Love Hina tom5

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
katka1989
Status: Offline

Post autor: katka1989 » ndz paź 17, 2004 4:01 pm

A u mnie (w Krakowie) jeszcze nie ma LH :( byłam we wszystkich możliwych miejscach... a miałąm taką nadzieję, że sobie poczytam T_T

Virgo
Status: Offline

Post autor: Virgo » ndz paź 17, 2004 7:39 pm

no qurde ... byłem w Empiku z nadzieją że przejrzę chociaż Lh#5 a tu nic z tego ... najwyraźniej będe musiał poczekać trochę aż do mojego wielkiego Czeladz-City "przybędzie" najnowszy tom mojej ulubionej mangi
P.S Norad jak kupisz to wiesz ... ja jestem pierwszy w kolejce :P

yoshi_15
Status: Offline

Post autor: yoshi_15 » ndz paź 17, 2004 7:54 pm

widzę, że nie tylko ja mam kłopoty z kupnem...

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » ndz paź 17, 2004 9:44 pm

Ja wciąż czekam aż mi przyślą.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » ndz paź 17, 2004 9:56 pm

A ja sie przejdę w poniedzialek do kiosku i mam nadzieję,że bedzie,bo juz się nie mogę doczekać.

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » ndz paź 17, 2004 10:45 pm

W komiksiarni piątego tomiku wciąż jeszcze nie ma :twisted: . Jutro przed zajęciami przejadę się do Katowic, dokąd i tak muszę jechać z jednego jeszcze powodu. Mam nadzieję że już wtedy będzie :roll:

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn paź 18, 2004 5:10 pm

A ja nabyłam dzisiaj mój tomik.I papier mi się podoba,bo jest rzeczywiście biały.A tomik ma grubszy papier,bo wydaje się być grubszy niz w rzeczywistości jest.A tomik przeczytam potem i się wypowiem co i jak.
Ostatnio zmieniony pn paź 18, 2004 8:05 pm przez Lina, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » pn paź 18, 2004 5:31 pm

Sorka, że się wtrącam, ale jak widzę takie coś, to mi się białka w oczach ścinają :twisted:
Lina pisze:A ja nabyłam dzisiaj mój tomik.I papier mi się podoba,bo jest rzeczywiście biały.A tomik ma grupszy paier,bo wydaje się być grupszy niz w rzeczywistości jest.A tomik przeczytam potem i się wypowiem co i jak.
GruBszy, chyba :roll: :wink:

A wracając do Love Hiny, to czy jest już w Komiksiarni? Chciałem sobie dzisiaj zamóić parę tytułów, w tym LH przy okazji, ale wciąż jej nie ma :roll: Takashi, udało Ci się kupić?
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » pn paź 18, 2004 5:36 pm

MAM!!! Jeszcze nie czytałem ale MAM!!!
.
..
...
O fak myślałem że będe pierwszy. :) No nic trudno jestem drugi. Jak to jest napisane? "Pierwsi bedą ostatnimi"?:)

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn paź 18, 2004 6:02 pm

ronin pisze:O fak myślałem że będe pierwszy. :) No nic trudno jestem drugi. Jak to jest napisane? "Pierwsi bedą ostatnimi"?:)
Ostatni będą pierwszymi, a ci w środku zostaną na swoich miejscach :lol:

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » pn paź 18, 2004 7:28 pm

A ja jeszcze nie kupiłem bo w Katowicach nie było. :cry: :cry:
Swoją drogą to jak to jest: od premiery 3 dni a tu nie ma , a w empiku powiedzieli ,że może u nich wogóle nie będzie.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn paź 18, 2004 8:11 pm

Tomik no fajny i strasznie się w nim duzo dzieje zresztą jak zwykle. Chociaż jesli mam być szczera to przeczytałam na szybcika,a tam gdzie było dużo do czytania to tylko przejrzałam,bo musiałam wkuwać z fizy.Więc muszę przeczytać jeszcze raz,ale jak nie będę miała nic do zrobienia.Got sorki,ale się śpieszyłam,bo jak widzę na ile postów trzeba odpowiedzieć to aż mi się odechciewa.W tym też mogą być błędy,bo nie chce mi się spraedzać.Wię jak przeczytam to sie wypowiem,ale poprzednieCHYBA były lepsze.

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » pn paź 18, 2004 8:19 pm

Taskete kudasai ~_~ bylem dzisiaj w wszystkich ksiearniach na rynku krakowskim xD i nic .. niema grr...
A ja tak chce zobaczyc te zmiany ,,ten papier nowy ..mam jakies uzaleznienie od LH niemoge sie juz doczekac _^_



..ps.. Shigu widzialem cie po drodze z ksiegarni :P .. chyba tez po lh :P .. tak mignoles ze ledwo zauwazylem :P

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

Post autor: Lina » pn paź 18, 2004 8:48 pm

Zajrzałam jeszcze raz na półeczke i hinatka wygląda jakby miala 200 coś stron.Myslałam,że ja mieszkam na zadupiu,ale jak czytam wasze posty to stwierdzam,że moje miasto to nie jest aż takie wielkie zadupie.

katka1989
Status: Offline

Post autor: katka1989 » pn paź 18, 2004 9:05 pm

Urashima czyli dalej nie ma? szkoda :( nie wiem kiedy będę mieć czas znowu jechać po ten tomik :?

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » pn paź 18, 2004 9:32 pm

Ja się chyba przeprowadzę do Pcimia Dolnego albo Dziury Zabitej Dechami bo tam LH5 pewnie by było szybciej niż w tych$#%^&*(Katowicach. :evil:

Urashima
Status: Offline

Post autor: Urashima » pn paź 18, 2004 10:27 pm

niestety niema .. Katka.. ja wpadne napewno w czwartek ( japoński mam ;3 ) a jak znajde czas to w środe ^ ^ i oznajmie czy sie udalo zakupic

KKG.. najlepiej do Tokyo .. tam napewno maja :lol: ..tylko krzaki opanowac :3 .. co to dla nas.. ( narazie hiragane w muzg pruje ..xD )

KKG
Status: Offline

Post autor: KKG » wt paź 19, 2004 4:41 pm

KKG.. najlepiej do Tokyo .. tam napewno maja ..tylko krzaki opanowac :3 .. co to dla nas.. ( narazie hiragane w muzg pruje ..xD )
Chyba trzeba będzie bo dziś znowu nie kupiłem :cry: :cry:
p.s.sorki że tyle razy piszę głupoty ale gdzie się wypłakać jak nie tu :?

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » wt paź 19, 2004 5:00 pm

Trzeba było pocztą zamówić.

Wreszcie przeczytałem. Wspaniałe.

[size=0]Po okresie kiedy nie miałem kontaktów z Lh po przeczytaniu 5 tomiku znów zacząłem marzyć o Naru jako mojej dziewczynie... Damn! Jakbym chciał mieć dzieczyne...[/size]

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » wt paź 19, 2004 6:21 pm

Dostalam dziś w łapki w końcu piąty tomik ( przy okazji dostałam miłego zaskoczenia bo tyle mang w empiku to jeszce nie widziałam :wink: )

Jak zwykle świetnie się bawiłam podczas lektury , jedyne co mi przeszkadzało to to że niektórych dymków nie dało sie odczytac ( przez to że były tuz przy skelejeniu :? )
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości