Love Hina tom5

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt paź 19, 2004 10:12 pm

nabyłem tomik wczoraj :) Zaczałem czytać, ale po połowie skończyłem.. coś mnie nie bawił zupełnie [:

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » śr paź 20, 2004 2:26 pm

Mam pytanko:czy ktoś w okolicach Katowic lub Sosnowca dostał/widział już Love Hina#5?...Bo ja nie :cry: :cry:

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr paź 20, 2004 2:31 pm

Jakiś problem z dystrybucją bo ani Komiksiarnia ani Imago jeszcze nie dostały :|

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » śr paź 20, 2004 2:39 pm

PWczoraj wieczorem przeczytałam tomik jeszcze raz i....poprzednie mi się bardziej podobały.I tak jak mad powiedziała niektóre dymki się strasznie ciężko czyta.I bardziej mi się podobały poprzednie tomiki jak naru i kei zdawali na todaj i wogóle tak jakoś zabawniejsze były.A ten tomik taki trochę suszmeński.

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » śr paź 20, 2004 3:35 pm

KKG pisze:Mam pytanko:czy ktoś w okolicach Katowic lub Sosnowca dostał/widział już Love Hina#5?...Bo ja nie :cry: :cry:
Ja też nie... Mam jeszcze kilka miejsc do sprawdzenia, ale na razie nie mam czasu. Jeśli tam nie będzie, to pozostaje zamówić...

arecheck
Status: Offline

Post autor: arecheck » śr paź 20, 2004 4:20 pm

KKG pisze:Mam pytanko:czy ktoś w okolicach Katowic lub Sosnowca dostał/widział już Love Hina#5?...Bo ja nie :cry: :cry:
W Tychach ani w Katowicach jeszcze dzisiaj nie było. Po prostu no comments. Dostałem jedynie odpowiedź, że na razie jest w Warszawie... Tak myślę czy będzie tom 6 i jakoś tego nie widzę.

Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » śr paź 20, 2004 8:32 pm

no dziwne ... oblazłem 3 Empiki, u mnie w Czeladzi w Sosnowcu i w Katowicach ... nigdzie nie ma #5, ale wszędzie leżały #3 i 4 :wink:

Kiichigo
Status: Offline

O co ci chodzi?

Post autor: Kiichigo » czw paź 21, 2004 12:42 pm

Lina pisze: .A ten tomik taki troche˛ suszmen´ski.
Co do do licha znaczy?!!! :shock: I nie rozumiem czemu ten tomik mialby byc niby gorszy? Rozdzial o pierwszym pocalunku Shinobu, albo to przedstawienie z Son Goku byly bardzo smieszne! Dowiedzielismy sie czegos nowego o Kaolli i Kitsune, o przeszlosci Motoko(LOVE MOTOKO!!!!!), a jak tak sobie wyobrazilam, jak oni tam wszyscy nad tym morzem prowadza ta kawiarenke, jest ciekawie, cieplo, smaczne potrawy... A tu tylko studia, robota i zimny wiatr od ruskich wieje... Tak sie jakos mi cieplo na serduchu zrobilo... I za to uwielbiam ta mange... A tobie widze juz sie seria przejadac zaczyna? :evil: No, no... Wiesz, ma prawo ci sie nie podobac, to jasne, ale po prostu jak czytam takie osady, to mi zaraz przed oczyma Kindaichi i Mangazyn staja, co to zniknely z rynku, bo sie ludzie ponudzili...

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » czw paź 21, 2004 12:56 pm

:shock: O jej!Kiichigo czemu tak na mnie naskakujesz co? Czy ja napisałam,że przestaje kupować hinatke?.Nic przecież takiego nie napisałam.Tylko powiedziałam,że poprzednie tomiki lepsze były,bo zabawniejsze.A ja nie zamierzam przestwać kupować hinatki,bo bardzo lubię tą mangę^^I jeszcze jedno seria mi się nie przejadła.

Kiichigo
Status: Offline

Post autor: Kiichigo » czw paź 21, 2004 1:20 pm

Sorki... wielkie sorasy...moze rzeczywiscie przesadzilam... chyba jestem jeszcze w szoku po upadku Mangazynu i przejsciu Jediego ?na emeryture?...
No offence, okej? :wink:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw paź 21, 2004 6:07 pm

Byłem dzisiaj na rynku i kupiłem nowy tomik Love Hina, nie chciało mi się już czekać aż pojawi się w komiksiarni :twisted:
Już prawie go przeczytałęm i był niezły, ale znacznie słanszy od pozostałych. Te scenki w których Keitaro przypadkiem dotyka biustu Naru itp zaczynają robić się nudne. No i tłumaczenie nie jest aż tak dobre jak w pozostałych tomach, ta niby gwara zrobiła się taka niezrozumiała :roll:
Co do zmiany papieru, to może być, choć bardziej przyzwyczaiłem się do tego wcześniejszego :wink: No i rzeczywiście czasami są problemy z odczytanie co poniektórych tekstów, może w następnym tomiku się to poprawi :)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » czw paź 21, 2004 6:12 pm

Wróćiłem z niedawno otwartego Matrasu Ruda Śląska Plaza.
Nie znalazłem żadnego tomiku LH :(
Kiedy spytałem się sprzedawcy o LH poszperał trochę w komputerze i stwierdził, że firma Matras nie ma go jeszcze w głównym katalogu (poprzednie 1-4 były).
Więc wszystkim tym, który właśnie szukają LH5 w Matrasach na razie radzę iść gdzie indziej.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw paź 21, 2004 7:16 pm

Hehe, ale jaja, kupiłem sobie LH w saloniku prasowym, a tu zaraz pojawiła się w Komiksiarni :lol: :lol: :lol:
To się nazywa mieć szczęście :roll:
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » czw paź 21, 2004 8:39 pm

Yatta Yatta ... a ja wlasnie wrocilem z Rynku krakowskiego i w tamtejszym matrasie ( stale tam kupuje ) dostalem LH tom 5 ^_^

Jejku jak sie ciesze .. tyle czekania ,yoshi_15..w tamtym matrasie to chyba cie splawili bo im sie w kompie niechcialo szukac xD ..ja u siebie w matrasie kupilem .. musi byc w katalogu głownym .

A co do papieru to mi sie podoba ta zmiana ,gorzej z textami blisko sklejenia ale niema co nazekac .. odczyta sie jakos
( rozdzial "pocałuj mnie senpai .. <-- omg bedzie co czytac :D )

^_^ predko sie za czytanie zabieram ...

ps. o przeszłosci motoko .. ~_~ uwielbiam motoko / Watashi no daisuki Motoko Aoyama ^_^ <- wielki fan motoko

Senrigan
Status: Offline

Post autor: Senrigan » czw paź 21, 2004 8:44 pm

Uff, cale szczescie, ze mowicie, iz Love Hina tom 5 jest w komiksiarni. Ostatni tydzien byl dla mnie udreka, a wlasciwie to jego 3 pierwsze dni - kazdego dnia pedzilem do IMAGO na ul. Mickiewicza 14 w Katowicach, zeby nareszcie miec w lapkach wspomniana rzecz. Mam nadzieje, ze jutro w koncuuuuu bedzie w imago, a jak nie to komiksiarni ^_^

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » czw paź 21, 2004 8:51 pm

... :D Kupiłem!Mam!Przeczytałem!
Fajniutkie i IMHO bardziej pasuje klimatem do LH niż te same sytuacje w anime.chociaż brakuje mi siostry Suu-no chyba że będzie późniejA mangę nabyłem w Matrasie w Będzinie. :D

Senrigan
Status: Offline

Post autor: Senrigan » czw paź 21, 2004 8:53 pm

ehhh, farciarz :), a co rozumiesz przez inny klimat? :)

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » czw paź 21, 2004 9:04 pm

Urashima pisze: Jejku jak sie ciesze .. tyle czekania ,yoshi_15..w tamtym matrasie to chyba cie splawili bo im sie w kompie niechcialo szukac xD ..ja u siebie w matrasie kupilem ..
Właśnie gościu w kompie szukał dość chwilę... później na zapleczu...
tam znalazł 1, 2... ale piątki ani śladu...
kurde... jak zwykle będę miał ostatni ...(o ile będę miał... ) :cry: :cry:
mam jeszcze kilka miejsc do sprawdzenia, a jak nie to zamawiam w wydawnictwie...

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » pt paź 22, 2004 12:18 am

ehhh, farciarz , a co rozumiesz przez inny klimat?
Hmm.Według mnie anime jest trochę zbyt udziwnione-tak jak by scenarzystom się nudziło i wymyślają jakieś cuda.np.zbyt duzo jest tych elektronicznych zabawek Kaolli IMHO.Manga natomiast jest taka jakby bardziej "realistyczna"(jeżeli w tym wypadku można tak powiedzieć :) )Ale nie zrozum mnie źle -ogólnie anime bardzo mi się podoba.

P.S.Wie ktoś jak to zrobić żeby nie było napisane "Cytat" tylko np."Senrigan powiedział/napisał"? Nie mogę tego znaleźć :shock:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pt paź 22, 2004 7:21 am

KKG pisze:P.S.Wie ktoś jak to zrobić żeby nie było napisane "Cytat" tylko np."Senrigan powiedział/napisał"? Nie mogę tego znaleźć :shock:
dwa csposoby:
1. (prostszy) nacisnąć "cytuj" przy żądanym poście
2. dopisać do polecenia quote coś takiego: ="nick" (np. quote="KKG" - oczywiście w kwadratowych napisach)

A co do tomiku to jeszcze go nie mam. Na razie zbieram kasę na Bakę i może podczas niej kupię (we wrocławskich Empikach leży myltum tomików LH5, więc z nabyciem nie będzie problemów).

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości