Za co lubicie/ nie lubicie LH

Podforum wszystkich miłośników Love Hina
Kitek
Status: Offline

Za co lubicie/ nie lubicie LH

Post autor: Kitek » ndz sie 22, 2004 1:25 pm

A tutaj poprostu powiedzcie dlaczego nie lubicie/lubicie LH. Ja się wypowiem później:P

Labudziak
Status: Offline

Post autor: Labudziak » ndz sie 22, 2004 4:28 pm

Hmm... Ja napewno lubie LH , (była to moja najbardziej oczekiwana manga) a za co ją tak lubie? hmm, za Humor :), ^_^ , za co jeszcze? no..niewiem... :D poprostu ja kocham tą serie hehe

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » ndz sie 22, 2004 5:00 pm

Labudziak pisze:(..)za co ją tak lubie? hmm, za Humor :), ^_^ , za co jeszcze?..
.. za kawaii (piękną) bishojo, kawaii kreskę, omoshiroi (interesującą) fabułę :wink: ..

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » ndz sie 22, 2004 5:31 pm

Ja tam uwielbiam wręcz Love Hine. Za humor kreske fabułe i klimat (to ostatnie jest bardziej widoczne w anime). Za bishojo też. :P

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz sie 22, 2004 5:42 pm

Uwielbiam LH za przewspaniały humor, świetne postacie takie jak np. Naru czy Kitsune , kreskę no i fabułę.
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

DJKorsarz
Status: Offline

Post autor: DJKorsarz » pn sie 23, 2004 12:28 am

Ja uwielbiam LoveHina, bo jest dla mnie nie spełnionym marzeniem. Oczywiście, zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami. Tak na marginesie, Hello Everyone!! 8)

Takashi
Status: Offline

Post autor: Takashi » pn sie 23, 2004 11:28 am

Tak jak wszyscy moi przedmówcy też uwielbiam LH. Za co? Za wszystko: humor, kreska, gwara :lol: , postaci (Naru, Kitsune, Mutsumi, Kei)
Korsarz: jak jechałem raz w pociągu to też się czułem przez jakiś czas jak Keitaro w LH - w ośmioosobowym przedziale oprócz mnie same dziewczyny

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pn sie 23, 2004 11:56 am

Shokers .. a co z Kaollą? Dlaczego nikt pomyślał o żywiołowej panience ? :roll: Thosz jest jedna z pierwszych osób jakie mnie nachodzą po usłyszeniu Love Hina, czy Hinata, czy pensjonat dziewczęcy,czy .. i nikt o niej nie pomyślał :cry:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn sie 23, 2004 12:28 pm

Kupiłem co prawda jeden tom i widziałem jeden serial, więc moje sposotrzeżenia mogą być trochę neisprawiedliwe. Serial był niezły, choć z czasem te same gagi i uboga ścieżka dźwiękowa (był taki utwór, który leciał w każdym odcinku w momencie jak Urashima dawał pod koniec jakiś taki wykład moralny or something :roll:) doprowadzały do nudy. Po kupnie 1 tomu mangi (miałem nadzieję) doszedłem do dwóch wniosków:
1) wot, czytadło, przeczytać-zapomnieć;
2) szkoda mi na to kasy.
Są tam pewne smaczki (niektóre dziewczyny, choćby :roll:), które umilają czytanie, czasem będzie też fajny gag (to mówią na bazie serialu, gdzie SPOILER [size=0]po jakimś czasie Tama-chan złapał katanę w płetwy[/size] SPOILER), ale kupowanie dla smaczków mi się nie widzi... Po serialu i pierwszym tomie nie czuję się przekonany do ciągu dalszego. Może kiedyś przeczytam, nie wykluczam, ale...
1) nie mam kasy;
2) plany wydawnicze (w sensie pieniędzy, bo podobnie jak wydawnictwa wydają pozycje, tak czytelnicy wydają pieniądze) są dłuuuuugie i modyfikowane.

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » pn sie 23, 2004 1:37 pm

LH lubię, bo jest to moje pierwsze anime jakie obejrzałem na komputerku XPPP :wink:

Fabuła jest w miarę oka, kreska mangi świetna no i charaktery dziewczyn :) nie podoba mi się jedynie w anime słaby desing postaci [: W mandze jest wszystko oka, ocena tytułu 9/10 [:

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pn sie 23, 2004 4:21 pm

Remiel pisze: (był taki utwór, który leciał w każdym odcinku w momencie jak Urashima dawał pod koniec jakiś taki wykład moralny or something :roll:)
Jaki szczęściaż :x ja widziałem LH na kompie bez początkowych i końcowych scen.

_Keitaro_ pisze:LH lubię, bo jest to moje pierwsze anime jakie obejrzałem na komputerku XPPP :wink:
To podobnie jak i ja - pierwsza manga jaką obejrzałem na kompiku, pierwsza jaka wkręciła mnie w światek otaku, pierwsza .. :wink:

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn sie 23, 2004 4:29 pm

Yaku pisze:
Remiel pisze: (był taki utwór, który leciał w każdym odcinku w momencie jak Urashima dawał pod koniec jakiś taki wykład moralny or something :roll:)
Jaki szczęściaż :x ja widziałem LH na kompie bez początkowych i końcowych scen.
To tylko dwie płyty :roll: :lol: Jedyne 26 odcinków. Całkiem niezła (czyt. nienajgorsza) jakość. Nie pamiętam jaka, ale rzadko kiedy można się przyczepić. Chyba tylko wtedy kiedy kto inny robi napisy i się za nimi nie nadąża :roll:

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » pn sie 23, 2004 4:47 pm

Remiel pisze:
Yaku pisze:
Remiel pisze: (był taki utwór, który leciał w każdym odcinku w momencie jak Urashima dawał pod koniec jakiś taki wykład moralny or something :roll:)
Jaki szczęściaż :x ja widziałem LH na kompie bez początkowych i końcowych scen.
To tylko dwie płyty :roll: :lol: Jedyne 26 odcinków. Całkiem niezła (czyt. nienajgorsza) jakość. Nie pamiętam jaka, ale rzadko kiedy można się przyczepić. Chyba tylko wtedy kiedy kto inny robi napisy i się za nimi nie nadąża :roll:
^^ " wybacz, lecz nie rozumiem cię. Mógłbyś przetłumaczyć co napisałeś?

Zrozumiałem że LH ma 26 odcinków, lecz jak to dwie płyty? Ja mam je na coś ok 8 :/ .. i ten texscik dalej .. nic nie kapuję Obrazek

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn sie 23, 2004 5:44 pm

Yaku pisze:
Remiel pisze:To tylko dwie płyty :roll: :lol: Jedyne 26 odcinków. Całkiem niezła (czyt. nienajgorsza) jakość. Nie pamiętam jaka, ale rzadko kiedy można się przyczepić. Chyba tylko wtedy kiedy kto inny robi napisy i się za nimi nie nadąża :roll:
^^ " wybacz, lecz nie rozumiem cię. Mógłbyś przetłumaczyć co napisałeś?

Zrozumiałem że LH ma 26 odcinków, lecz jak to dwie płyty? Ja mam je na coś ok 8 :/ .. i ten texscik dalej .. nic nie kapuję Obrazek
To była reklama :roll: 26 odcinków ma całość, mieści się na 2CD. A reszta odnosi się do tzw. fansubów, które robią chyba dwie grupy. Przy czym jedna z tych grup jest niewygodna w czytaniu.

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » pn sie 23, 2004 8:17 pm

Yaku pisze:
Remiel pisze: (był taki utwór, który leciał w każdym odcinku w momencie jak Urashima dawał pod koniec jakiś taki wykład moralny or something :roll:)
Jaki szczęściaż :x ja widziałem LH na kompie bez początkowych i końcowych scen.
Znaczy bez openingów i endingów? Nie jesteś sam (karma mać tą twoją ksywke zmyliła mnie :P). Ja ma tak samo. Tylko kilka odcinków ma opy i endy. O wykładach moralnych nie wiedziałem. Trzeba będzie sobie skołować lepsze odcinki.
Yaku pisze:
_Keitaro_ pisze:LH lubię, bo jest to moje pierwsze anime jakie obejrzałem na komputerku XPPP :wink:
To podobnie jak i ja - pierwsza manga jaką obejrzałem na kompiku, pierwsza jaka wkręciła mnie w światek otaku, pierwsza .. :wink:
Oooo... co za zbieg okoliczności! :P
Ostatnio zmieniony pn sie 23, 2004 9:01 pm przez ronin, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lina
Wtajemniczony
Posty: 683
Rejestracja: pt sty 02, 2004 1:24 pm
Status: Offline

LH

Post autor: Lina » pn sie 23, 2004 8:36 pm

LH lubię za humor,gware za kreske i za to że jest super wydana. A nie lubię za............??????

Remiel
Status: Offline

Post autor: Remiel » pn sie 23, 2004 8:44 pm

ronin pisze:
Yaku pisze:
Remiel pisze: (był taki utwór, który leciał w każdym odcinku w momencie jak Urashima dawał pod koniec jakiś taki wykład moralny or something :roll:)
Jaki szczęściaż :x ja widziałem LH na kompie bez początkowych i końcowych scen.
Znaczy bez openingów i endingów? Nie jesteś sama. Ja ma tak samo. Tylko kilka odcinków ma opy i endy. O wykładach moralnych nie wiedziałem. Trzeba będzie sobie skołować lepsze odcinki.
Yaku to chyba facet. Nie mogę być pewien do końca, bo na tych zdjęciach Kei mi tak namieszał, że nie wiem czy Yaku to ten drobny (wg Snowa to był Dadar) czy ten potężny metal :roll: Mniemam, że ten drugi :roll:
A te wykłady moralne to miały być w cudzysłowiu, bo to niekoniecznie wykłady, ale np. wyznanie (ale nie miłości) czy krótka manifestacja, że Kei jest szefem tego bur... eee, przepraszam :roll:, szefem tego ośrodka i dlatego tak się troszczy o zamieszkałych. To jedna ze scen, którą zapamiętałem. Mówił takie bajery jak ratował Motoko, która chyba spadała z dachu :roll: I wtedy leciał taki debilny utwór. Ale cóż, jak lecą za długo, to zawsze są debilne...

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » pn sie 23, 2004 9:06 pm

Aaaaaa... więc jednak nic nie przegapiłem. I ja ci dam debilny (można pomyśleć że sie prawie wkurzyłem). :twisted: Do tej pory mi sie nie znudził a ostatnio słucham na okrągło OSTów z Love Hiny.

Naprawiłem płeć Yaku. [Zapamiętać: Yaku jest osobnikiem płci męskiej]:P

Yaku
Status: Offline

Post autor: Yaku » wt sie 24, 2004 2:06 am

ronin pisze:(..)Znaczy bez openingów i endingów? Nie jesteś sama(..)
No tak nie jestem ^^"

Remiel pisze:Yaku to chyba facet. Nie mogę być pewien do końca(..)
Uhh .. :roll:

Remiel pisze:(..) bo na tych zdjęciach Kei mi tak namieszał(..)
^^"chyba facet ..? to skoro "ten drobny" był jedną opcja a "ten potężny metal" drugą to .. skoro nie jesteś pewny do końca to <wysuwam wnioski z całości tekstu> .. Dadar jest kobietą !!?? Obrazek

Remiel pisze:(..)ten potężny metal :roll:(..)
hyhyhy Obrazek

ronin pisze:Naprawiłem płeć Yaku. [Zapamiętać: Yaku jest osobnikiem płci męskiej]:P
HyHyHy .. o tak .. jestem Great Yaku Otoko (nyu - gdyby nie te skrzywione T :twisted: ) Wspaniały Yaku Mężczyzna - - - i niech nigdy nikt nie pomyśli Great Yaku Onnanoko <Wspaniala Yaku Dziewczyna > :wink:


ronin - tak nawiasem mówiąc do teraz podejrzewałem, że jesteś panienką :roll:



A żeby nikt nie wziął mojego posta za totalnego offa Obrazek stwierdzam że szczegulnie anime LH jest idealne dla początkujęcych fanów - poprostu wciąga i nie puszcza

ronin
Status: Offline

Post autor: ronin » wt sie 24, 2004 12:54 pm

Yaku który podobno jest facetem 8) pisze:ronin - tak nawiasem mówiąc do teraz podejrzewałem, że jesteś panienką
Eeee... mnie sie nie da pomylić z dziewczyną.:P

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Love Hina"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości