sama treść tomiku wspaniała, wręcz genialna. Poza tym genialne, komiczne rysunki (Kaolla Rulez again) i ciekawy dodatek. (nie wiem jak wy, ale ja bym nie chciał, zby Love Hina była tworzona w takim klimacie jaki został pokazany w extrasach)

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » śr gru 01, 2004 11:46 pm

Co o tym myslicie:LH#6 teoretycznie za niecałe dwa tygodnie, a praktycznie...? :?

seto-kun
Status: Offline

Post autor: seto-kun » czw gru 02, 2004 9:52 am

KKG pisze:Co o tym myslicie:LH#6 teoretycznie za niecałe dwa tygodnie, a praktycznie...? :?
Jak znam życie to za bardzo bym się nie cieszył, choć trzeba przyznać że z ostatnim tomikiem VGA wyrobili się na podany później termin (pomijając fakt że termin wydania był przesówany ze dwa razy).

Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » pn gru 13, 2004 11:29 pm

buhehehe ... już #6 wyszła a ja dopiero skończyłem #5 czytać :roll: ale musze powiedzieć że spodziewałem sie czegoś nieco lepszego :wink: jak dla mnie, miejscami troche zbyt nudne jak na LH :wink: kreska jak zawsze boska ^^ moja ocena 6/10 :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości