Love Hina tom5

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Yellon
Status: Offline

Post autor: Yellon » pt paź 22, 2004 7:24 am

Ten poprzedni post to byłem ja tylko, zapomniałem się zalogować

Sep
Status: Offline

Post autor: Sep » pt paź 22, 2004 8:06 am

W końcu kupiłem i przeczytałem :P

Wszystko fajnie ale jest jedno małe acz znaczące ALE!
ZA MAŁO DOROSŁEJ KAOLLI !!! ;| <--- To jest blaza na ryju w stylu Entombeda

Reszta jak zwykle świetna 8)

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » pt paź 22, 2004 3:41 pm

Yellon pisze:Ten poprzedni post to byłem ja tylko, zapomniałem się zalogować
Dzięki ogromne za info.(chodzi o cytowanie)
Ja swój egzemplarz przeczytałem drugi raz-miodzio.
A swoją drogą czy tylko ja mam takie wrażenie czy w tomikach LH jest więcej do czytania niż w innych o porównywalnej objętości? :? (ostatnio czytałem NGE#1 i tak mi się jakoś wydawało)
Poczytałbym jeszcze ale konserwatyzm polski pod zaborami czeka :wink:

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pt paź 22, 2004 3:52 pm

KKG pisze: A swoją drogą czy tylko ja mam takie wrażenie czy w tomikach LH jest więcej do czytania niż w innych o porównywalnej objętości? :? (ostatnio czytałem NGE#1 i tak mi się jakoś wydawało)
nyu ale to ma jakieś znaczenie? nie tylko text pisany to treść [:

Senrigan
Status: Offline

Post autor: Senrigan » pt paź 22, 2004 6:16 pm

Wlasnie dobrze, ze jest duzo tresci - dzieki temu fabula jest lepiej rozbudowana i wystepuje wielowatkowosc. Nareszcie udalo mi sie zakupic 5 tomik, okladka przecudowna, rysunki z kazda strona lepsze
:D

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » pt paź 22, 2004 7:31 pm

_Keitaro_ pisze:
KKG pisze: A swoją drogą czy tylko ja mam takie wrażenie czy w tomikach LH jest więcej do czytania niż w innych o porównywalnej objętości? :? (ostatnio czytałem NGE#1 i tak mi się jakoś wydawało)
nyu ale to ma jakieś znaczenie? nie tylko text pisany to treść [:
Zgadzam sie ale chodzi o to ,że co jakiś czas lubię sobie odświeżyć całą serię i np.Slayersów można machnąć dośyć szybko(jak na 8 tomów),a przy Love Hina dotychczasowe 5 tomów wydaje się to trwać "wieczność" :wink:( a i wydaje mi się ,ze czytam dosyć szybko 8) ) .Ale i tak się fajnie czyta,zwłaszcza pomagaja w tym humorystyczne sytuacje i dialogi.

Suboshi-kun
Status: Offline

Post autor: Suboshi-kun » sob paź 23, 2004 12:37 pm

biały papier jest ok! ale okładka trochę zbyt sztywna. Niewygodnie się czyta.

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » sob paź 23, 2004 12:51 pm

JEST MAM ! MAM WRESZCIE 5 !!! OTO RELACJA ZE ZDOBYCIA TOMIKU:

Dzisiaj wyruszyłem w wyprawę do centrum Bytomia w poszukiwaniu LH5.
Niestety nie orientuję się w ogóle w tym rejonie, dlatego poszukiwania ulicy Dworcowej, na której znajduje się Matras trwały ok. pół godziny...
(dziękuję Ci nieznany przechodniu, za to, że skierowałeś mnie w odwrotną stronę :? ). Gdy wreszcie dotarłem na miejsce, szybko półka z mangami, szukam... Dragon Balle, Sailorki, Kindole, Edeny, Video Girl.... JEST ! Jest LH !!! tom 1, 2, 3 i ..... nic więcej !!! A więc przeglądam wszystko, czy gdzieś się nie zawieuszył, czy gdzieś niżej, wyżej, czy z tyłu, może odwrócony.... NIE MA. Obejrzałem jeszcze stoliczek z nowościami i nic... Więc poszłem do sprzedawczyni i .... czy jest może Love Hina tom 5 ??? na stuka w kompie... mówi że czegoś takiego nie ma :shock: Ale skapłem się od razu: To się pisze przez fał i samocha - mówię do niej... Jest znalazła w kompie, mówi, że gdzieś musi być... ale na półkach nie ma, nigdzie nie ma... szukała chwilę w końcu poszła na tyły... nie było jej chyba z 15 minut, ale po tym czasie wróciła z pięknym piątym tomikiem... :wink:
Dobra. Na pierwszy rzut oka - grubość tomu. Od razu rzuciło mi się to w oczy. Szybko przypomniałem sobie, o tym nowym papierze. Ale dla mnie nie ma to różnicy. Jak chcecie możecie nawet wydać Love Hinę na papierze toaletowym... Na razie jeszcze nie czytałem, tą przyjemność zostawiam sobie na razie na wieczór. Ale jestem bardzo hepi !!!

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » ndz paź 24, 2004 11:53 am

:oops: Ja wiem ,że 5 tomik dopiero wyszedł i tak dalej,ale apetyt rośnie w miarę jedzenia i myslałem już nad 6 tomem.Z tego co pamiętam cykl wydawniczy jest co dwa miesiące,więc 6 powinna wyjść mniej więcej w okolicach połowy grudnia.Tutaj chciałbym wyrazić nadzieję ,że będzie to właśnie wtedy(albo przynajmniej przed gwiazdką)zdwóch powodów:1.był by dalszy ciąg,2.okładka 6 jest w bardzo Świątecznym nastroju i fajnie by pasowała w tym okresie(okładkę znalazłem na stronie tokyopop w dziale manga czy cuś,na razie wszystkie się zgadzają więc może ta 6 też).
:shock: Ale się rozpisałem ciekawe czy ktoś to przeczyta?
P.S.Znalazłem dokładnie na:www.tokyopop.com/books/manga
ups zerknąłem tam jeszcze raz i...hmm powiedzmy że większość się zgadza :oops:

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » ndz paź 24, 2004 1:44 pm

KKG> Okładka tomu nr 6 powinna wyglądać mniej więcej tak (to okładka wersji francuskiej, ja dodałem logo waneko i dodatek specjalny :D )

http://www.members.lycos.co.uk/jebediah111/tom6.JPG

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » ndz paź 24, 2004 6:19 pm

yoshi_15 pisze:KKG> Okładka tomu nr 6 powinna wyglądać mniej więcej tak (to okładka wersji francuskiej, ja dodałem logo waneko i dodatek specjalny :D )

http://www.members.lycos.co.uk/jebediah111/tom6.JPG
Noo widzę tu przyszłego projektanta okładek :wink:
Ale tak wogóle fajnie by to wyglądało jak ten tomik by był na gwiazdkę(treść też pasuje)
:idea: oczywiście jak byłby wcześniej to było by jeszcze lepiej :D

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » ndz paź 24, 2004 6:27 pm

Gdyby nie ta perfidna pikseloza na gładziutkiej okładce :roll:

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » ndz paź 24, 2004 6:46 pm

Nie za długa ta okładka?

Senrigan
Status: Offline

Post autor: Senrigan » ndz paź 24, 2004 9:37 pm

Nie dluga, nie krotka lecz w sam raz! :)

Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » ndz paź 24, 2004 11:29 pm

nie no okładeczka fajniusia ... zobaczymy czy zgodzi sie z oryginałem, a co do terminu wydania ... jak na wielkanoc wyjdzie będzie dobrze XDDDDDD ehh te problemy wydawnicze ... ehh[/quote]

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » pn paź 25, 2004 4:30 pm

Virgo pisze:jak na wielkanoc wyjdzie będzie dobrze XDDDDDD
Cicho siedź... trzeba być dobrej myśli. Musi być na czas !!! :twisted:

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » wt paź 26, 2004 12:42 am

^ ^ 5 tomik poprostu SUUUGOOOI
ale mam radoche ,mozna non stop czytac..

jesli chodzi o tom 6 to bądzmy dobrej mysli..
a moze spelni sie ..taki prezent na swieta ...
..swietny by był /wrecz wspanialy/

Adrian
Status: Offline

Post autor: Adrian » wt paź 26, 2004 9:06 pm

Przetłumaczone to na święta być powinno, tylko czy to do drukarni dojdzie :D . Zależy to wszystko od tego jak poprzedni tom będzie się sprzedawał.

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » wt lis 02, 2004 6:20 pm

Właśnie sobie policzyłem ,że ostatni tom LH będzie wydany(jeżeli będzie wyd. co dwa miesiące)za jakieś 1,5 roku :shock: Czemu tak długo :cry: ?
Ale co tam,trzeba uzbroić się w cierpliwość(to TYLKO 18 miesięcy) i optymizm(NA PEWNO wydadzą wszystkie tomy)i czekać.Ja na pewno kupię wszystkie tomy ,choćby z sentymentu.
BTW.czemu nikt nic tu nie pisze :?:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr lis 03, 2004 7:47 pm

hmmm... NIE MAM TOMU 5!!! ARGHHH... dlaczego???... chlip, chlip...

A może dlatego, że nie mam pieniędzy? no własnie... wiedziałem że coś tu nie gra... ale w tym tygodniu ruszam na polowanie ^^, przez to opóźnienie wydałem odłożoną kaskę... hehe... ALE NIE TYLKO ODŁOŻONĄ BO CAŁOŚĆ!!! -_-' ehhhh... jeżeli w piątek będę juz miał to stanie sie cud. Czyli liczę na poniedziałek, ale nie wybaczyłbym sobie gdybym nie kupił mojej ukochanej mangi. :idea: mam pomysła...hihihihuhuhuHUHUHUHAHAHAHAHAAAAAAAAH!!!! Zrobię napad na empik...nikt się nie zorientuje, nie ma bata, przecierz to taki mały sklepik, kto by się nim przejmował...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości