Figurki i inne gadżety

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
szym
Status: Offline

Post autor: szym » sob sty 28, 2006 6:40 pm

Ta figurka Sary to prawadziwy potworek, natomiast bardziej przypadły mi di gustu figsy Nyamo i Mutsumi. Do tego właśnie wrzuciłem do ImageShacka znalezione przezmnie niedawno zdjęcie figsa Narusegawy.
http://img508.imageshack.us/my.php?imag ... d149e5.jpg

Figurka jest prześliczna, jest czego pozazdrościć.[/img][/url]

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » śr lut 01, 2006 7:41 pm

Prawda, chyba najlepszy kostium Naru w serii, taką figurkę chętnie bym postawił na telewizorze ( teraz "siedzi" tam panna z Onegai Twins ).

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » śr lut 08, 2006 7:21 pm

Wrrrrrrr, a ja nic nie mam :( Nie wiem skąd moge cosiek wziąść... Np plakacik lub figurke ( ładną, a nie ściano podobną ) :/

tranks
Status: Offline

Post autor: tranks » pn maja 29, 2006 5:59 pm

Ray pisze:Wrrrrrrr, a ja nic nie mam :( Nie wiem skąd moge cosiek wziąść... Np plakacik lub figurke ( ładną, a nie ściano podobną ) :/


to tak jak ja
chlip

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pn maja 29, 2006 6:50 pm

Na konwentach kupić albo wygrać...

Ilesian
Status: Offline

Post autor: Ilesian » pn maja 29, 2006 7:37 pm

to nie jest zadowalająca odpowiedź!!!
ja sie zastanawiam nad 12 cześciowymi plakatami z 12 A4, dlatego jak ktoś zna stronkę z mangowymi grafikami dlugimi chociaż na 2000px to bylbym wdzięczny za adres. W Polsce trzeba kombinować. Swoją drogą ciekaw jestem skąd konwerciarze biorą sprzedawane dobra, jedyny sklep jaki mi przychodzi na myśl http://www.comicsuniversum.com.pl bo oprócz tego to już chyba tylko tysiące kilometrów stąd

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn maja 29, 2006 8:21 pm

Ja szukam i szukam i nadal nic nie moge znaleść... Chyba komiksiarni jest figurka Sary ale ona Sary ani troche nie przypomina :(

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » wt maja 30, 2006 11:59 am

CU ma ceny takie, że fiuuuu....
Widzisz, ja wygrałem figurkę Yuny z FF X w konkursie wiedzy o FF na R4, a w innym jedną z bohaterek Onegai Twins. Poza tym mam własnoręcznie wykonanych ( glina + farby akrylowe ) Totoro, Viviego ( FF IX ) i Alucarda. Jak się chce to można....
Niedawno na Inner World był konkurs, można było wygrać trzy duże figurki Tify, Vincenta i Sephirotha.
Poza tym, teraz już wyjazd za granicę nie jest niczym niezwykłym jak jeszcze jakieś 10 lat temu i coraz więcej ludzi jeździ za granicę i tam, za mniejsze ( tak, figurki można kupić okazyjnie ) pieniądze kupuje to co w Polsce schodzi z przebiciem albo idzie jako nagrody.

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » wt maja 30, 2006 12:20 pm

Grisznak pisze:Poza tym, teraz już wyjazd za granicę nie jest niczym niezwykłym jak jeszcze jakieś 10 lat temu i coraz więcej ludzi jeździ za granicę i tam, za mniejsze ( tak, figurki można kupić okazyjnie ) pieniądze kupuje to co w Polsce schodzi z przebiciem albo idzie jako nagrody.
W Nowym Jorku widziałem 50-centymetrową figurkę Evangeliona z takimi detalami, że szczena opada za $39.99

Grisznak
Status: Offline

Post autor: Grisznak » pn cze 19, 2006 11:06 am

Na Pierniconie można było sobie kupić figurki niemal całej obsady LH po 25 zł ( Sara - 20 ) za sztukę. Ja kupiłem sobie Tessę z Full Metal Panic, o taką - http://www.kyotoanime.com/sitebuilder/i ... 49x600.png ( ta co lezy ).

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » pn cze 19, 2006 2:38 pm

Niestety nie byłem obecny :( Może za rok :cry:

szym
Status: Offline

Post autor: szym » pn cze 19, 2006 7:26 pm

ARGH!!! Czemu ja nie mam czasu jeździć na konwenty mangowe (T.T) ?!?... Bym sobie kupił figsa czy dwa... Ehhh... ostatni tom LH wydany i zakupiony już trochę temu. Wypadało by się zastanowić w co teraz zainwestować :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość